PUP.Optional.Trovi.A Virus kaldırmak | Güncelleme

PUP

PUP.Optional.Trovi.A Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu PUP.Optional.Trovi.A Virus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

YAVRU. Optional.Trovi.A kötü amaçlı bir programdır. Bir potansiyel olarak istenmeyen program (yavru) olarak kategorize, bu tam teşekküllü bir virüs değil. Ancak, kötü amaçlı özellikleri bir sürü sergi. İle enfekte olma kötüdür. Çok kötü. Ve şu anda bu makalede okuduğunuz gerçeği göz önüne alındığında, biz gerçekten de bulaşmış varsaymak güvenlidir düşünüyorum. Panik yapmayın! Yavru köpek mücadele nispeten kolaydır. Özellikle talimatların doğru kümesiyle, bunu tamamen kurtulmak hiçbir sorun olmalıdır. Ancak, hemen harekete geçmeliyiz. Zaman senin arkadaşın değil.

Daha yavru. Optional.Trovi.A kalır, daha fazla sorun ve baş ağrısı neden olur. Bu sorunlar da şiddeti her geçen gün artacak. Yavru fok bırakarak işletmek üstünde senin sistem temelde bazı geri dönülmez zararlar izin eşittir. Neden ki? Yavru fok hiçbir şey ama hayal kırıklığı ve sorunları getiriyor. Herhangi bir şekilde sizin için yararlı olmayacaktır. O ne o için oluşturulmadı. Yani, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek için beklemek değil. Böyle olmaz. Aslında, bu kötüleşeceğini. Bu yüzden acil önlemler çok önemlidir. YAVRU bul. Optional.Trovi.A ve tam potansiyelini açığa çıkarmak için şansı önce silin.

Başarılı bir yüklemenin ardından, kuçu KUÇU? Optional.Trovi.A bir karışıklık yapmak başlar. Tam olarak büyük bir karmaşa. Etkili bir şekilde tarama deneyimi yok eder. Nasıl? Sizin izniniz olmadan, tarayıcı ayarlarınızda değişiklik yapmaz. Sen bile uygulanıyor reshuffles bilinçli değildir. Ayrıca ana sayfası ve Arama Motorunuzun yerini alır ve onları geri değiştirmek mümkün değildir. Ayrıca yönlendirilmiş şüpheli görünümlü sayfaları her zaman senin kadar çok dokunmatik daha önce güvenilir tarayıcılardan birini. Yavru fok ziyaret ettiğiniz sayfaları karar verir ve bu konuda yapabileceğiniz bir şey yok. Tüm tarayıcılar bulaşmış ve yeni bir tane bile yüklerseniz de enfekte olur. Dahası da var, yine de.

Yavru fok reklam destekli. Bu bunun için ödeme tıklama başına gelir üreten anlamına gelir sahipleri tarafından sponsor reklamları ton ile bombardıman ve tıkırtı üstünde onları içine kandırma. Evet, bir sponsor hacker ol. Tıklamalarınızın kendi ceplerini doldurmak. Daha da kötüsü, ayrıca daha fazla zararlıları indirerek durumunuza kötüleşme riski tıklatarak nedir. Bunların çoğu enfeksiyonlar teslim ve reklamları sponsor. Tek bir tıklama sana yeter zaten virüslü, bilgisayarınızda daha fazla malware davet etmek.

Ayrıca, reklamlar kaçınarak bir süre çalışabilir bilmeli ama bu geçici bir durum. Daha fazla zaman geçer gibi olmak reklam. Artık onları önlemek imkansız hale gelinceye kadar sayıda büyüyorlar. Er ya da geç tıklamak ve sonra geri dönüşü olmayacak. YAVRU kurtulmak için de onlardan yönlendirmeleri ve diğer yetkisiz olarak kurtulmak için tek yolu bu. Optional.Trovi.A tamamen. O gidince, her şey normale geri alacağım. Yani, değil tereddüt ama bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve iyi için PC’nizi temiz.

Nasıl köpek. Optional.Trovi.A girin? Yavru köpek geldi muhtemelen başka bir programla birlikte. Bu çok yaygın bir tekniktir. Ve oldukça etkili de. Kullanıcılar daha sonra program yükleme Rüzgar dikkatli atmak eğilimi olmasıdır. Bu bir hatadır. Eğer senin makine korumak için ise, daha uyanık ve dikkatli olun ve değil bir acele var. Gelişmiş Yükleme Sihirbazı için tercih olmalıdır. Ne düşünebilirsiniz aksine, BT uzmanları için uygun değildir. Gelişmiş ayarlar paket Ayrıca ekli her app görmek ve yüklemeyi bitirmeden önce seçimi kaldırmak olanak sağlar. Yap. Böyle “ikramiye” genellikle kötü niyetli ve onları gemiye ihtiyacım yok. Acele etmeyin ve PC temiz tutmak. Biraz ekstra zaman ve dikkat uzun bir yol gitmek.

PUP.Optional.Trovi.A Virus kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala PUP.Optional.Trovi.A Virus bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *