Nuesearch.com “Virüs” Chrome/ ateş–dan kaldırmak

Browser hijackers

Nuesearch.com yardımcı olmaya bu makale yazdı. Bu Nuesearch.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışıyor.

Nuesearch.com web tarama sýrasýnda bilgisayarınıza sızmak ve üçüncü taraf web sitelerinden gelen çeşitli programlar indirmeye çalışıyor özelliği olan bir tarayıcı hijacker olduğunu. Bu korsanının sadece varsayılan ana sayfanızı etkiler, ancak varsayılan arama motorunuzu da yerini alır unutmayın. Durumda ana sayfası ve arama sağlayıcınızın URL değiştirmek istiyorum, böylece, sen Nuesearch.com tarayıcı korsanının–dan senin PC en kısa zamanda kaldırmanız gerekir.

Nuesearch.com bilgisayarınızı girdikten sonra sorunları sürü neden başlar, böylece program sistemde tutulması gerektiğini değil. Korsanı tarafından yapılan en belirgin değişiklik kesinlikle fark edeceksiniz, varsayılan ana sayfa ve arama motoru değişiklik olduğunu. Aslında, onlar senin PC, sızmak bir kez hava korsanları-iş sadece kesinlikle zarar-e doğru senin makine neden olabilir herhangi bir değişiklik uygulamak için onay ihtiyaçları öyle. Daha ilginç olan ise gerçeği sistemde program yükleme hatırlamıyorum ve bu kesinlikle seni rahatsız.

Aslında, Nuesearch.com, bilgisayar girmek için onay gerekli değildir. Korsanının sen farkında bile olmadan kendiniz yüklemek yapabilirim yetenekli değil. Genellikle, bu muhtemelen bunun için en kolay giriş noktası sağlar çünkü Nuesearch.com, bilgisayarınıza diğer ücretsiz sağlanan gelir. Bu nedenle, ne zaman sen install yeni bilgisayar yazılımı üstünde senin PC, her zaman tüm şartlar ve koşullar Kur Sihirbazı tarafından sağlanan okumalısınız. Diğer durumda, senin iraden güvenlikle ilgili sorunlar yaşarsınız.

Nuesearch.com da sahte bir sistem veya program güncelleme olarak poz tarafından bilgisayarınıza sızmak olabilir. Bilgisayarınızda belirli bir program güncelliyoruz düşünürken, örneğin, aslında tehlikeli bir enfeksiyon sistemdeki bırakıyorsun. Ayrıca, korsanının de spam e-posta eklerini, bozuk bağlantılar veya Web siteleri diğer saldırı aracı olarak kullanabilirsiniz. Bu nedenle, Nuesearch.com gibi bir program, bilgisayarınızdaki en sık sahip dikkatinizi üzerinde bağlıdır.
Bir kez installed üstünde senin bilgisayar, monitör çok sayıda ticari reklam ve bağlantılar ile sel Nuesearch.com başlar. Burada onlara şans eseri tıklayın ve bozuk bazı Web siteleri ile kötü amaçlı içerik aktarılır bu bağlantıları tanıması çok kolay değil sorun. Ayrıca, sağlanan bağlantıları her tıklayın para onların yaratıcıları için üretir ve adware program varlığını devam ediyor. Bu nedenle, en kısa zamanda üstünde senin PC varlığını fark Nuesearch.com kaldırmanız gerekir.

Ancak, görüntülenen reklamlar çoğu hakkında endişelenmen şey değildir. Aslında, Nuesearch.com için ilgili en büyük sorun kişisel verilerinize erişmek için program yeteneğidir. En kısa zamanda korsanının PC bozar, sanal aktivitelerinizi izlenmesini başlatır ve tarama geçmişinize kaydeder. Program tercihleri hakkında yeterli bilgi topladıktan sonra Nuesearch.com verileri arkasında gizli üçüncü şahıslarla paylaşır ve onlar kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz. Bu neden Nuesearch.com hemen kaldırmak ve bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı iyi korunmuş olduğundan emin olun.

-Dibi takdirde senin tarama oturumları güvenilir olmayan Web sitelerine, güvenliği aşılan dosyaları, transfer edilmiş adware uygulamalarını sanal makine nüfuz başardı neredeyse kesindir. Sonuç olarak, bazı enfeksiyonlar sisteme gizli olabilir ve bazı siber suçluların bilgisayarınıza erişip hassas verileri çalmak izin verebilirsiniz. Bu durumda, herhangi bir tehdit sisteminden tamamen silmek ve çalınmasını, kişisel verilerinizi korumak için tek yol olduğunu bir otomatik güvenlik programı kullanmak için. Bunu kullanarak, tüm gizli enfeksiyonlar yer ve hemen silinir.
İyi haber kaldırma Nuesearch.com zor bir işlem değildir. El ile veya otomatik olarak program ile birlikte tüm görüntülenen reklamları silebilirsiniz. El kaldırma yönergeleri sağlanan bu makalede feryat. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bilgisayarınızın tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

Nuesearch.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam olarak Nuesearch.com tarayıcıdan kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Nuesearch.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *