Pageanalytics.space virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Pageanalytics.space virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Pageanalytics.space virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Sürekli Pageanalytics.space Web sitesine yönlendirildi mı? Ana sayfa ve arama sağlayıcınız aynı sayfaya değişti? Seni kırmak istemem ama, bilgisayarınıza bir tarayıcı korsanı tarafından bulaşmış gibi görünüyor.

Kötü amaçlı yazılımla bitlerinin tipik davranışı, ekranınızdaki bir müdahaleci reklam saldırıdır. Tarama birçok pop-up’lar, özel fırsatlar, özel teklifler ve kuponlar tarafından kesintiye, güncelleştirme isteklerini, iletileri, her görünümden kar elde etmek için bir amaç ile oluşturulan vb yanıp sönen sahte. Böyle reklam içeriği ile bu özel olarak kullanıcıya daha çekici bakmak böylece hedef olacak ki şey. Bu tarama alışkanlıkları ve geçmiş gibi gücünü herhangi bir zamanda sizin web etkinliğini izlemek için elde etmek için korsanının’ın yeteneği nedeniyle mümkündür.

Tarayıcı korsanları en çok dağıtılmış malware orada bazılarıdır. Dağıtım en yaygın anlamı spam e-posta mesajları, e-posta eki ve yürütülebilir eğe–dan bilinmeyen gönderen, sahte güncelleştirmeleri, şüpheli bağlantılar, açılır pencereler ve reklamlar, sel eğe ve özgür yazılım paketleri vardır. Kullanıcılar yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen güncellemeleri almak için emin olun çok önemlidir.

Ayrıca, ne zaman yazılım indirme yükleme bir Advanced/ özel türü için gözle öneririz. Bu eylem karşıdan yüklenen programlar ve uygulamalar üzerinde tam kontrol verecektir. Şüpheli ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan gördükleri herhangi bir yazılım kolayca seçimini kaldırabilirsiniz. İşte içeriği Web’den karşıdan yüklerken de güvende olmak diye bir şey yoktur. Yükleme işlemi sırasında tüm hüküm ve şartlarını okumak her zaman en iyisidir. Kullanıcıların çoğu kez çok çabuk dikkat olmadan onlar için kabul ‘İleri’ düğmesini tıklatın.

Çoğu kullanıcı tarayıcı korsanları olmak çok tehlikeli olarak görmüyorum. Tabii, reklamların kendisi, bilgisayarınıza bir zararı olmaz, ama onlar için yönlendirebilirsiniz Web siteleri potansiyel güvenliğinizi tehlikeye sokabilir. Dahası, bilmeden bir arka kapı şifreleri, IP adresleri, kredi kartı numaraları, banka hesap kimlik bilgileri, vb gibi kişisel verileri elde etmek ve kar için diğer üçüncü taraflarla paylaşmak için bu şansı kullanabilen korsanlara karşı açılış uzak bir tıklama olabilir.

Virüslü reklamlar başka bir virüs enfeksiyonu neden olmuş bazı durumlar vardır, ama bu sefer enfeksiyon gibi bir Truva atı virüs ya da hatta ransomware daha tehlikeli olabilir! Eğer tarayıcınızın kaçırıldı yapılmış fark ederseniz, hızlı hareket ve çok geç olmadan bu kötü amaçlı yazılım temizleme ile devam edin. Bu makale okumaya devam edin ve bu siber parazit bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak için talimatlarımızı uygulayın!

Pageanalytics.space virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Pageanalytics.space virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Pageanalytics.space virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *