Qweuirtksd (PUP. Kaldır REKLAM. QWEUIRTKSD) virüs | Güncelleme

PUP

“Powered by Qweuirtksd”, “Getirdi için senin tarafından Qweuirtksd”, “Reklamlar tarafından Qweuirtksd” – does o tanıdık geliyor? Bu metin, tarayıcınızı her açtığınızda görüntülenen reklamları görmüş olabilir. Qweuirtksd tarafından oluşturulan promosyonlar güvenilir değildir! Kötü amaçlı yazılım bilgisayarınızda mevcut nedeniyle görünürler. Tam olarak bir yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program).

Değil böyle promosyonlar güven ve tıkırtı üstünde onları üzerinden uzak durmak. Şansı var, kötü amaçlı yazılım, aygıtınızla enfekte güvenilir olmayan sayfaları yönlendirme. Ama sorunu tamamen görmezden gitmek yok. Hasarlar sizin kontrolünüz dışında yapmak mümkün olmadan kaldırmanız gerekir böylece asıl olayın asalağın eylemler yalnızca saat, gider ve daha Agresif alırsınız. Kişisel ve finansal veri sizden çalmaya parazit olabilir. Bu zarar için web tarayıcınızın nasıl olacak saymıyorum bile, bilgisayarınızda pups kalmak uzatmak.

Normalde, bir yavru, bilgisayarınızdaki bilginiz olmadan gizlice. Eğer sen de saf ve dikkatsiz, crooks bilmeden installing o üstünde senin PC içine kandırmak kolay olacaktır. Spam e-posta eklerini veya yürütülebilir dosyaları açtığınızda bu sık sık olur. Ayrıca şüpheli linklere tıkladığınızda veya hızlı kurulum modu altında bilgisayarınızdaki yazılım yüklediğinizde ortaya çıkabilir.

Eğer bir Custom/ Gelişmiş türü seçmediğiniz sürece İkincisi, size herhangi bir gizli isteğe bağlı teçhizatları görüntülemek mümkün olmayacaktır yükleme. Bu şekilde, tüm ek yazılım dışarı-in tercih etmeniz için görünür hale gelir. Sahte güncelleştirmeleri, ekranınızdaki uyarı açılan pencere olarak görünür olduğu bilinmektedir. Gereksiz eylemler içine acele etme. Ve en önemlisi, körü körüne böyle rastgele bildirimleri güvenmiyorum. Çok onlar virüslü web sitelerine yönlendirmek mümkündür. Yazılım güncelleştirmelerini almak için resmi ve lisanslı kaynaklara, güvenerek tavsiye ediyoruz.

Seni aptal bu parazit adını izin verme. Senin durumun hakkında bir şey olası değil. Bizim uyarı yoksaymayı seçerseniz, sadece web tarayıcınızı sonuçlarına katlanırsın, ama sen de şifreleri, IP adresleri, banka hesapları, kredi kartı numaraları ve korsanlara karşı daha fazla gibi hassas bilgileri açığa tehlike. Onlar onları geçip böyle bir fırsat izin vermeyeceğim. Hackerlar onlar-ebilmek pay o kar için sorgulanabilir diğer üçüncü şahıslar ile bu verilerin çok değerli bulabilirsiniz. Ama hepsi bu değil.

Tam olarak bu yavru nedeniyle, tarayıcınız durgun değil. Gölgeli reklamları görüntülemek için yapılan yakında onun düşüşünü bitecek. Sadece o-ecek başlamak-crash ve düzenli olarak dondurmak, ama aynı zamanda tamamen çalışma engel olabilir. Web tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve online durum güvenliğini sağlamak istiyorsanız, hızlı olmak gerekiyor. Değil daha fazla zaman atık ve Qweuirtksd yavru bilgisayarınızdan kaldırın.

Qweuirtksd (yavru. REKLAM. QWEUIRTKSD) kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala cant’çıkarmak Qweuirtksd (yavru. REKLAM. QWEUIRTKSD)–dan senin bilgisayar? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *