QuickViewer virüs | Güncelleme

PUP
Remove QuickViewer

Eğer PC ekranınızın birden çok sayıda ticari açılır reklamlar tarafından sular altında, bu kötü amaçlı bir uygulama zaten sanal makinenizde var kesindir. Böyle bir program QuickViewer ve benzer şekilde diğer olası istenmeyen programları için (yavru), bu tipik bir reklam destekli uygulama.

Aslında rağmen QuickViewer en iyi online, fırsatlar aynı süre alışveriş seninle size bol zaman zaman, sen kesinlikle gerektiğini bu programa güveniyorum ve silmek o–dan senin PC en kısa zamanda sağlamak içindir. Aksi halde, kötü amaçlı uygulama çeşitli güvenlik sorunlarına neden, sistem gürültüyle çarpmak sık ve bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde yavaş. Buna ek olarak, QuickViewer diğer tehlikeli enfeksiyonlara sistem üzerine izin verebilirim.

QuickViewer bilgisayarınıza sızmak için çeşitli yöntemler kullanır. Çoğu zaman, yavru fok diğer ücretsiz sağlanan sistem girer ve kurulumu onaylamanıza olanak aldatır. Şartlar ve koşullar uygulama Kur Sihirbazı tarafından sağlanan okumaz çünkü bu genellikle üstünde senin PC, yeni yazılım kurulumu sırasında olur. Bu durumda, sadece için her şeyi kabul ediyorum ve farkında bile olmadan sisteme yavru fok izin. Böylece, sanal makinenizde yeni bir yazılım yüklediğinizde her zaman çok dikkatli olmalıdır. Diğer durumda, sistem güvenliğinizi tehlikeye.

Yavru fok web tarayıcınıza gösterilen içeriği için sorumluluk kabul etmez gibi [[76 tarafından]], sağlanan herhangi bir reklam güvenmemek unutmayın. Bu yüzden, görüntülenen reklamlar birini tıklarsanız, bozuk malzeme içeren çeşitli web siteleri buraya transfer olmak ve kolayca PC malware ile enfekte olabilir.

Remove QuickViewer
The QuickViewer Virus

Aynı şekilde diğer istenmeyen programları için girer sürede QuickViewer olarak sistem, web tarayıcınızı kullanarak ticari reklam tonlarını sel başlar. Ne yazık ki, bu reklamlar tamamen vardır gerçeği dışında onlar ana nedeni neden senin bilgisayar alır daha yavaş, sık sistem gürültüyle çarpmak karşılaşır ve kişisel güvenliğinizi ciddi tehdit işe yaramazsınız.

Ayrıca, her tıkırtı üstünde [[78 tarafından]], sağlanan bir reklam kötü amaçlı bir program saklanıyor üçüncü kişilere kar getiriyor ve varlığını devam ediyor. QuickViewer bilgisayarınızdan kaldırmak için işe yaramaz reklamlara sonlandırmak için tek yolu bu. Böylece, bu uygulama sistemden silinmesi önerilir.

Çok büyük olasılıkla bazı bilgisayar enfeksiyonlar virtual machine sızmayı başarmış mi size tarama oturumları güvenilir olmayan Web sitelerine, güvenliği aşılan resimler, yönlendirildi. Sonuç olarak, enfeksiyonlar sisteme gizli olabilir ve bazı siber suçlular PC’nizi erişebilir ve hassas verileri çalmak izin verebilirsiniz. Bu olursa, herhangi bir tehdit ve virüs sisteminden tamamen silmek ve çalınmasını, kişisel verilerinizi korumak için tek yol olduğunu bir otomatik güvenlik programı kullanmak için. Bunu kullanarak, tüm gizli enfeksiyonlar yer ve hemen silinir.

QuickViewer kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala QuickViewer bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *