Pua.jscoinminer Virus kaldırma | Güncelleme

Trojans

Pua.jscoinminer Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Pua.jscoinminer Virus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Pua.jscoinminer virüslerin en tehlikeli türden biridir. Bu kötü bir Truva atı. Sadece bu değil, gerçi. Bu Trojan bir madenci. Neden tüm diğer sorunları bir yana, zararlı da “Kripto paralar benim için” JavaScript kullanır. Bu işlem, PC ve elektrik rücu bir sürü gerektirir ve bu yüzden kendi cihaz kullanmıyorsanız sadece karlı olduğunu. Ne yazık ki sana, senin hackerlar kullanıyorsunuz. Pua.jscoinminer CPU ve GPU platform kazma coin için yeterli güç sağlamak için aygıtınızdaki kullanımını sınırlamak değil. Makinenizi jetonlu olmadığınız, ancak, için ödül. Crooks onları götür. Onlar sizin pahasına zengin olmak. Henüz, bu sorunları ton neden olur.

Yeni başlayanlar için Eğer bir sonraki elektrik faturası iki kez veya daha yüksek olarak üç kez şaşırma. Madeni para madenciliği işlemi için ödeme güç bir sürü gerektirir. Ayrıca, bu güç ısı döner. Pua.jscoinminer senin makine yüksek sıcaklıklarda kullanmak için tereddüt yok. Güçlü bir soğutma sistemi yoksa, bilgisayarınızın aşırı ısınmasına. Bu, sırayla, geri dönülmez bir donanım zarar için yol açar. Uzun lafın kısası, makinenize iyi kaybedebilir. Kendine bir iyilik yap ve bilgisayar korsanlarına kötü niyetli amaçları ile yardım etmiyorsun. Pua.jscoinminer gemide farkında olarak kaldırın. Ne kadar çabuk öldü daha iyi.

Belgili tanımlık Trojan diğer sorunlar de neden yeteneğine sahiptir. Çok sayıda sorunları. Hatta para incelemesi özelliği son derece yıkıcı olduğunu. Zararlı sisteminizin tam bir karmaşa yapar. Herhangi bir izni olmadan, varsayılan ayarlarında değişiklikler yapar. Bu sistem sicil dairesi ve değişiklikleri uyarır veya tamamen önemli sistem dosyaları zarar verir. Bu hiç Eğer düzgün çalışması mümkün olmayan programlar için yol açar. Ayrıca, Casus Truva atları vardır. Pua.jscoinminer dahil. Bu çevrimiçi yaptığınız her şey izler, hassas verileri toplar ve yayınlanan korsanlara karşı hepsini geri gönderir.

Sadece tarama ile ilgili bilgiler hakkında bahsediyoruz değil unutmayın. Virüs bile kişisel olarak tanımlanabilir ve finansal bilgileriniz de çalabilir. Neler olabileceğini hayal hackerlar özel verilerinizi ele eğer. İle her istediklerini yapabilirler ve bu sizin için iyi bitmeyecek. Ama bu yeterli değil gibi Pua.jscoinminer de bir arka kapı diğer enfeksiyonlara karşı görür. Hatta bir ransomware zararlı yüklü yardımcı olabilir. Zararlı tutarak daha fazla malware PC’nize kapılar açılıyor. Endişelenecek başka bir haşere ihtiyacın olan son şey. Pua.jscoinminer yeterince yıkıcıdır. Derhal kaldırın. Bunu el ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Diğer virüsler gibi Pua.jscoinminer web sinsi Taktikler yayılıyor. Drive-downloads, paketler yazılım, taklidini yapmak sel, spam e-posta eklerini, vb yaymak. Bilgisayarınızı başka bir saldırılara karşı korumak istiyorsanız, uyanık olmak gerekir. Güvenli bir yere geldiğinde dikkat önemlidir. Dikkatsizlik enfeksiyonlara yol açar. Yani, vermek yok. Senin durum tespiti yapmak. Her zaman bunu kabul etmeden önce her şeyi okuyun.

Şüpheli yer uzak dur. Önünüze gelen her reklam tıklatmayın. Devam etmeden önce updates/ program yükleme, her zaman şartlar ve koşulları okuyun. Olağan dışı bir şey fark ederseniz, yükleme hemen durdurun. Hackerlar sana bulaşmasını başarılı olması için ihmal güveniyor. Onların işi kolay değil. Virüs senin makine tutmak için elinizden geleni yapın. Sen yapmazsan, kimse de yapar. Sadece senin elinde. Bunu aklından çıkarma.

Pua.jscoinminer Virus Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Pua.jscoinminer Virus bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *