Nasıl Znjo3h2m.top (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Znjo3h2m.top

Znjo3h2m.top kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Znjo3h2m.top kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Znjo3h2m.top Web sitesi kötü haber bir ibret vardır. Alan’ın sorunları bir çok neden olabilir bir adware program tarafından kontrol edilir. Kötü niyetli araç çekici içerik göstererek yanıltmak için çalışacağız. Ekranınızdaki alışveriş reklam oluşturur. Bu göründüğü gibi değil. Fırsatlar size kolaylık sağlamak için getirmedim. Onlar kar yapmak için görüntülenir. Znjo3h2m.top adware, geliştiriciler üçüncü taraf içeriği tanıtmak için para alıyorum. Şüpheli reklamlar aniden ekranda boy göstermeye başladı bulsan anladım var. Bir sorunumuz var. Biz bunu çözmenize yardımcı olacaktır. Karşılaştığınız parazit hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Znjo3h2m.top adware kılan bir müdahaleci uygulama geliştiricileri pahasına bilgisayar kullanıcıları için gelirleri var. Pazarlık fırsatlar alışveriş içeren reklamlar oluşturur. Reklamları farklı şekil ve oluşum, dahil pop-up, pop-under, afiş, metin bağlantıları, kupon kutuları, freebies, interstisyel, kayan, bağlamsal, satır içi geçiş, karşılaştırma ve tam ekran reklamlar götürülür. Sinsi program onları onları dışarı stand ve seçme fırsatlar üzerinde vurgu yapmak için özel efektlerle süsle. Deneyimsiz kullanıcı için pazarlama hileler etkili olabilir. Gerçekten de özel alışveriş fırsatlar var harika olur.

Znjo3h2m.top adware listeleri için çeşitli öğeleri gösterir. Bu içerir giysiler, aksesuarlar, teknolojik cihazlar, mobilya, Dekorasyon, Bahçe ekipmanları, oyun, oyuncak ve diğer pek çok dişli, spor. O kadar çok reklam aynı program tarafından getirilen garip görünebilir. Bu tüm aynı kaynaktan elde gerçekleştirmek için biraz zaman alabilir. Onlar hakkında bilmeniz gerekenler onların güvenilirliği teyit değildi olduğunu. Gibi bu açık Znjo3h2m.top adware alışveriş fırsatlar seçmez. Program sahipleri bir ödeme karşılığında belirli Web sitelerine bağlantı. Sponsorlu bir etki alanına erişmek için bir kullanıcı almak yönetmek her zaman belirli bir miktar alırsınız.

Remove Znjo3h2m.top
The Znjo3h2m.top Virus

Reklam ortada ve önlemek zor değil. Sadece değil sadece ortaya çıkmıştır bir pop-up tıklatın ve katıştırılmış reklamları web sitelerinde gördüğünüz her türlü önlemek için dikkatli olmak gerekir. Ancak, etkisiz hale getirmek çok daha zor olan Znjo3h2m.top adware çevresinde başka bir tehdit vardır. Şüpheli aracı insanların çevrimiçi oturumları ve kayıtları her türlü bilgi kendi web tarayıcısından izler. Bu tanımlama bilgileri, tuş vuruşlarını, coğrafi konum, alan kodu, e-posta hesabı, telefon numarası, kullanıcı adları, parolalar, mali kimlik bilgileri ve diğer kişisel bilgilerini izleme tarama geçmişi kapsar. Sinsi program sahipleri bilgilerinizi darknet piyasalarda iznini ya da niyetleri hakkında bildiren olmadan satabilirim.

Znjo3h2m.top adware gibi enfeksiyonları nasıl yayılır bilmek önemlidir. Yayma vektörleri ile hakkında bilginiz varsa, sisteminizi gelecekteki saldırılardan korumak daha kolay olurdu. Bahsedeceğiz ilk teknik donatılacak. Gözlerden uzak bir program aktarmak için en kolay yolu başka bir yazılım parçası ile birleştirerek var. Onlar resmi bir lisans tarafından korunan değildir çünkü hackerlar korsan uygulamaları, freeware ve shareware hedef. Download müşteri kendisi ile paralel olarak ek araç yüklemek için ayarlanır. Bu ayarları oluşturma tarafından önlenebilir. Belirli bir amaç için bir program ihtiyacınız olduğunda, meşru bir uygulama gelir emin olmak için araştırma yapın. Önlem olarak, ne zaman yükleme iletken hüküm ve şartlarını okumak.

Spam e-postalar aracılığıyla ek Znjo3h2m.top adware aktarabilirsiniz. Eklenen belge ilgili buldun bir önemli bildirim olarak bir konu üzerinde listelenir. Spam kez saygın şirketler ve national post, yerel polis departmanı, kurye firmaları, kurumlar, hükümet dalları, sosyal ağlar, e-ticaret platformları, bankalar ve diğerleri gibi kuruluşlar adına yazıyorum. Meşru ileti spam filtre uygulamak için mevcut kişileri denetleyebilirsiniz. Gönderenin adını ve e-posta hesabı yukarı bak. Biz adresi olacak en son dağıtım arabayla teçhizatları yöntemdir. Yürütme açısından en basit olanıdır. Almak bulaştırmak için yapmanız gereken tek şey bozuk bir Web sitesi girin veya böyle bir yönlendirme bağlantıyı izleyerek. Bu yüklemeyi tetiklemek ve gizli bir program yükleyin. Web üzerinde güvendiğiniz kaynaklar konusunda dikkatli olmak gerekir.

Znjo3h2m.top Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Znjo3h2m.top–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *