Reading Hub New Tab virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Reading Hub New Tab

Reading Hub New Tab kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Reading Hub New Tab kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

[[193 arasında]] gelirsen, belada olduğunu biliyorum. Bu yararlı bir uygulama değil. Bu bir enfeksiyondur. Ne kadar çabuk size, daha iyi at gitsin. Ne Reading Hub New Tab saklanıyor tarayıcı hijacker olduğunu. Diyor bir kelime bile inanmıyorum. Ücretsiz PDF kitaplar için erişim sağlar ikna etmeye çalışır. Ayrıca bu kitapların download ya da online okumak mümkün olacak iddia ediyor. Bu kulağa hoş geliyor ama ne yazık ki, bu doğru değil. Korsanının yüzüne güven yaptığınız için yalan söylüyor. Yapma. Enfeksiyon ile ilgileniyor ve çıkarmak için acil önlemler almak gerekir. Üstünde senin makine, geçirdiği daha fazla zaman kötü senin çıkmaz olur. Kendine bir iyilik yap ve bazı ciddi hasara neden için yönetir önce zararlı silin.

Gaspçı, bir kez online faaliyetlerinin tam bir karmaşa içinde yapar. Artık hiçbir şey aynı değil. Online gitmek her zaman, girişim acı. Zararlı sürekli şüpheli sitelere yönlendiren ve reklam ile amansız. Ekranınızın tamamını reklamları her şekil ve formları ve ziyanı yok ne sen yapmak ile kaplıdır, onlar gitmez. Aksine. Her geçen gün daha fazla olmak reklam. Onlar de daha agresif hale ve imleci başka çaresi terk fare ama tıklayın altında doğru görünmeye başlayacak. Her şeyi korsanının sana atıyor önlemek için elinden geleni yap. Güvenli değil. Güvenilir değil. Tek bir yanlış tıklama daha fazla enfeksiyonları bilgisayarınızda indirmek için yeterli olacaktır.

Remove Reading Hub New Tab
The Reading Hub New Tab Virus

Henüz, sonsuza dek senin makine kaçınarak bir seçenek değil. Kalıcı bir çözüm istiyorum. Bu çözüm bu davetsiz misafir hemen silinmesi. Ne kadar çabuk size, daha iyi at gitsin. O gidince, her şey normale dönmesi ve sen-ecek muktedir yeniden Web’de barış içinde. Tereddüt etmeyin. Bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu izleyin ve korsanının kaldırın. Bilgisayarınızı ve gizliliğinizi korumak. Evet, gizlilik.

Zararlı aynı zamanda kişisel bilgilerinizi tehdit ediyor. Bu sana, toplar hassas veri ve sonra gönderir bu sahtekarlardan arkasında herkese casuslar. Bunun olmasına izin vermeyin. Hackerlar özel bilgilerinizi erişimi dünyadaki en kötü insanlar vardır. Kendi eline almak ve çok geç olmadan korsanının silin. Bu zarar için gemide her saniye kullanır. Bazı bu hasar geri dönüşü olmayan olup çıkmak.

Nasıl did sen almak bulaştırmak Reading Hub New Tab ile? Hava korsanı sinsi. Onlar girmek için senden izin almama gerek bu yana, onlar istemek için tabidir. Reddi için çok fazla bırakır çünkü henüz, açıkça talep edemez. İnfiltrasyon teknikleri spam e-posta mesajları, freeware demetleri, bozuk bağlantıları, sahte güncelleştirmeleri gibi gel buraya. Yeterince dikkat ödemezseniz korsanının sizi yeşil ışık vermeleri mümkün olacaktır.

PC güvenli tutmak istiyorsanız, tetikte olmak zorunda. Web ihmal için dua parazitler ile trimming. İzni vermemeniz gerekir. Korsanların işi kolay değil. Her zaman web sörf dikkat. Gördüğünüz her bağlantıyı tıklatmayın. Güvenilir olmayan sayfaları ziyaret eder. Çünkü başka kimse bilgisayarınızı korumak. Unutmak hakkında dikkatsiz ve acele. Teyakkuz seçin. Bu parazitler uzak tutar.

Reading Hub New Tab Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Reading Hub New Tab kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Reading Hub New Tab–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *