PUP.Optional.Ask Virus kaldırmak | Güncelleme

PUP

PUP.Optional.Ask Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu PUP.Optional.Ask Virus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

İsmiyle, PUP görebilirsiniz. Optional.Ask bir yavru olduğunu. Bu kısaltma için bir potansiyel olarak istenmeyen program duruyor. Başka bir deyişle, bir enfeksiyon ile sıkışmış. YAVRU. Optional.Ask gerçekten de istenmeyen. Bu aslında bir kez yüklü tarayıcılar üzerinde görünen bir araç ama yararlı değildir. Değil elbette. Yavru köpek sizin için yararlı olması gerekiyordu. Bu kötü amaçlı gündemler ile bilgisayar korsanları tarafından oluşturuldu. Yani, bu köpek bir saniye için bile sanmıyorum. Optional.Ask online faaliyetleri herhangi bir şekilde artırmak için gidiyor. Böyle olmaz. Onları mahvedecek. Bu, elbette durdurmazsam.

Bir ile nispeten kolay parazit kaldırmak için ilgili şanslısın. Derhal hareket edersek, haşere kurtulmak herhangi bir sorun olması. Ama acil önlemler alarak çok önemlidir. Daha fazla zaman kuçu KUÇU? Optional.Ask içinde senin sistem, daha rahat alır harcıyor. Daha fazla atmak olacaktır ve her geçen gün daha fazla sorunları yolunuzu. Kendine bir iyilik yap ve kontrolden geçmeden önce silin. Çünkü er ya da geç olacak. Eğer buna izin verirsen, silme işlemi çok kolay olmayacak. Zararlı’nın kalış kısa kesti. Eğer yapmazsan, pişman olacak kadar gelecek. Gecikmeler geri dönülmez hasara yol.

Dediğimiz gibi yavru. Optional.Ask tarayıcılar bir araç çubuğu görünür. Bu araç sayesinde, sürekli rahatsız edici reklam ton ile alı var. Crooks bu reklam pay-per-click gelir elde etmek için kullanın. Onlar da onların sponsor kullanın. Ne zaman bir reklamı tıkladığınızda yavru tarafından oluşturulan. Optional.Ask, hackerlar para kazanmak. Onlar daha iyi gölgeli her sayfa için yönlendirildi için para alıyorsun. Ve çok yönlendirildi. Her zaman söylemek değil. PUP ile. Tarayıcılar, kontrol Optional.Ask sürekli müdahalelerine acı. Barış içinde web sörf geçmişte kaldı. Şimdi, senin yoluna geliyor reklamlar bir yığın tarayıcılar bile açamıyor. Her ne pahasına ziyaret etmek zorunda kalıyor sayfaların yanı sıra bu reklam kaçının. Onlar sadece zengin crooks yardım değil ama onlar da riskleri gizlemek.

(Bunların çoğu bozuk) yanlış link/ reklamı için olur, senin durumun daha da kötüye. Tek bir tıklama uzakta malware are her zaman. Daha fazla PC bulaştırmak istiyor musunuz? Zaten yavru nedeniyle uğraşıyor. Optional.Ask yalnız. Ne olacağını hayal daha fazla zararlıları indirirseniz. Makinenizi vazgeçmez ve tamamen yıkar bu uzun sürmez. Bu risk almayın. YAVRU silin. Optional.Ask. kaldırarak kaybedecek. Aslında, bir çok sahip. Sakın tereddüt ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Bir kaç basit adım içinde senin makine temiz yardımcı olacaktır.

Nasıl yavru fok bilgisayarınızı girdiniz mi? Şaşırtıcı derecede yeterince, sizi içeri. Onay ve sen tüm dikkati ve dikkatsiz, olmak istedi program iki kez hakkında düşünmeden vermiştir. Ne için yeşil ışık vermek için daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. YAVRU. Optional.Ask, izin talep için hileler kullanır. Bu programları yüklediğinizde, yavru almak ve diğer programlarla birlikte seyahat. S “bonus” olarak Optional.Ask. Bunu önlemek için bir yolu yoktur.

Bir dahaki sefere yazılım, yüklemekte olduğunuz sadece temel olanları yerine Kurulum Sihirbazı’ndaki özel ayarlar için tercih. Onlar daha fazla zaman alır ama PC girmek üzere olan demetleri tüm ekstralar görmek için izin verilir. Ayrıca onları, hangi sen seçimini kaldırmak edebiliyoruz. Buna ek olarak ekli bu uygulamalar güvenilir değildir. Onlar doğrulanır değil. Genellikle, kötü niyetli olduklarını. Sizin izniniz kadar hafife umurumda bile değil. Bilgisayarınızın güvenli kalmasına ve ihmal dikkat seçin.

PUP.Optional.Ask Virus kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala PUP.Optional.Ask Virus bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *