Nasıl Your Package Tracked Now (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Your Package Tracked Now

Your Package Tracked Now kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Your Package Tracked Now kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Online alışveriş yapar mısın? Kimi kandırıyoruz ki? Elbette. Herkes online Bugünlerde Otelde Mağazalar Mevcut. Online alışveriş hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Bazı insanlar için hatta bir bağımlılık olduğunu. Henüz, hepimiz tam olarak ne zaman sipariş ettiğimiz şeyler teslim bilmek istiyorum. Onları her zaman izlemek istiyorum. Teslim ettikleri zaman onlar, sevk edilmişse, ve nasıl lojistik kanal hareket görmek istiyorum.

Şey, Your Package Tracked Now iddia tüm bu soruların cevaplarını yardımcı olacak. Ama, paketleri izlemenize yardımcı olması söz, teslim etmez. Program geçici o sade bir şekilde her sözü kısa düşüyor çünkü bu ne bu olduğunu iddia değil. Your Package Tracked Now sadece bu gemide tutmak yapmak yararlı bir program kılığında bir tarayıcı hijacker olduğunu. O tuzağa düşmek değil. Park duman ve aynalar ve belgili tanımlık yarar aslında ne olduğunu görüyorsunuz. Bir enfeksiyon. Bir kez üstünde senin PC spot, hemen silin. Ne kadar uzun kalıyor, kötü senin çıkmaz olur. Tereddüt etmeyin. Your Package Tracked Now gitmek zorunda!

Sadece herhangi bir diğer tarayıcı korsanının orada, Your Package Tracked Now yapar gibi online faaliyetlerinin tam bir karmaşa. Bir kez içinde çeşitli yetkisiz ayarlarınızda değişiklik başlar. Bu senin homepage ve arama motoru arkada yerini alır. Bu tarayıcılar ile sayısız sponsor reklamları enjekte eder. Onları her fırsatta yeniden yönlendirmek neden olur. Bu bir kabus olmalı. Tek bir online orada rahatsız olmak haşere hareket yapamaz. Bu şartlar altında yapılan her çalışmanın almak düşünün. Bu imkansız. Ekranınızın tamamını tamamen afiş, Kuponlar, fırsatlar, indirimler, metinler, video reklamları, köprüler, vb ile kaplıdır. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları şimdi reklamlar ağır.

Remove Your Package Tracked Now
The Your Package Tracked Now Virus

Hatta daha da kötüsü bu reklam sayılarda büyümek ve her geçen gün daha fazla agresif hale olduğunu. Çevrimiçi aradığınız bir şey bulmak imkansız hale gelir. Videolarınızı da alışılmadık uzun reklam sonları için durakladı. Bir sayfa yükleme çalıştığınızda, ek sekme açın ve olan, şüphesiz, zararlı siteleri ziyaret sonunda. Ayı yanlış reklam veya sayfasında tıklatın için olur, makinenizde daha da kötü amaçlı yazılım yükleyebilir.

İle Your Package Tracked Now korsanının gemide her zaman tek bir tıklama uzakta enfeksiyonlar vardır. Zararlı etkili çevrimiçi deneyiminizi yıkan ve makineniz underperform ve günlük olarak crash için neden olur. Buna katlanmak değil ama davetsiz misafir temelli silmek. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve bu veba veda et. Ne kadar çabuk bu, senin için daha iyi ve bilgisayarınızı kurtulmak.

Nasıl Your Package Tracked Now ile sıkışmış almak? En makul senaryoları korsanının birlikte PC’NİZDE yüklü başka bir programa geldiğini biridir. Çok etkili olduğundan donatılacak hackerlar arasında oldukça popüler bir yöntemdir. Ancak, yalnızca kullanıcılar nedeniyle etkilidir. Çoğu insan daha hızlı yükleme işlemini bitirmek için programları yüklediğinizde Rüzgar dikkatli atmak eğilimindedir. Bu büyük bir hatadır. Bilgisayarınızı korumak istiyorsanız, dikkat gerekir. Acele etmeyin ama kalmayı sürdürüyor okumak için zaman ayırın. “Evet” Şartlar ve koşullar okumak zorunda kalmadan söyleme. Bazen, yanıltıcı yan tümceleri saklanıyorlar ve kabul ederseniz, daha sonra pişman.

Your Package Tracked Now Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Your Package Tracked Now kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Your Package Tracked Now–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *