Nsrv.exe virüs (TROJ. [ ]) | Güncelleme

Trojans

Nsrv.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı (TROJ. [ ]). bu Nsrv.exe (TROJ. [ Tüm Windows sürümleri için ]) kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Truva atları muhtemelen virüs var en ünlü türüdür. Ve bunun için bir sebep. Bu siber enfeksiyonlar çok gizli ve çok yönlü vardır. Hangi diğer malware türünden ayıran mutlaka bir saldırı başlatmak değil mi hemen sonra kurbanın bilgisayarında gizlice. Onlar aktif hale getirmek, ancak bunu yaptıklarında, tüm cehennem gevşek kıracak kadar biraz zaman alabilir. Nsrv.exe, tehlikeli bir virüs bir örnektir.

Truva’nın amacı siber suçluların ihtiyaçlarını belirli an için bağlıdır. Virüs Kullanıcı değerli verilerinizi çalmak, kaçırmak, adware, solucanlar, ransomware gibi diğer siber tehditler başlatmak için bir araç olarak olabilir. Bir Truva atı kullanıcının bilgisayarında bir cryptocoin incelemesi makineye açmak için de kullanılabilir. Kötü amaçlı yazılımla senin bilgisayar uzlaşma sadece güvenlik, ama gizliliğinizi de sahip. Gördün mü, bu parazit ile hırsızlar kolayca casusluk ve istedikleri her türlü veri topladığınız. Ve artık virüs bilgisayarınızı katılımsız, tüm bilgisayar sisteminizi bozmak kadar kötü,-ecek almak o kalır.

Nsrv.exe kullanır hile erişmek üstünde senin PC. Spam e-posta mesajları, e-posta eklerini pusuda ve yürütülebilir dosyaları, yazılım donatılacak, sahte güncelleştirme istedi, bozuk sel eğe, virüslü bağlantıları ve reklamlar, vb. Bilgisayar korsanları, saflık ve ihmal güveniyor. Onlar pahasına böyle zayıf yararlanmak. Örneğin, rasgele bir pop-up şüpheli bağlantıyı takip ederek önemli güncelleştirmesini tamamlamak için çağırıyor, ekranınızdaki görünebilir.

Körü körüne güven böyle mesaj yok. Bunun yerine, yalnızca resmi ve lisanslı kaynakları yazılım güncelleştirmeleri için güveniyor. Internet’ten içerik yükledikten sonra da, bir yerine bir Custom/ Gelişmiş tip-in tesisat için tercih unutmayın. Bizim tavsiyemiz takip ederek, ne karşıdan yüklediğiniz tam içeriğini görüntülemek için güç gerekir. Gizli herhangi bir ek yazılım olsaydı, hemen fark edebilirsiniz. Onlar genellikle kılık kötü amaçlı yazılım olup çıkmak gibi herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları, seçimini kaldırmak öneririm.

Truva atları çok tehlikeli! Onlar yanı sıra, özel dosyalarınızı silmeyi ayartıcı gerekli sistem dosyaları ve süreçleri, kayıt defterinde değişiklik gibi bilgisayar sisteminize çok ciddi zarar neden olabilir. Dahası, bu virüs yolu ile bilgisayar korsanları istedikleri bilgileri herhangi bir parçası üzerinde ellerini alabilirsiniz. Crooks senin parola, oturum açma kimliği, IP adresleri, kredi kartları, banka hesapları, yanı sıra belgeler, fotoğraflar ve yürütülebilir dosyalar gibi çeşitli dosya türlerini çalabilir. Truva atları cyber suçla ilgili çevrimiçi kimliğinizi çalmak ve tüm sen taklidi yaparken onların suç faaliyeti yapmak için mükemmel bir yol vardır. Dahası, onlar casusluk bu yüzden kesmek kolayca web kamera ve mikrofon,-ebilmek kesmek gibi gizlilik için hoşça kal diyemem.

Sen online de koruma altında değil. Online her hareketini takip edilebilir. Bir Truva atı üstünde senin PC sahip ciddi sonuçlara yol açacaktır. Ahşap kaplama, sistem gürültüyle çarpmak, sabit internet hızı, anormal reklam içeriği yavaş-sadece bazı kötü cyber virüs kurban aşık olduğumu gösteren belirtiler bunlar. Artık onun kaldırma gecikme, kötüye gider. Nsrv.exe Truva atı olup olmadığını belirlemek en kısa zamanda, çok geç olmadan hemen onun kaldırma ile devam gerekir!

Nsrv.exe (TROJ. [ ]) Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala cant’çıkarmak Nsrv.exe (TROJ. [ ])–dan senin bilgisayar? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *