PUP.Optional.APNToolBar.Gen kaldırma | Güncelleme

PUP

PUP.Optional.APNToolBar.Gen kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu PUP.Optional.APNToolBar.Gen kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

PUP.Optional.APNToolBar.Gen, adından da anlaşılacağı gibi potansiyel unwanted bilgisayar programı – PUPs kategorisi altında düşmek. Yine de, sizin durumunuzda potansiyel bir şey yoktur. Tehlike altındasınız. Bu haşere zararlıdır ve kaldırılması gerekiyor. Yavrular için hoş kiracı çıkarma. PUP.Optional.APNToolBar.Gen farklı olmak için beklemeyin. En kısa zamanda üstünde senin makine spot, buna karşı eylemleri. Kalmasına izin verirsen, sonunda kontrolden alacak ve sonra senin çıkmaz kötüden daha kötüye doğru gidecek. Neyse ki, yavru fok çıkarılabilir. Herhangi bir sorun karşı karşıya olmadan tamamen kaldırabilirsiniz. Bu hızlı hareket, ancak olur.

Gemide PUP.Optional.APNToolBar.Gen daha fazla zaman harcıyor, daha fazla sorun neden olur. Bazı hasar bile geri dönüşü olmayan olup çıkmak. Kendine bir iyilik yap ve çok geç olmadan tehdidi kurtulmak. Eğer yapmazsan pişman olmadan önce uzun sürmez. Bir kez sen yer, bir çıkış yolu aramaya başla. Tam saklanma yerini bulmak ve iki kez silmeden önce sanmıyorum. Paradan söz ediyoruz cyber enfeksiyondur. Bu online faaliyetleri geliştirmek için oluşturulmamış emin olun. Aksine. Onları yıkmak. Bunu yapmak için bir şans vermiyorsun.

PUP.Optional.APNToolBar.Gen PC sessizce girer ve hemen çalışmaya başlar. Yeni başlayanlar için yavru fok tarayıcılar sonra gider. Hepsini. Chrome, Mozilla, Microsoft Edge, Opera, vb ile tamamen uyumludur. Enfeksiyon onlar üzerinde tam kontrolü ele alır. Bu korsanının onları ve orada bu konuda yapabileceği şey olduğunu. O zaman, zararlı ayarlarında izinsiz değişiklik yapmadan başlatır. Bu senin homepage ve arama motoru yerini alır. Ekranınızın güvenilmez reklamlar ton ile sel. Bu çok sayıda gölgeli sayfalara yeniden yönlendirir. Başka bir deyişle, bu barış imkansız web sörf yapar.

Henüz bir şey kötü yoktur. PUP.Optional.APNToolBar.Gen Ayrıca aygıtları casusluk olarak enfekte tarayıcılar kullanarak gizliliğinizi tehlikeye atıyor. Online her hareketini izler ve bu kaydeder. Yeterli veri toplanan gördüğü zaman, daha sonra o gönderir yayınlanan tüm belgili tanımlık kesmek için. Kişisel kimlik bilgilerinizi de tehlikede aklınızda bulundurun. Eğer özellikle PC faturaları online ödeme veya çevrimiçi alışveriş yapmak için kullanın.

Yavru köpek adı, finansal veri, adres, vb çalabilir. İyi bir fikir gibi bu geliyor mu? Ne sahtekarlardan için kişisel bilgilerinizi kullanacak? Kötü niyetli gündemi ile üçüncü kişilere satmak. Bunun olmasına izin vermeyin. PUP.Optional.APNToolBar.Gen hemen silin. Her şey bir yana, zararlı da underperform, bilgisayarınızın neden. Makinenizi kullanarak bile çevrimdışı iken gerçek bir mücadeledir. Doğru olanı yapmak ve en kısa sürede davetsiz misafir kurtulmak. Sen-ebilmek almak en iyi hareketin olduğunu. Al şunu!

Nasıl PUP.Optional.APNToolBar.Gen olduğu dağıtılmış? Yavru fok web seyahat için çeşitli teknikler kullanır. Örneğin, bu spam e-postaları freeware demetleri ile otostop. Üçüncü taraf reklamları, bozuk sayfalar, sahte program güncellemeleri, kötü amaçlı sosyal medya mesajları, vb gizleyebilirsiniz. Sana bulaşmasını önlemek için bu yüzden ihmalkar olma. Freeware paket taktik bir örnek verelim.

Bir program yüklediğinizde, her zaman özel ayarlar standart olanlar yerine seçebilirler. Evet, onlar daha fazla zaman alır ama onlar da işlemi üzerinde tam denetim vermek. Eğer var birisi tüm Ayrıca ekli uygulamalar görmek hem de onları işaretini kaldırın mümkün olacak. Standart seçenekleri ile tüm ekstralar otomatik olarak yüklenir ve bu nasıl sen almak bulaştırmak. Acele etmeyin ve acele etme. Emanet hızından seçin ve bilgisayarınızı enfeksiyon ücretsiz tutun.

PUP.Optional.APNToolBar.Gen Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala PUP.Optional.APNToolBar.Gen bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *