Nasıl Zokeweri.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Eğer Zokeweri.com Web sitesi sürekli açılır ekranınızda tarayıcınızı her açtığınızda, bilgisayarınız artık adware ücretsiz olduğu anlamına gelir. Bu parazit ciddi bir sorun, Eğer ücretsiz dolaşmak için sol neden olabilir. Reklam yazılımını tıklatın yaptığınız amaçlayan sponsorlu İçerik içinde tırmanmak için programlanmıştır. Ve başarı şansını artırmak için bu casusluk. Online her hareketini bu pis haşere tarafından izlenecektir. Hangi sayfaları ziyaret etmek ister ve bir arama motoru yazın en büyük olasılıkla sen bilecek. Bu veri toplayarak, adware-ecek var olmak için çok cazip olacak hedefli reklamlar verebilmektedir.

Bu tür reklamlar, yaptığınız her tıklama için parazit ödemesi yapılacak. Ama sorun şu ki, bu tür yönlendirmeler nereye bilmenin yolu yoktur. Bu tehdit’ın işi onlar için güvenli sayfalar sürmek mümkün olduğunca, değil bakım gibi birçok reklam oluşturmak etmektir. Adware sahip sizin bilgisayar demektir bu sadece kişisel bilgilerinizi risk altında ama senin örümcek ağı kaş Ayrıca normalde gerçekleştirilemiyor yapım o mezar sonuçlarına katlanırsın.

Reklam yazılımı genelde spam e-postalar ve ekleri, aynı zamanda yazılım donatılacak dağıtılır. Günümüzde, istenmeyen posta almak mesajları değil sıradışı bir şey. Ancak, kullanıcılar için bu tür e-postaları onların bilgisayar bulaştırmak amacı olacak tehlikeli parazitler taşımak büyük olasılıkla bilmek önemlidir. Bu tür e-postalar alırsanız, onları silmek en iyisidir. Bazı iletiler görünüşte güvenilir şirketler gibi örneğin, Amazon, eBay, PayPal, gönderilmek üzere iddia vs. Akıllı olan kendi resmi web sitelerinden birine verilen adresi karşılaştırmak için olurdu. Yoksa, bu tür e-postalar sahte ve ASAP, gelen kutusu bunları silmeniz gerekir kesindir.

Yazılımı bilgisayarınıza yükleme durumlarda, bizim okuyucu için bir özel yükleme modu, herhangi bir gizli program veya uygulama onlar için bu içeriğin seçimini kaldırmak görünür hale gelir böylece tercih önerilir. Kötü amaçlı yazılım aksi görünmez, olacak ek yazılım olarak hızlı bir kurulum yerine seçmeliyim kılığına olduğu bilinmektedir. Gölgeli bağlantıları ve reklamlar, torrent dosyaları ve sahte güncelleştirme başka yollarla adware dağıtım dahil istekleri.

Merak etme, Zokeweri.com görünümünü Web sitesi tüm bilgisayar sisteminiz bulaşmışsa anlamına gelmiyor. Adware yalnızca web tarayıcılar saldırır. Ancak, bu tehdidi tamamen görmezden gerekir anlamına gelmez. Bu parazit bir şey ama zararsızdır. Bu sorunları yolunuzu sürü getirebilir. Tipik diğer belirtiler izleyin sonra başarılı adware işgali içerir, ancak yavaş internet, ahşap kaplama, bunlarla sınırlı değildir, hem de o gürültüyle çarpmak ve düzenli olarak dondurmak için başlangıç tarayıcı yanıt veren zaman yavaş.

Tüm yolunuzu parazit tarafından atılan reklamları görmezden çalışsanız bile, bu sorun çözüldü anlamı kalmaz. Belgili tanımlık adware sadece daha agresif ve onun taktik değiştir. Suçluların eline düşmesini özel bilgilerinizi korumak istiyorsanız, bu zararlı karşı hareket gerekir! Zokeweri.com adware zamanında kaldırılması Eğer sizin için güvenli ve reklam ücretsiz tarama deneyimi dönmek için tek çözüm.

Zokeweri.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Zokeweri.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Zokeweri.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *