PC Opticlean virüs | Güncelleme

PUP

PC Opticlean virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu PC Opticlean virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

PC Opticlean makinenizi istenmeyen, zararlı programlardan ve böylece, temizlemek için söz onun performansı geliştirmek. Bu harika, Keşke doğru olsaydı. Ne yazık ki, program diye bir şey yok. PC Opticlean için kısa bir potansiyel olarak istenmeyen program veya yavru, olarak sınıflandırılır. Ancak, kelime “potansiyel” tamamen gereksizdir. Yavru köpek gerçekten de istenmeyen. Makinenizi daha iyi performans göstermesine yardımcı olmuyor. Çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek değil. Bu da parazitleri yok. Temel olarak, sisteminize iyi hiçbir şey yok. Aksine, aslında. Bunu bozmak.

YAVRU daha önce normal ve keyifli tarama deneyimi yok eder ve kötü amaçlı yazılım ve güvenlik riski için ortaya çıkarır. Sizin durumunuzda potansiyel bir şey yoktur. PC Opticlean nedeniyle sürekli bir tehlike vardır. Yapabileceğiniz en iyi şey yalancı program olabildiğince çabuk silin olduğunu. Bir kez sen nokta içinde senin sistem, acil eylem alıp oracıkta ondan. Bu neden zorunda kez daha gemide, vermek daha fazla zaman sen zarar. Sonuç olarak, başarılı olur. Kendine bir iyilik yap ve çok geç olmadan kaldırın. Eğer yapmazsan, senin çıkmaz çok hızlı da kötüleşeceğini ve sonra yavru ile başa çıkmak mümkün olmayabilir. Şimdi harekete. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Dediğimiz gibi PC Opticlean bir şey optimize değil. Bu bir reklam platformu var. Ancak, ödemeye hazır olan herkes bu tanıtmak için kullanabileceğiniz anlamına gelir hiçbir doğrulama mekanizması vardır. Hacker dahil. Ve yapıyorlar. Onlar yavru fok pay-per-click gelir kazanmak için ve kötü amaçlı içerik çevrimiçi yaymak için kullanın. Bu görmek zorunda kalıyor çok sayıda reklam güvenilmez olduğu anlamına gelir. Hangisinin gerçek olduğunu ve hangilerinin bozuk söyleyemem. Aynı, büyük fırsatlar ve teklifler reklam ve üzerlerine tıklayınız isteyen görünüyorlar. Bu hataya düşmeyin. Yanlış ad/ bağlantısına tıklarsanız, zaten çok kötü durumun daha da kötüye gidebilir.

Bu reklamların çoğu da sayfaları toplam adet enfeksiyondan tam yol veya enfeksiyonları kendilerini gizlemek. Her iki durumda da tek bir tıklama ile daha fazla kötü amaçlı yazılım bulaşmış olsun size yeter. Tıklatmayın. Ekranda gördüğünüz her şey kaçının. Henüz, kaçınma sadece geçici bir çözümdür. Temelde PC’nizi kullanmadığınız eşittir. Reklamlara sayısız vardır. Er ya da geç için istemeseniz tıklamak.

Reklam bazen sağ fare imleç altında görünür. Ve daha fazla zaman geçer gibi olurlar. PC Opticlean tamamen kaldırmak için onlardan kurtulmak için tek yolu bu. Ne yapman gerektiğini tam olarak bu. Bu aldatıcı program gitmesi gerekiyor. Bir kez ondan kurtulmak, her şey normale dönmesi ve sen-ecek muktedir yeniden Web’de barış içinde. Tereddüt etmeyin. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve iyi için PC’nizi temiz. O kadar çabuk, o kadar iyi.

Nasıl PC Opticlean mi sisteminize girmek için? Zararlı bir resmi download olsa bile size bu kasıtlı olarak indirilen şüpheliyim. Arkada, muhtemelen başka bir programa paketlenmiş olarak girin. Gibi başka ne çok istenmeyen bir “bonus” olarak bunlara bağlı bilmiyorum apps üstünde senin makine yüklediğinizde çok dikkat. Temel olanlar yerine Kurulum Sihirbazı’ndaki özel ayarları seçebilirler. Tüm paket programı tarafından kontrol gibi tüm ekstralar yüklemeyi bitirmeden önce seçimini kaldırmak mümkün olacak. Temel ayarları’nın altında ek olarak ekli bu uygulamalar otomatik olarak yüklenir ve daha sonra daha sonra onlarla uğraşmak zorunda. Henüz, biraz ekstra zaman ve dikkat böyle şeyler yapma sorunları kaydedebilirsiniz.

PC Opticlean virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala PC Opticlean–dan senin bilgisayar-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *