Oyun-bar.net “virüs” kaldırma

Browser hijackers
Remove Play-bar.net

Oyun-bar.net kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu oyun bar.net kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışıyor.

Oyun-bar.net olmuştur bir tipik tarayıcı korsanının ana amacı olan adware teşvik etmek sınıflandırılmış. Bu Web sitesi bilgisayarınızda yüklü hemen hemen varsayılan ana sayfanızı değişecek ve arama motoru ve sistem çok sayıda ticari açılan reklam pencereleri ile sıkışmış. Ayrıca, oyun-bar.net tarafından sağlanan müdahaleci reklam, Internet hızı yavaş tarama oturumları rahatsız ve sık sık sistemin darbeye, böylece üstünde senin bilgisayar korsanının tutmak kesinlikle tavsiye edilmez yol.

Üstünde senin PC oyun-bar.net varsa, her zaman bir nedeni vardır ve bu program size sorunları sürü neden yeteneğine sahiptir bilmeli unutmayın. Yerini öğrenmek ve kötü niyetli korsanının hemen sistemden silmek için bu konuları ile ilgili önlemek için tek yolu bu.

Garip gelebilir, ancak çoğu durumda bilgisayar kullanıcılarının sistemlerinde kendilerini oyun bar.net yüklemek olanlar. Benzer şekilde başka müdahaleci uygulamalar için oyun-bar.net farkında bile olmadan indirmek başarabilir miyim çok zeki. Çoğu zaman, korsanının makinenizi diğer uygulamalarla birlikte girer ve ana sayfası ve web tarayıcınızın değiştirilir ve ekranınızda gösterilen ticari reklam tonlarını başlatmak kadar varlığını gizli tutar.

Remove Play-bar.net
The Play-bar.net Virus

Oyun-bar.net PC sızmak için kullandığı diğer bazı yolları vardır. Bu spam e-posta eklerini, bozuk bağlantıları ve Web siteleri saklanıyor, ya da sadece sahte bir sistem veya program güncelleştirmesi poz içerir. Örneğin, bir program PC’nize güncelliyoruz, ama bir kötü niyetli, müdahaleci ve tehlikeli adware araç yerine yüklüyoruz çıkıyor ikna. Yani, istemeden de olsa adware sisteme yüklemek önlemek istiyorsanız, çok dikkatli ve bu acele, saflık, unutma ve oyalama hiç yardımcı olmaz.

Oyun-bar.net installed üstünde senin PC, web tarayıcınızı işe yaramaz ticari reklam sesleri ile sular altında alırsınız. Bunlardan herhangi birini tıklatırsanız, sen daha istenmeyen malware sisteme yüklemek son olacak unutmayın. Ayrıca, Web’de gezinmek çalışın her zaman açılır pencereler görünür gibi değişik sorunlar bir sen neden yeteneğine olduklarından. Zaten belirtildiği gibi bu konular arasında sık sistem gürültüyle çarpmak yaşıyor ve tarama etkinlik kesmeden, Internet hızı, yavaşlama vardır. Böylece, yapabileceğin en iyi şey oyun-bar.net bilgisayarınızdan hemen kaldırmaktır.

Her durumda, Play-bar.net, bilgisayarınızın bulaşmışsa ile uğraşmak gerekecek en kötü sorun korsanının çalmak senin kişisel ve finansal veri yeteneği var. En kısa zamanda PC oyun-bar.net girer, tarama faaliyetleri ve Kataloglar izleme başlar her hareketini online. Adware sizinle ilgili yeterli bilgi topladıktan sonra bu bilinmeyen üçüncü program destek kişilerle paylaşır ve onlar kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz. Değil sadece silmeniz gerekir bu nedenle oyun-bar.net kadar korumak senin PC zararlı yazılımlara karşı içinde belgili tanımlık gelecek.

Oyun-bar.net, el ile veya otomatik olarak silinebilir. El kaldırma yönergeleri sağlanan bu makalede feryat. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Bu tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve sisteminizi zararlı yazılımlara karşı her zaman koruyacak bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirler.

Oyun-bar.net Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam oyun-bar.net tarayıcıdan kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala oyun-bar.net–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *