Oyun-bar.net “Virüs” kaldırma

Browser hijackers
Remove Play-bar.net

Oyun-bar.net kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu oyun bar.net kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışıyor.

Oyun-bar.net oyunlar için adanmış bir özel arama motorudur. Web sitesi klasik tarama özellikleri açısından temel işlevleri içerir. Bir genişletilmiş seçenekler menüsü yerine oyunlar için ayrı bir sekmede platform vardır. Bir saat ve bir hava tahmini alanı için oyun-bar.net bonus özellikleri içerir. Kullanıcılar Web sitesi renk düzenini özelleştirmek için seçeneğiniz vardır. Oyunlarda ilgilenen kullanıcılar için uygun bir platformdur. Ancak, güvenlik riskleri hakkında bilmeniz gereken oyun-bar.net etrafında vardır. Web sitesi için bir gizli tarayıcı korsanının ilişkilidir.

Oyun-bar.net arkasında korsanının tehlikeli kılan?

Sahte programı güvenlik riskleri bir dizi yolla insanlara sunar. En kısa zamanda sisteme kendine yol yapar, korsanının oyun-bar.net için ana sayfası ve varsayılan arama motorunuzu sıfırlar. Web sitesi sinsi program tarayıcı iç ayarları web üzerinde kontrol sağlar bir kötü amaçlı kodu vardır. Arama sonuçlarınızı manipüle edilebilir. Korsanının gerçek sonuçlar arasında sponsor Web siteleri için karşılık gelen sorgularda ekler. Sorularınız için alakasız olabilirler. Ayrıca, desteklenen web siteleri-ebilmek var olmak tehlikeli.

Oyun-bar.net korsanının desteklediği platformların kontrolleri yapmak değil. Gizli programının tek amacı gelirleri yükseltmektir. Kullanıcıların güvenlik kaygılarından bir değil. Arama sonuçlarıyla tahrifat dışında sinsi program reklam görüntüler. Özel alışveriş teklifler için ev eşyaları, giyim, mobilya, teknolojik cihazlar, Bahçe ekipmanları, kitaplar, dekoratif öğeler, çatal bıçak takımı, perdeleri ve diğerleri gibi gösteriyorlar. Önerilen fırsatlar gibi iyi olarak onlar gerçek doğrulandı değil olduğunu göz önünde bulundurun. Reklamları tıklayarak sisteminiz malware ile enfekte alabilir. Verilen herhangi bir reklam bozuk etki alanına neden olabilir. En iyisi onları takip etmek değil.

Remove Play-bar.net
The Play-bar.net Virus

Diğer tehdit oyun bar.net korsanının pozlar bile daha ağır. Sinsi program tarama oturumlarını izlemek ve üzerinde veri toplamak. Bu tanımlama bilgileri, tuş vuruşlarını, IP adresi, coğrafi konumu, e-posta hesabı, kullanıcı adları, parolalar ve çevrimiçi hesapları giriş kişisel izleme, gözatma geçmişinizi içerir. Korsanının arkasındaki insanlar senin iznini olmadan bilgilerinizi darknet pazarlarda satmaya devam edebilirsiniz.

Nasıl oyun bar.net korsanının iletişim?

Gözlerden uzak program sinsi yayma vektörel çizimler birkaç kullanır. Tercih edilen teknik donatılacak. Oyun-bar.net korsanının freeware, shareware ve ücretli programlar korsan sürümleri ile birlikte hareket eder. Sisteminize eklemek için seçtiğiniz yazılım ile paralel olarak yüklü gözlerden uzak aracı çalışır. Bir programın genel Is Sartlari ne zaman installing o okumak gerekir. Olumsuz koşulları varsa, yükleme sona erdirmek.

Oyun-bar.net korsanının kullanmak için adapte olan diğer vektör spam e-postalar var. Gizli program ekli dosyaları sürgüler. Dağıtımcı zararlı e-posta arkasında kötü amaçlı bir makro, komut dosyası veya sistem dosyası kötü niyetli programın dağıtmak için kullanabilirsiniz. Ana bilgisayar dosyası açılırken bilgisayarınızı bulaştırmak için yeterli olabilir. Bu iç iletilerinizi meşruiyet provasını almak tavsiye edilir. Gönderenin e-postasındaki kişiler kontrol edin.

Oyun-bar.net kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam oyun-bar.net tarayıcıdan kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala oyun-bar.net–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *