Nasıl ZAODZ9.EXE (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

ZAODZ9.EXE kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu ZAODZ9.EXE kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

ZAODZ9.EXE sayfa size tanıdık geliyor mu? Bu site her zaman görmek kötü haberdir. Makinenizde bir siber enfeksiyonu olduğunu açık bir göstergesidir. Bir tarayıcı korsanının ile bulaşmış. Öyle. Korsanının zaten kayarak başardı kendisi içine senin sistem ve o şu anda Gölgelerin içinden bozuyor. ZAODZ9.EXE’ın görüntü seni cluing onun yoludur. Site arkasında pusuda için paravan olarak kullanır. Senin için ancak, bu sayfanın ekran “GASPÇI” yazan bir büyük, neon uyarı işaretidir.

Bunu uyarı dikkate alın. Bu enfeksiyon tehdit hafife almayın. Bu kadar tehlikeli görünmeyebilir ama de zararsız değil. Zararsız bir virüs gibi bir şey yok. Yani, korsanının sizin için yararlı olacağını düşünmüyorum. Bu olmayacak. Bu numaraları ve önem zaman geçer olarak yetişen konularda ama hiçbir şey boyunca getiriyor. Öyleyse, vaktini boşa harcama. Kötü enfeksiyon nerede saklandığını bulmak ve hemen silin. Eğer yoksa, bazı geri dönüşümsüz hasara neden olur. Bunun olmasına izin vermeyin. Ne kadar çabuk size, daha iyi at gitsin. Ertelemek değil! Hareket!

Başarılı bir yüklemenin ardından, bu parazit online faaliyetlerinin tam bir karmaşa yapar. Bu tarayıcılar ele geçirilmesini ve onları online gitmek her zaman yeniden yönlendirmek neden olur. Her zaman çok sayıda son derece şüpheli sayfalarını ziyaret etmek zorunda kalırlar. ZAODZ9.EXE, tabii ki, dümene olduğunu. Bu site, sürekli online arkadaşı olur. Her yerde görüyorsun. Ayrıca, bile arama motoru ve arkada ana sayfasını değiştirir. Ama daha fazla. Tarama deneyimi bir kabusa dönüşür. Her adımda kesintiye olmadan web sörf yapılmaz. Korsanının nedeniyle rahatsız edici reklam ton ile alı var. Ekranınızın tamamını kapak ve ne olursa olsun, onlar gitme.

Bu koşullar altında yapılmış her türlü online iş almak düşünün. Bu imkansız. Sadece bu değil, gerçi. Aynı zamanda sürekli malware riske maruz kalır. Korsanının bozuk reklamlar, bağlantı ve sayfaları ile gömer ve onlardan biri tıklatırsanız, otomatik olarak daha fazla enfeksiyon zaten virüslü PC’nize karşıdan yüklemeniz. Senin tıklayınız girmek bir virüs için izninizi eşittir. Hiçbir zaman ve sonra da tehditleri ile senin makine enfekte edecek dikkatli değilseniz, daha fazla tutmak mümkün olmayacaktır. Sonunda tamamen yıkmak ve kullanılamaz hale getirebilir. Böyle olmasını bekleyerek boş boş oturma. Bu makalenin sonunda bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu kullanın ve iyi için korsanının kaldırın. İki kez bu konuda sanmıyorum. Zararlı yeri sisteminizde yok kötü niyetli olduğunu.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile bu korsanının? Büyüyle olsa bile bu gibi görünüyordu gibi görünmedi. Zararlı sisteminizin, izniniz olmadan giremezsiniz. Bu hala bir program ve düzgün yüklü olması gerekir. Başka bir deyişle, ONAYINI almak gerekir. Bu yüzden bunun için ama en şekilde mümkün olan sorar. Aksi takdirde, bu erişimi reddeder. En sık kullanılan yöntemlerden birini freeware donatılacak denir.

Bir program yüklediğinizde, şu andan itibaren Kurulum Sihirbazı’ndaki özel ayarları seçebilirler. Temel seçenekler otomatik olmakla birlikte denetimini veriyorlar. Tüm paket app app kontrol gibi muhtemelen hastalık are ve makinenizi girmek üzere olan tüm ekstra programlar seçimini kaldırmak mümkün olacak. Tüm bunları kaldırın. Biraz ekstra zaman ve dikkat uzun bir yol gidiyor ve gelecekteki sorunları ton kaydeder.

ZAODZ9.EXE Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala ZAODZ9.EXE–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *