Paradiskus virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Paradiskus virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Paradiskus virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Sen ve tarayıcılar için kötü haber Paradiskus uzantısıdır. Açık bir işaret olduğunu görünce senin makine bir enfeksiyon liman. Tam olarak tarayıcı korsanının. Bu tür bir haşere adından da anlaşılacağı gibi bu parazitlerin tarayıcılar kaçırmak ve onları kontrol. Bu onlara iyi kiracılar yapmaz. Aksine. Hava korsanı müdahaleci, işgüzar, yıkıcı ve tehlikeli. Paradiskus bütün bu şeyler de olduğunu. Eğer sisteminizde varsa, acil eylem alsan iyi olur. Bu gemide tutarsanız, sorunları için hazırlan.

Bu haşere neden olan sorunları gibi küçük ve önemsiz başlayabilir ama her gün ile tırmandırmaya devam ediyor. Sonunda, enfeksiyon bile bazı geri dönüşümsüz hasara neden olabilir. Bunun olmasına izin vermeyin. Kendi eline almak ve en kısa zamanda davetsiz misafir kaldırın. Eğer yapmazsan, online faaliyetleri berbat olacak, gizliliğinizi risk geçirecek ve PC’NİZİN performansını yavaşlatır. Tereddüt etmeyin ve tarama deneyimi mahvetmek bu haşere zaman vermeyin. En kısa zamanda kurtulmak ve gelecekteki öz Şükran kazanmak.

Hırsız girdiğinde, hangi tarayıcı tüm bulaşmış olup olarak kullanılmak üzere en çok önemli değil bu onun kötü amaçlı uzantısı tüm tarayıcı için ekler. Online gitmek her zaman yetkisiz erişimlere karşı acı. Örneğin, korsanının ana sayfası ve arama motoru arkada yerini alır ve süreci tersine engeller. Bu nasıl bir umut hızlı ve doğru arama sonuçları sağlamaz bir yepyeni, gölgeli arama motoru ile takılıyorum. Ne o does sağlamak bozuk bağlantıları ve sayfaların hızlı erişim var. Gaspçı’nın hedefi pay-per-click gelir sahipleri için kazanmak için ve ne zaman sen tıkırtı üstünde onun tarafından oluşturulan bir şey kesmek sponsor.

Kenara yukarıda sözü edilen, makinenizin güvenlik riskine maruz. Bu bağlantıları güvenilir değildir. Onlar sponsor ve yaptığı sponsorlu bir bağlantıyı güven daha iyi bilmeli. Yanlış olanı ve tek bir tıklama otomatik olarak daha fazla enfeksiyon zaten uzlaşma ve düşük performans makinenizde indirin. Dahası da var, yine de. Kötü korsanının da 24/ reklamlarla bombalayan 7. Ziyaret ettiğiniz her sayfanın hangi reklam ücretsiz, eskiden olanları bile şimdi tamamen kaplıdır reklamlarda tüm şekil ve formları.

Parazit etkili, daha önce normal ve eğlenceli web sörf yıkıldı. Seni çok senin kendi makine kaçınarak başlamak rahatsız ediyor. Paradiskus kesintiye uğratmadan sadece tek bir online hareket yapamaz. O her yerdedir. Zararlı bile zamanla daha agresif hale gelir. Neyse ki, onun maskaralık tahammül gerekmez. Korsanının çıkarılabilir olmakla birlikte derhal hareket etmelidir. Sonunda olacak, kontrol dışı giderse senin durumun kötüleşeceğini. Bu yüzden zaman kaybetmeyin. Bizim kılavuzu kullanın ve iyi için PC’nizi temiz.

Nasıl Paradiskus korsanının girdiniz mi? Bu haşere hala anlamına gelir onun taksit izniniz gerekiyor, bu nedenle o asks için bir programdır. Ne ihtiyacı yok, açıkça sormak için değil. Neden zor taktikleri kullanılan sen dupe için sipariş etti. En sık kullanılan yöntemlerden birini freeware donatılacak denir. Özgür bilgisayar programı üstünde senin PC yüklerken dikkatli olun. Yaklaşık senin makine girin yanı sıra onları seçimini kaldırmak için olan tüm ilave uygulamalar görmek izin gibi her zaman için özel ayarlar tercih. Sonra hala aslında istedim program yükleme bitirebiliriz. Ama şu andan itibaren daha dikkatli olun. Yalnızca güvenilir kaynaklardan gelen yazılım. Aksi takdirde, kendi bilgisayarınızda ödün sona.

Paradiskus virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Paradiskus–dan senin kaş-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *