PCTuner virüs | Güncelleme

PUP

PCTuner ana amacı olan paranı almak için bir potansiyel olarak istenmeyen program (yavru), kategorize edilmiş. Aslında, bir kez program sisteminizi infiltratlar, bilgisayarınızı kötü amaçlı tehditleri tam olduğuna ikna etmek için elinden geleni yapar. Ancak, PCTuner güvenmemek çok kolay. Aksi takdirde, sistem güvenliğinizi gerçekten tehlikede koymak olabilir.

Sürede PCTuner olarak bilgisayarınıza bulaşan onları ya da değil onayladığınız Eğer olursa olsun sistemin günlük taramaları gerçekleştirmek başlar. Tabii ki, onları inanayım değil bu yüzden bu günlük tarama sonuçlarını tamamen sahte. Sonuçları özellikle Monitörünüzde görüntülenen bir telefon numarasını aramak için PC kurtarmanın tek yolu bu aldatmak ve kaos neden biçimde tasarlanmamış olduğu için bu böyledir. Yine de, gerçek şu ki, sisteminizdeki tek tehdit yani aklınızda bulunması PCTuner, kesinlikle bu uygulama güvenmemek.

Aslında, PCTuner mu senin bilgisayar girmek için izniniz gerekiyor. Bu sistemde bulunup bulunmadığını bile farkında değil kurulumu, onaylama içine aldatarak için geldiğinde çok yaratıcı bir uygulamadır. Web tarayıcınızı hiç ihtiyacın yok ticari reklam ile sular altında gelince aslında, reklam yazılımını PC’nize fark andır.

PCTuner olarak karşıdan yüklenemiyor resmi web sitesinden, program dağıtım çeşitli ama iyi bilinen yöntemler kullanır. Bu spam e-posta eklerini, freeware, bozuk bağlantıları veya Web sitelerinin saklanıyor ve sahte bir güncelleştirme olarak poz içerir. Bu yöntemler dağıtım arasında ortak özelliği, oyalama üzerinde bağımlı oldukları gerçektir.

Örneğin, yeni yazılım yüklenirken, çoğu bilgisayar kullanıcıları genel Is Sartlari Kur Sihirbazı tarafından sağlanan okumaz. Bu nedenle, onlar farkında olmadan ek programların yüklenmesini ve adware üstünde onların sistem izin. Yeni uygulamalar sistemi kurulum ve dikkatli bir şekilde indirmek için kaynakları seçtiğinizde bu olmasını önlemek amacıyla, sen çok dikkatli olmak gerekir. Ayrıca, PCTuner olabilir spam e-posta eklerini, bozuk bağlantıları ve Web siteleri saklanıyor, ya da sadece sahte bir sistem veya program güncelleştirmesi poz tarafından PC bulaştırmak.

Bu sizi, PCTuner aldatmaya şansını artırmak için tarama etkinliklerinizi izlemeye bazı zaman harcıyor unutmayın. Bir kez belgili tanımlık adware hakkında yeterli veri kayıtları, kişisel ilgi alanlarınıza uygun özelleştirilmiş reklamlar görüntüleme başlar. Bu şekilde, size bir reklam açmak olasılığı önemli ölçüde artar.

Yine de, PCTuner hakkında ana konu uygulamayı yalnızca siz izleyin yok olduğunu. Sistemde varsa, program sizin kişisel ve finansal veri çalmak ve kim kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz üçüncü şahıslarla paylaşılmasına yeteneğine sahiptir. Bunun olmasını istemiyorsanız, bilgisayarınızdan PCTuner hemen silmeniz gerekir.

PCTuner kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala PCTuner bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *