Oload.icu virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Oload.icu Web sitesinin bir şey anlamına gelir. Bilgisayarınızın artık adware ücretsiz olduğunu. Bir şekilde, bir parazit adware aileden fark edilmeden, aygıtınızda gizlice başardı ve şimdi sorunlara neden oluyorsa. Merak etme, bu kötü amaçlı yazılımlar web tarayıcıları sadece onun saldırı sınırlar. Bu, bilgisayar sisteminizin değil enfekte olmuş demektir.

Bu söyleniyor, bu zararlı işgal etti ve kendi evi tarayıcınızın çağrıları andan itibaren çok sayıda rahatsız edici reklamları oluşturmak başlar. Pop-up’lar, metin, afiş veya yanıp sönen uyarılar şeklinde olabilirler. Ayrıca ‘Powered by Oload.icu’, okur bir metin ile işaretlenebilir ‘Brought sana Oload.icu tarafından’, ‘Oload.icu tarafından reklamlar’, çok sayıda promosyonlar-ecek var olmak çok zarar verici crash ve gecikme için günlük olarak neden web tarayıcısı, vb

. Ayrıca o adware nerede sizin için yönlendirildi kesin bilmenin bir yolu yoktur bu yüzden sponsor olacak, sayfaları doğrulamak için programlanmış değil bilmeniz gerekir. Bilgisayarınıza zarar vermek için arayacağını virüslü web sitelerine gönderileceklerdi uzak bir tıklama olabilir.

İyi haber ise, bu parazit değil kadar gelişmiş. PC sızmak için tek yolu kendiniz yüklemek eğer var. Çoğu durumda, kullanıcıların bunu farkında bile olmadan. Çoğu zaman, adware spam e-postaları ve gölgeli reklamlar arkasında gizleniyor. Özellikle ekleri ve yürütülebilir dosyalar içeriyorsa–dan bilinmeyen gönderen, herhangi bir spam e-postaları silmek en iyisidir. Bir reklam gerçekte gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, Ayrıca, bu tuzağa çekmek için tasarlanmış olabilir. Sadece güvenilir web sayfaları ziyaret ettiğinizden emin olun.

Yazılımınızı güncelleştirmeniz gerekiyorsa, ekranınızda ortaya çıkmıştır ilk güncelleştirme pop-up tıklayarak içine acele etme. Daha sık sık–dan değil, bu tür bildirimleri sahte olduğu ortaya çıkar. Adware da yolunda, bilgisayarınızda torrent dosyaları ve yazılım demetleri ile bulabilirsiniz. Bu yüzden sen ne indirme konum ve iki kez o ‘Kabul ediyorum’ düğmesini tıklatmadan önce düşünmek için yakın dikkat etmelidir. İyice hüküm ve şartlarını okumak için bir alışkanlık haline getirin. Biz de herhangi bir bonus içerik senden gizli değil emin olmak için custom/ Gelişmiş ayarlar altında yüklemenizi öneririz.

Oload.icu Web sitesi web tarayıcınızda yer yoktur. Onun açılır pencereler olursa olsun hangi sayfa ziyaret ettiğiniz arkandan gelecektir. Hatta herhangi bir reklam görüntülemek değil bir site şimdi sponsorlu İçerik ile sular altında alırsınız. Asıl olayın asalağın hedefi size mümkün olduğunca çok sayıda reklamları tıklayın yapmaktır. Yaptığınız her tıklama için belgili tanımlık adware para alır. Misyonunu başarılı olduğundan emin olmak için bu casusluk. Online aktivite izlenen kesintisiz ve sadece hasta’var olmak tıkırtı üstünde daha büyük olasılıkla hedeflenmiş içeriği sağlayabilir böylece geçmişi ve arama sonuçları-toplanan, tarama gibi veri olacaktır.

Ne yazık ki, bu senden çalabilir sadece kişisel bilgileri olmayabilir. Parolalar, IP adresleri, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, oturum açma kimliği, vb de bu veri sorgulanabilir diğer üçüncü kişilere satmak için talep crooks, eline düşebilir. Çok geç olmadan bu kötü parazit kaldırmak için bu sorunu çözmek için tek yolu bu!

Oload.icu kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Oload.icu–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *