Nasıl Zevariurs.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Adware hasar çok yapabilirsiniz çok sinir bozucu bir kötü amaçlı yazılımdır. Bir kez o işgal etti, tüm tarayıcılar-Firefox, krom, Safari, Opera, kenar, Explorer hedef olacaktır. Hiçbir web uygulaması etkisi için bağışıklık olduğunu. Zevariurs.com yönlendirme böyle adware enfeksiyon bir sonucudur. Parazit kendisi kurar sonra göz yakalamak ve tıkırtı üstünde onları içine hüner için tasarlanmış birden çok gölgeli reklam üreten başlar.

Tüm yukarıda belirtilen olduğunu online aktivite izlemek ve geçmişi ve arama sonuçları tarama gibi veri toplamak için adware’nın yeteneği sayesinde. Ana hedefi pay-per-click gelir oluşturmaktır. Ama tüm reklam saldırıları sonucu olarak, deneyim olacak, tarayıcınız aynı zamanda fiyat ödeyecek. Ahşap kaplama, yavaş internet ve web kazasında tarayıcı görüntülemek için yapılan ağır reklam nedeniyle yaşamaya başlayacağız.

Gibi bağlantıları ve reklamlar enfekte adware freeware, sel eğe, sahte güncellemeleri, spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, pusuda bilinmektedir. Rastgele açılan ekranda görüntülenir ve bir güncelleştirme linke tıklayarak içine çekmeye çalışır zaman yüksek alarma olmak gerekir. Sahte güncelleştirmeleri gibi hile sen onun emirlerini yapmak için kullanın. Bilmeden, bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım yüklemek için tek bir tıklama alır.

Gördün mü, adware bilgisayarınızda kendi başına erişim elde edemezsiniz. İstila için izniniz gerekiyor. Çoğu durumda, sen-ebilmek kolayca download internetten ücretsiz yazılım demetleri bonus içerik olarak adware gizlenir. Değil bir kurulum işlemi tamamlarken aceleci ve bilgisayarınıza yüklemek üzere olduğunuz tüm içeriği görüntüleyebilmek için da Custom/ Gelişmiş modu seçmek önemlidir. Malware diğer programlarla birlikte ve hızlı bir kurulum seçerseniz size görünmez olacak ek yazılım listelenen alışkanlığı var.

Adware’nın yetenekleri zarar gibi bir hata yapmayın. O zararsız değil. Eğer buna karşı zamanında davranma, sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi uzlaşma riskini. Hackerlar özel verilerinizi erişmek için herhangi bir fırsat yararlanmak emin olacağım. Ne’daha çok, adware bile gölgeli apps, uzantıları ve araç çubuklarının tarayıcılar üzerinde için senin iznine rahatsız olmadan yükleyebilirsiniz. Daha fazla zaman sen harcamak senin durumun daha kötüye gider.

Reklam ekranınız sel ve işinizi online kesme devam edecektir. Parazit bile kadarıyla online video reklam görüntülemek için duraklatmak olarak devam edecek. Yalnızca bilgisayarınızı olası tehditlere karşı güvenli tutmak için güç sende. Internet’e göz atarken dikkatli olun. Herhangi bir bağlantıları ve reklamlar tıklatmadan önce iki kere düşünün. Tarayıcınız tarafından Zevariurs.com adware sızmış şüpheleniyorsanız, onun kaldırma için acil eylem almak gerekir.

Zevariurs.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Zevariurs.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *