Ourstartpage “Virüs” Chrome/ ateş–dan kaldırmak

Browser hijackers
Remove Ourstartpage

Ourstartpage yardımcı olmaya bu makale yazdı. Bu Ourstartpage kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışıyor.

Ourstartpage farklı bir kullanıcı arabirimi ve alternatif işlevselliği sağlayan bir arama motorudur. 13 dilde Web sitesi destekler: İngilizce, Arapça, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Endonezya dili, Fransızca, Almanca, Rusça, Romence, Lehçe, Türkçe ve Tay dili Ourstartpage arama sonucu geliştirme hizmetleri sunmaktadır. Platform varsayılan göz atmak için bir sekme ve resimler, videolar ve Haberler için filtreleri bulunmaktadır. Bir saat, bir takvim ve Bağlantılar çubuğuna ek işlevler içerir. Ourstartpage aşağıdaki Web sitelerine hızlı erişim sağlar: Facebook, fırsatlar Berger, Instagram, heyecan, Amazon ve Ebay. Sıradan bir outlook platform vardır, ancak araştırma bir tarayıcı korsanının bağlı olduğunu göstermiştir.

Ourstartpage arkasında korsanının tehlikeli kılan?

Sinsi program web tarayıcınızı sollamak ve iç ayarlarına yetkisiz değişiklikleri yapın. Ana sayfası ve varsayılan arama motorunuz için ourstartpage.com sıfırlar. Web sitesi korsanının bir piyon olduğunu. Güvenilir olmayan sonuçlar döndürüyor. Sahte programı gerçek arama sonuçları arasında desteklenen web siteleri ekler. Riskli sponsor sayfalarıdır. Onlar enfeksiyon yayılabilir. Her ne kadar korsanının alternatif vermek değil Ourstartpage bir arama motoru olarak kullanılmamalıdır. Tek çözüm bilgisayarınızdan kötü amaçlı yazılım ortadan kaldırmaktır.

Ourstartpage korsanının birkaç sponsor Web siteleri için almak için yolu vardır. En etkili reklamları göstermek için bir yaklaşımdır. Online Reklam son birkaç yıl içinde önemli bir sektör haline gelmiştir. Kuruluşlar bir sürü kullanın veya internette reklam hizmetleri sağlar. Bu uygulama artış önemli kötüye çıkarmıştır. Geliştiriciler haydut yazılım oluşturarak kısayolları almaya cesaret var.

Remove Ourstartpage
The Ourstartpage Virus

Ourstartpage korsanının güvenlik kar lehine kaçırmaktadır. Gizli program tehlikeli web siteleri filtre uygulamak için güvenlik tarar çalışmıyor. Tüm Web siteleri için para alır destekler. Reklam kampanyaları yürütmek için başlıca iki yolu vardır. Dikişsiz yöntem daha basit bir yaklaşım açılan reklam göstermek için ise, arama sonuçlarınızı değiştirmektir.

Daha fazla güvenlik tehdit gelirleri yapma ikincil bir yolu yoktur. Ourstartpage korsanının web tarayıcınızdan bilgi toplayabilirsiniz. Bu senin browsing tarih, IP adresi, tuş vuruşlarını, e-posta hesabı, coğrafi konumu, demografik bilgileri, telefon numarası, kullanıcı adlarını ve parolaları kapsar. Özel verilerinizi siber suçlular sizin bilginiz için satılabilir.

Benim sistem Ourstartpage korsanının nasıl girebilirsiniz?

Bilgisayarınıza sızmaya Ourstartpage korsanının için iki yol vardır. Gözlerden uzak program kez demetleri doludur. Freeware, shareware ve korsan programları ortak indir korsanının için istemcileridir. Şüpheli araç şartlar ve koşullar ana bilgisayar programı için bir bonus olarak eklenir. Onun yükleme yasaklamak için nerede listelendiği bulun ve yanındaki kutusundan onay işaretini kaldırmak gerekir. Son kullanıcı sisteme eklediğiniz Lisans Sözleşmesi (EULA) tüm araçları okuduğunuzdan emin olun.

Giriş senin bilgisayar için diğer korsanının Ourstartpage arkasında bir spam e-posta yoludur. Sahte programı sık sık mektup ile ekleri arkasında gizler. Gönderen taşıyıcısına erişmek için almak için çalışacağız dosya belgeleri önemli bir parçası olduğunu belirten tarafından. National post, yerel polis departmanı, bir hükümet şube, bir kurye firması, alışveriş Web sitesi veya sosyal ağ gibi güvenilir bir varlık adına mesaj yazılabilir. Bir e-posta hakiki, kanıtı olup olmadığını denetlemek için ilgili kişileri mektup gövdesinde gönderenin sağlamıştır.

Ourstartpage Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Ourstartpage–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *