Nasıl Your Fast Email Now (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Your Fast Email Now

Your Fast Email Now kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Your Fast Email Now kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Your Fast Email Now erişmek ve daha kolay bir şekilde e-posta kutunuzu düzenlemenize yardımcı olan kullanışlı bir platform olarak bildirilir. Gerçek olsaydı bu harika olurdu. Ne yazık ki, değil. Your Fast Email Now bir tarayıcı korsanının enfeksiyon sınıflandırılır. Bu tam bir sessizlik içinde senin makine girer ve büyük hasara yol devam eder. Gemide, geçirdiği daha fazla zaman daha fazla sorun neden olur.

Kendine bir iyilik yap ve Your Fast Email Now kalış bir dakika bile ötesinde algılama izin vermeyin. Bir kez onun uzantısı tarayıcılar için eklenen nokta, onun saklanacak yer aramaya başlamak ve keşif silin. Yoksa buna pişman olursun emin olun. Kaçırmak için hoş arkadaşları yapma. Bunlar işgüzar, müdahaleci ve tehlikeli. Your Fast Email Now farklı değil. Yeterli vakit geçirirsen, onu bile bazı geri dönüşümsüz hasara neden olabilir. Bu risk almayın. PC ASAP temiz.

Başarılı bir yüklemesinin ardından, Your Fast Email Now büyük bir karışıklık yapar. Bu hemen önceki ana sayfası ve arama motoru ile zararlı etki bırakın sizi bilgilendirmek için izin için bile rahatsız olmadan yerini alır. Tarayıcılar ayarlarında değişiklik yapmak için onayına ihtiyacım yok. Bu yüzden bir gaspçı denir. O ne isterse yapar ve fikrini alakasız olur. Ancak, zararlı üzerinize kuvvetlerinin bu değişiklikleri sonuçlara neden. Online faaliyetleri bir kabus açmak. Artık hiçbir şey aynı değil. Online gitmek her zaman, korsanının sözünü kesmek için orada. Trafik entrikalı siteler aralıksız yönlendirir ve vardı sayfalarını ziyaret için güçlerini ziyaret ettiğiniz gibi bir niyetim yok.

Remove Your Fast Email Now
The Your Fast Email Now Virus

aynı zamanda, bu reklam ile 24/ bombalayan 7. Ne olursa olsun, ekran sürekli reklamlar tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Bu sadece sinir bozucu, değil. Bu da tehlikeli olur. Bir şey yüzünden bu korsanının görmek güvenilir değil. Bağlantılar ve gördüğünüz reklamlar çoğu bozuk ve malware getiriyorlar. Onlara tıklarsanız, daha fazla makine bulaştırmak. PC zaten bu tek korsanının nedeniyle acı olduğunu aklınızda bulundurun. Onun inanılmaz yavaş hızıdır. Bu çöker ve zaman zaman donuyor. Tarayıcılar içerik doğru şekilde görüntülemek için mücadele ediyoruz.

Bu şartlar altında yapılmış her türlü online iş elde edemezsiniz. Bütün bunlarla bir şey koymayın. Zararlı’nın sonsuz maskaralık tahammül yok. Nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. El ile bunu yardımcı olmak için bu makalenin sonundaki bizim kaldırma kılavuzu izleyin. Ne kadar çabuk PC’nizi temiz, o kadar iyi. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Nasıl Your Fast Email Now mi senin bilgisayar girin? Enfeksiyon almak için izin vererek içine aldatıldığını gerçektir. Onayı olmadan giremezsiniz ancak bu onu durdurmaz. Korsanının hileci ve aldatıcı yöntemleri için yeşil ışık sor dönüşür. Spam e-posta mesajları, freeware demetleri, sahte program güncellemeleri, üçüncü taraf reklamları, doğrulanmamış sel, bozuk sayfalar, vb gizler. Bazen yanlış link/ sayfasında tek bir tıklama izin eşittir.

Üzerinde tıklatın ve için katılıyorum çok dikkat. Her zaman şartlar ve koşullar kabul etmeden önce okuyun. Körü körüne her reklamı görmek ve e-postalar gelen yabancılar açmayın tıklatmayın. Senin ihmal hastalık olmadan başarılı olabilir bir şey var. Bu yüzden hafifçe izni vermemeniz gerekir. Bunu yaparsanız, yalnızca korsanların işi kolay yapıyoruz. Uyanık ve şüphe ve makinenizi enfeksiyon ücretsiz tutun.

Your Fast Email Now Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Your Fast Email Now–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *