Nasıl Yearstarter.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Yearstarter.com

Yearstarter.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Yearstarter.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Kötü haber bir habercisi Yearstarter.com sayfasıdır. Online gitmek her zaman bu site görürseniz, ile bir adware parazit bulaşmış demektir. Tabii ki, onu kaldırmak için acil eylem almak zorunda. Adware parçalar için hoş kiracı çıkarma. Aksine. Yaptıkları tek şey sizin online deneyim, kötü amaçlı yazılım için ortaya çıkarmak ve gizliliğinizi tehlikeye harabe. Güvenlik sorunu kuşkusuz karşılaşacağınız en büyük sorundur.

Gördün mü, Yearstarter.com casusluk için programlanmıştır. Ve bu tam olarak ne işe yaradığını. Her hareketini izler ve olabildiğince fazla veri toplar. Bu e-posta adresleri, IPS, kullanıcı adları, içerebilir şifreleri, tarayıcı ile ilgili tarih, vb. Ama kişisel olarak tanımlanabilir ve finansal bilgileriniz onun ulaşmak çok ötesine olduğunu sanmıyorum. Onlar are değil. Özellikle eğer senin makine online ya da online alışveriş için faturaları ödemek için kullanıyorsanız.

Adware elinde senin özel veri almak ve eğer o does, her şeyin arkasında crooks için-ecek göndermek o olduğunu göz önünde bulundurun. Siber erişebilmek için özel hayatının en iyi insanlar olduğunu sanıyorsun? Tabii ki, değil. Yani, onlara izin verme. Belgili tanımlık adware olabildiğince çabuk silin. Yearstarter.com sayfa sürekli varlığı fark etmiş bir kez seni zorlamıyor enfeksiyon kaldırmak için eylemleri. O kadar çabuk, o kadar iyi.

Remove Yearstarter.com
The Yearstarter.com Virus

Dediğimiz gibi gizlilik risk en büyük sorunun ama sadece o değil. Eğer üzerinde casusluk arkada, tam bir sessizlik içinde belgili tanımlık adware yok bir şey. Ama zararlı da çok fark edeceksiniz şeyler yok. Örneğin, tüm tarayıcılar ile çok sayıda sinir bozucu pop-up reklamlar enjekte. Afiş tarafından kesiliyormuş Web sörf deneyin her zaman fırsatlar, Kuponlar ve hemen hemen her diğer orada reklam türü sunar. Bu reklam değildir unutmayın arttırmak senin online alışveriş ya da bir şey istemedim. Son derece güvenilir değildirler. Bilgisayar korsanları web trafik oluşturmak ve pay-per-click gelir kazanmak için bunları kullanmak, dolayısıyla, onlara güvenemezsin. Aslında, sen tıkırtı yanlışlıkla ya da bilerek bozuk bir reklam (ve onlardan fazla varsa) size daha fazla malware bilgisayarınıza indirmek.

Belgili tanımlık adware kaldığı sürece web sörf güvenli olmadığını anlamak gerekir. Sürekli enfeksiyonlara maruz kalır. Ve sadece reklamlar tarafından. Enfeksiyon sayesinde de Yearstarter.com gibi şüpheli sayfaların ton yönlendirilirsiniz. Sen-ecek almak bir noktaya nerede kendi PC hiç bitmeyen maskaralık nedeniyle kullanmaktan kaçının. Bu arada, bilgisayarınızı adware için de nezaket uğrar. Yavaşlar ve biraz ağır olur. Tarayıcılar da zaman zaman donabilir. Uzmanlar öğüdünü tut ve Yearstarter.com adware şimdi kurtulmak. Bizim kaldırma kılavuz aşağı el ile yapmak için kullanın.

Bir kez PC’nizi temiz, tekrar mikrop kapmadan olmayacak emin olun. Burada soru nasıl bu adware ilk etapta almak başardı. Indirin değil tahmin ediyoruz. En azından, kasıtlı olarak değil. Bu tür enfeksiyonların onayınızı onların taksit aramak bağlı olduğu gerçektir. Senin “Tamam” girmek için ihtiyaçları var. Soruluyor ve bu için kabul hatırlıyor musun? Muhtemelen hayır. Sen dupe için sinsi Taktikler parazit kullanır çünkü.

Örneğin, Yearstarter.com gizler arkasında freeware demetleri veya bozuk sites/ links/ reklamlar. Bu program güncellemesi gibi davranıyor ya da size görünüşte meşru bir e-posta şeklinde gönderilen alır. Enfeksiyon ücretsiz PC tutmak istiyorsanız dikkat etmeniz gerekiyor. Daha fazla dikkat. Hackerlar Seni kandırmak, ihmal güveniyor. Aksi takdirde, davetsiz misafir zamanında belirlenebilir ve girmesini önlemek mümkün olacak. Dikkatli olun. Tek sen senin makine koruyabilirsiniz.

Yearstarter.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Yearstarter.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Yearstarter.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *