Power PC Care 2018 virüs | Güncelleme

PUP
Remove Power PC Care 2018

Power PC Care 2018 kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Power PC Care 2018 kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Power PC Care 2018 bilgisayarınızın performansını optimize etmek için yardımcı olabilecek bir çok yararlı bir araç bildirilir. Gerçekte, o-ecek getirmek sen yok pozitif. Bu yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program) beladan başka bir şey var. Bir kez installed, sen-si olmak üstünde senin bilgisayar her tarayıcı istila edecek. Sonra bu reklamlar-pop-up’lar, metin, afiş, bile uyarı iletileri yanıp sönen her türlü üreten ile devam edecek. Amaç gelir pay-per-click şeması üzerinden oluşturmaktır.

Kötü amaçlı yazılımları gibi gizlilik ve çalmak kişisel bilgilerinizi kolayca istila edebilir ama tarayıcı geçmişi, arama sorgularını ve web alışkanlıkları için sınırlı değildir. Veri bu gibi çok değerli olduğu daha iyi terfi içeriği özelleştirmek için cyber haşere yardımcı olabilir. Yani kurban üzerinde görüntülenen reklamları tıklama olasılığı daha yüksektir.

Remove Power PC Care 2018
The Power PC Care 2018 Virus

Power PC Care 2018 bilinçli olarak bu programı kendi bilgisayarların performansını artıracak düşünme kullanıcılar tarafından yüklenebilir. Ama bu parazit da yolu ile spam e-postalar, sahte güncelleştirme isteklerini, yazılım demetleri, torrent dosyaları ile gizlice gibi virüslü bağlantıları ve reklamlar olabilir. Hiçbir gizli yazılım bilginiz ve izniniz olmadan bilgisayarınıza erişim ulaştığından emin olmak için. Kurulum Sihirbazı Custom/ Gelişmiş mod için gözle öneririz.

Bu şekilde, kolayca herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları olup olmadığını görürsünüz. Böyle varsa, tek yapmanız gereken şey sadece onları kaldırın ve bilgisayarınıza hiçbir erişim izni verilecek. Ayrıca izleyin kuşkulu güncelleştirmek Golf Sahası için onları teşvik etmek rastgele pop-up güvenmemeyi kullanıcılarımızın öneririz. Bunun yerine, yazılımınızı güncelleştirmeniz gerektiğinde yalnızca, resmi ve lisanslı kaynaklara güveniyor.

Bu yavru, cehennem gibi bir deneyimi içine tarama açabilirsiniz. Müdahaleci reklam görüntüleyebilirsiniz bu yüzden işinizi online, sürekli kesintiye uğrar. Çok video kesme olarak online, gölgeli reklamlar göstererek izlemeye çalışıyoruz gibi parazit bile gidecek. Ama en kötü henüz gelir sağlamaktır. Önce tarayıcınızın çok onu atılan reklam içeriği tarafından boğulmuş ve bir noktada o-ecek başlamak çökmesine ve dondurma, tamamen çalışma durana kadar zaman meselesi.

Bizim tavsiye izleyin ve en kısa zamanda varlığını algılamak bu tehlikeli parazit bilgisayarınızdan kaldırmak gerekir. Hiçbir şey tutarak kazanacaktır. Zaman geçtikçe, senin durumun iyileştirilmesi değil. Sadece arttırılır. Bu yüzden dönmek için güvenli ve reklam ücretsiz tarama deneyimi ve siber suçlular üzerinde ellerini almak değil bu yüzden, kişisel bilgilerinizi korumak istiyorsanız, hızlı bir şekilde hareket etmek gerekir. Başarıyla bu tehdit ile başa yardımcı olabilir. Sadece bizim ayrıntılı talimatları izleyin.

Power PC Care 2018 kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Power PC Care 2018 bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *