PC Speed Care virüs | Güncelleme

PUP

PC Speed Care kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu PC Speed Care kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

PC Speed Care potansiyel olarak istenmeyen Program (yavru). Yine de, sizin durumunuzda potansiyel bir şey yoktur. Tehlike altındasınız. PC Speed Care der ki program değil. Zararlı paranızı çalmaya çalışan yüzüne yalan söylüyor. İzin vermeyin. Bir kez sen nokta bu gemide, onun tam gözlemliyor spot bulmak ve kötü niyetli hedefinin yönetir önce silin. yararlı bir program, size yardımcı olacak bir sistem en iyi duruma getiricisi olarak PC Speed Care pozlar makinenizden diğer zararlıları temizlemek ve saptamak piyasaya çıkarma. Ne yazık ki, tek bir kelime bile doğrudur.

PC Speed Care aldatıcı bir uygulama ve herhangi bir şekilde yararlı olmayacaktır. Sadece senin çıkmaz daha kötü yapacak çünkü onun yalan bir saniye için bile inanmıyorum. Bu kesin gitmek, PC Speed Care gerekir. Ne kadar çabuk kaldırılır, daha iyi. Makinenizin iyi olmak için sorumlu olan sensin. Davetsiz misafir silmeniz gerekir. Bunu yapmak için tereddüt etmeyin. Erteleme senin arkadaşın değil. Ben de tam zamanı. Bulmak nereye PC Speed Care saklanıyor ve oracıkta silin. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Al.

Bir kez installed, PC Speed Care iddia o üstünde senin makine birkaç sorunu tespit etti. Sonra onları düzeltmek sunar. Ancak, sözde temizlik ile birlikte geçmeye çalıştığınızda işlem, eğer onun tam sürümünü satın almanız gerekir PC Speed Care Birleşik. Aksi halde, bir şey yapmak mümkün değildir. İlk işaret bu! Bunu göz ardı etmeyin. Ücretsiz-of-charge app duyurulan bir program tam sürüm veya başkaları için özellikler ödeme için sizden gerekmiyor. Bu “aldatmaca yazılmış” vardır. Bu yavru inanan ve bir şey satın almak gibi bir hata yapmayın. Şansı var, senin para karşılığında bir şey almazsınız.

Hackerlar ödeme alacaksınız ve bunun gibi diğer kötü niyetli programlara gelişimi için paranı kullanacaklar. Onların sponsor olmak değil. PC ile bir sorun yok. Tabii ki kötü PC Speed Care yavru dışında hiçbir sorunları vardır. Düzeltilmesi gereken gerçek bir konudur. Neyse ki, biz el ile hastalık ile başa yardımcı olacak bu makalenin sonunda bir takip etmek kolay Temizleme Kılavuzu sağlar. Kullanmak için tereddüt etmeyin. Ne kadar çabuk yavru, daha iyi kurtul.

Doğrulanmamış apps için ödemek için almaya çalışırken bir yana, bu zararlı da tarama deneyimi de sahte uygulamaları teşvik veya diğer tehditler gizlemek çok sayıda reklamları ile bombardıman tarafından berbat. Bir şey üzerinde’ı. Yalancı yavru kaldırın ve makinenizin güvenli tutun. Ama çabuk yap. Yavru fok oluşturan reklamlar çok müdahaleci ve bazen sağ fare imleç altında görünür. Er ya da geç tıklamak. Bunun olmasına izin vermeyin. PC Speed Care şimdi silmek!

Yavru fok gemiye nasıl geldin? Girmek için izin vererek hatırlıyor musun? No Ona bu yeşil ışık yeşil ışık ne veriyorsun bilmeden vermeleri numara içindir. Ne zaman çevrimiçi olduğunuzu daha dikkatli ol. Böyle zararlıları yerdeler, reklamlar, bağlantı ve sayfaları saklanıyor. Tek bir tıklama PC Speed Care davet etmen sisteminizde yeterli olduğunu. Dikkatli olun ve senin durum tespiti yapmak. Ne kesmek en başarılı olmak için gereken ihmal, acele ve oyalama vardır. Grand değil onları. Onlar enfeksiyonlara yol. Enfeksiyon gelen korur uyanıklık ve dikkatli olduğunu.

PC Speed Care Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala PC Speed Care bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *