Nasıl YOUTOO.BE (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

YOUTOO.BE kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu YOUTOO.BE kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

YOUTOO.BE çok güvenilmez bir sitedir. Bir tarayıcı korsanının parazit ile ilişkilidir ve her zaman görürseniz, biz senin için kötü haberlerim var. Sayfanın sürekli görünümünü bir gaspçı’nın işgalinin açık bir işarettir. Makinenizi bir enfeksiyon liman. Korsanının zaten içinde senin sistem, gözlemliyor ve Gölgelerin içinden soruna bir yerde. Ancak, bir gümüş astar, yani panik yapmayın.

Biraz şanslısın işin aslı. Korsanının çözmek o kadar zor değil. Özellikle talimatların doğru kümesiyle, hiçbir zaman başa gerekir. Ancak, Hızlı davranmalıyız. YOUTOO.BE hala bir virüs ve sen bunu hafife alınmamalı. Bu ve neden olacak hasar. İçinde senin sistem, geçirdiği daha fazla zaman daha fazla sorunları size atar. Hemen onun kaldırma bir zorunluluktur. YOUTOO.BE site noktaya sonra harekete geçin. Orada saklanıyor ve delete pis haşere bulmak o üstünde belgili tanımlık yer. Eğer yapmazsan, bu karara pişman önce uzun sürmez. Yani, kendine bir iyilik yap ve korsanının hemen silin. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu.

Bu sinir bozucu korsanının sisteminizin tam bir sessizlik içinde ama, bir şeylerin yanlış olduğunu aslında miss you can’t bir kez girer. Aniden, her şeyi değiştirir. Tarama deneyimi bir kabusa dönüşür. Enfeksiyon senin homepage ve arama motoru ile kötü niyetli, kendi etki alanı değiştirir ve tüm tarayıcılar reklamlar ton ile enjekte eder. Online gitmek her zaman, yetkisiz erişimlere karşı acı. Reklam yanıp sönen ve içeriğin engellenmesine ekranınızın tamamını, kapak. Ek sekmeler her zaman açın. Metinler köprüler açın. Vardı şüpheli sayfalara yönlendirildi olursa olsun ziyaret etmek gibi bir niyetim. Bu bir kabus olmalı. Tüm bu korsanının yüzünden. Tercihlerinizi hakkında umurunda bile değil. Bu sistem tam bir karmaşa hissettiriyor. Ne kadar sinir bozucu hayal edebiliyorum. Ama bile çelik gibi sinirlere sahip ve tüm bu seni rahatsız etmez bu kadar malware riski gözardı edemez korsanının her gün ortaya koyar.

Ekranınızda gördüğünüz bir şey güvenilir değil. Kötü niyetli bağlantıları ton ile alı var ve reklamlar ve sen onları güvenli olanlar dışında anlatamam. Değil verilmediği sürece. Tıkırtı, ancak, riski çok fazla. Daha fazla kötü amaçlı yazılım zaten bulaşmış ve düşük performans bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ve bir dahaki sefere çok daha ciddi bir tehdit gibi bir Trojan veya bir ransomware örneğin yüklemek için misfortunate olabilir. Bu risk almayın. Şansını zorlama değil. Korsanının bulmak ve hala zaman varken silin. Onun varlığı nedeniyle bilgisayarınızı de acı çekiyor. Bu gecikme ve o gürültüyle çarpmak. Tarayıcılar dondur. Sistem yeniden doğmuş gibi. Sakın buna katlanmak ve korumak senin makine. Ne kadar çabuk kötü korsanının öldü daha iyi.

Nasıl korsanının bu dağıtılır? Bu kötü amaçlı içerik çevrimiçi yaymak için geldiğinde sahtekarlardan eski ama altın sızma yöntemleri için açın. Örneğin, spam e-posta mesajları, freeware, güncelleştirmeleri, üçüncü taraf reklamları, bozuk siteler, doğrulanmamış sel sahte. Üzerinde tıklatın ve online katılıyorum ne çok dikkatli olun. Şüpheli siteler kaçının. E-postalar gelen yabancılar açmayın. Seni görmek her parlak reklam tıklatmayın. Çok iyi bir teklif görünüyor eğer muhtemelen değil gerçek olamayacak. Ayrıca, tek meşru download kaynak kullanabilir ve her zaman yazılım yüklerken şart ve koşulları okuyun. Teyakkuz koruma senin PC virüs anahtarıdır. İhmal zararlıları inç

davet ediyor.

YOUTOO.BE Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala YOUTOO.BE–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *