Nasıl Your Mini Truetest (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Your Mini Truetest

Your Mini Truetest kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Your Mini Truetest kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Your Mini Truetest adware şemsiyesi altında düşüyor kötü amaçlı bir uygulamadır. Yani, olmak için ilan yararlı ve güvenilir bir program değil. Bir enfeksiyon ve ASAP senin PC–dan kaldırmak gerekir. Herhangi bir şekilde faydalı olması amacıyla değildi. En iyi online teklifi göster ve böylece tasarruf yardımcı iddia ediyor. Bil bakalım ne. Bu bir yalandır. Adware gerçek şu ki, size gösterir ton reklamları, fırsatlar, indirimler ve Kuponlar, ama bu doğru arttırmak senin online alışveriş deneyim değil. Bu sahtekarlardan pay-per-click gelir elde yardımcı olmaktır. Bu adware ilk etapta oluşturulan olmasıdır. Hackerlar öylesine onlar-ebilmek yapmak para pay-per-click pazarlama sistemi üzerinden belirli sayfalara web trafiğini artırmak için kullanın. Ancak, bu size maliyeti. Sen onların sponsor kullanıyorlar. Her tıklamalarınızın ceplerine doldurur. “Neden tıklatın?” size sorabilir miyim. Tabii ki, size yapmamanı tavsiye ama o kadar basit değil.

Belgili tanımlık adware sinsi. İlk olarak, size günlük olarak reklamlarında ile sel. Açtığınız her sayfa reklamları ağırmış. Ayrıca, yani her neyse tıklayın Bu reklam çok beklenmedik bir şekilde fare imleç altında doğru görüntülenir. İkinci olarak, zararlı gibi olacak reklam gösterir. Seni tanıyor bu şekilde en az’ı tıklatın için cazip. Ne, yine de ilgi duyuyorsun nereden bilecek? Bu gibi olacak değil, ama enfeksiyon çalışmalar. Bu sana casuslar ve her online hareketini izler. Ziyaret ettiğiniz sayfaları ne, seni aradık, hangi sayfaların bookmarked, yükleyemeyebileceğini browsing tarih, vb bilir

Remove Your Mini Truetest
The Your Mini Truetest Virus

o zaman, belgili tanımlık adware ilgi kıvılcım reklamlar uyarlamak için bu bilgileri kullanır. Çok akıllıca, değil mi? Ama daha fazla. Reklamlarında tıklatarak yalnızca siber yardımcı olmuyorsun. Ayrıca kötü amaçlı yazılım için kendinizi açığa. Zararlı size gösterir hiçbir şeye güvenemezsin. En-in o bozuk ve enfeksiyonlara yol açar. Senin makine ile daha fazla parazit doldurmak istediğiniz sürece belgili tanımlık adware şimdi silin. Ancak o zaman reklamları tamamen ortadan kalkar. Tereddüt etmeyin. Enfeksiyon nerede saklandığını bulmak ve çıkarmak o. O kadar çabuk, o kadar iyi.

Your Mini Truetest Ayrıca gizlilik için risk teşkil etmektedir. Zaten zararlı seviyor ve tercihleri bulmak size casuslar söyledi. Ama senin browsing alışkanlık onu izler tek şey bir garanti yoktur. Kişisel olarak tanımlanabilir ve mali bilgileriniz üzerinde de, ellerini alabilirsiniz. Ve tabii ki, adware erişimi olan her şeyi, hackerlar erişebilirsiniz. Bunun olmasına izin vermeyin. Mali bir aldatmaca ya da bile bir kimlik hırsızlığı kurbanı. Belgili tanımlık adware makinenizden kaldırmak. Senin PC bahsetmişken, bu da yaşanıyor. Parazit nedeniyle underperform ve sık sık çökmesine başlar. Tarayıcılar bazen dondur. Tüm çevrimiçi deneyiminizi mahvoldu ve sen are seyir için bir şey bulamıyorum. Buna katlanmak yok. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve yeniden tarama üzerinde denetim elde etmek.

Nasıl Your Mini Truetest mi girin? Genellikle, adware adet farkedilmeden içeri demetleri üzerinde güveniyor. Çünkü çoğunlukla kullanıcılar program yüklerken Rüzgar dikkatli atmak eğilimi donatılacak tekniği Hırsızlar arasında çok popülerdir. Bunu yapma. Dikkatsizlik umurumda bile değil. Bunun yerine, gereğinden fazla dikkatli olmak. Hüküm ve koşulları dikkatle okuyun ve özel ayarları Kurulum Sihirbazı temel olanlar yerine tercih edin. Onlar gemiye yüklenmesi gereken tüm Ayrıca bağlı programlar pakette bulunan görmenizi sağlar. Ayrıca, onları hangi sen seçimini kaldırabilirsiniz. Daha sık sık–dan değil, kötü niyetli olduklarını ve onları gerekirse onları şimdiye indirdiğiniz. Sen dupe kesmek izin verme. İyi biliyorsun!

Your Mini Truetest Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Your Mini Truetest–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *