Quick Searcher CPU Miner Virus kaldırmak | Güncelleme

Trojans

Quick Searcher CPU Miner Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Quick Searcher CPU Miner Virus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Son zamanlarda, sikke madenci Truva atları sayısı daha yüksek hale geliyor ve daha yüksek. Bu tür enfeksiyonlar günümüzde karşılaşmak zor değildir. Hızlı arama CPU madenci Trojan virüs bu enfeksiyonlar biridir. Bu kurbanların makineleri sessizliği içinde girer aracılığıyla yayılır ve sikke-madencilik işlemi başlar. Tabii ki, bu oluyor farkında değil misin. Çok gizli bir virüstür. Girer ve arkandan çalışır.

Bazen birkaç hafta olabilir veya bile aylar sen anlayana sana bulaştı. Trojan tespit etmek zor. Henüz, bu kaldırma kılavuzu okuduktan aslında bir parazit barındırıyorsanız bildiğini gösteriyor. Kendini şanslı say. Karşı karşıya olduğunu biliyorum ve önlemleri alabilir. Hemen, bu arada yapmanız.

Enfeksiyon gemide yeterli zaman senin makine mahvetmek vermeyin. En kısa zamanda var, bulmak ve silmek o tereddüt etmeden olduğunun farkında. Yine de dikkatli ol. Bu bir Trojan hakkında konuşuyoruz. Aka, enfeksiyonların en tehlikeli türlerinden biri. Karmaşık ve gelişmiş bir virüstür ve onun kaldırma ileri bilgisayar becerileri de gerektirir. Sadece bir dosyayı silmek ve sorun çözüldü düşünüyorum.

Neyse ki, sana yardım edebiliriz. Bu makalenin sonunda enfeksiyon mücadele yardımcı olacak ayrıntılı kaldırma kılavuzu var. Adım adım tam olarak izleyin. Unutmayın Truva atının bileşenlerinin tümünü silmek için başarısız olursa, o kendisini yeniden yükleyebilirsiniz. Bu nedenle, dikkatli ol. Sizin için işi yapmak için güvenilir anti-malware programı kullanabilirsiniz isterseniz.

Hızlı arama CPU madenci Truva girer bir kez dediğimiz gibi senin OS yayılır ve sikke-kazma işlemi başlatır. Bu işlemi yürütmek için Truva atları bilgisayar kaynaklarının çok ihtiyacı var. Gördün mü, bununla değil nereye gidiyoruz? Zararlı, kaynakları kullanır. Madeni para madencilik sadece senin kendi makine kullanmıyorsanız karlı olduğunu. İkiye ya da hatta üçe elektrik faturası elektrik güç bir sürü gerektirir.

Ayrıca, bu güç içine ısı dönüşümleri ve ısı donanımınız için iyi değil. İyi bir soğutma sistemi yoksa, tazminat konum geri dönüşümsüz olabilir. Da, belgili tanımlık Trojan CPU üzerinde çalışır ve çok fazla sanal bellek kullanır. Bu senin makine underperform sağlar ve sık sık çökmesine tarafından zaman gider. Bu, sırayla, veri kaybına yol açar. Blue Screen of Death için bile yol açabilir. Bu senaryolar açılmak izin verme. Çok geç olmadan hızlı arama CPU madenci Truva ilk fırsatta kurtul.

Ne kadar hızlı arama CPU madenci Trojan ile zorlandığınız? Çoğu Truva atları gibi bunu da spam e-posta iletileri dağıtılmış. Hackerlar ünlü şirketleri, bankalar, posta ofisi, polis, iyi bilinen kuruluşlar, vb taklit e-postalar göndermek. Onlar onların emails-e doğru yasal gizlemek ve yapıyorlar. Bu yüzden onları açın. Her e-posta eki veya bir bağlantı içerir ve tıklarsanız, sen download ve install belgili tanımlık hastalık. Bu senin hatan. İletiyi güvenli görünüyor olsa bile, gönderenin kontrol edin.

Ayrıca, e-posta “Sevgili Friend/ müşteriyle” başlarsa dikkatli geçin. Güvenilir firmaları her zaman sizinle bağlantı kurmak için gerçek adını kullanır. “Sevgili arkadaşım ile” giderler Bu yüzden sahte olanlar senin adını bilmiyorum. Daha dikkatli olun ve senin durum tespiti yapmak. Güvenli koruma senin PC işini ve senin sadece olduğunu. Sizin için bunu yapmak için başka birini beklemeyin.

Quick Searcher CPU Miner Virus kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Quick Searcher CPU Miner Virus bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *