Nasıl X18.famousintactswitch.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove X18.famousintactswitch.com

X18.famousintactswitch.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu X18.famousintactswitch.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

X18.famousintactswitch.com kötü amaçlı bir sayfadır. Bu aynı zamanda bir işarettir. Tam olarak kötü bir işaret. Bilgisayarınız artık enfeksiyon-Alerjik değil açık bir göstergesi sitedir. Bir siber parazit liman. Bir adware. Panik önce enfeksiyonları kaldırmak nispeten kolay olan bu adware bilmek gerekir. Onlar da diğer zararlıları gibi Truva atları veya ransomware daha çok daha az yıkıcı vardır. Henüz, bu adware zararsızdır anlamına gelmez. Tabii ki, değil. Zararsız bir enfeksiyon karşılaşmadım ve sen de.

Her haşere hasara neden olur ve her haşere kontrol dışı sonunda gider. Ne çok önemli kontrolden çıkmak adware izin gerekir olmasıdır. Eğer işe yararsa, izale o çok daha zor bir görev olacak. Hızlı hareket. En kısa zamanda tüm daha önce güvenilir tarayıcılar üzerinde alarak X18.famousintactswitch.com site dikkat edin, bu uyarı için kabul edin. Ve en önemlisi, kulak verin. Nerede enfeksiyon gizlenmiş bulmak ve oracıkta silin. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Peki, al. Eğer yapmazsan, yaklaşık mı takip edeceğini sonuçları gibi değil. Doğru seçim yapmak. Belgili tanımlık adware yer içinde senin sistem yoktur.

Remove X18.famousintactswitch.com
The X18.famousintactswitch.com Virus

Kötü enfeksiyon inanılmaz derecede sinir bozucu. O girer gibi reklamlarla tarayıcılar enjekte eder. Tüm tarayıcılar. İle Web’de sörf için tek güvenilir bir bile yok. Her zaman online gitmeye karar, tüm şekil ve formları reklamlarda su basması almak. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları şimdi Kuponlar ve ağır, fırsatlar, teklifi, metinler, en uygun fiyatlarla, karşılaştırmalar, afiş, açılır pencereler, vb video reklamları. Bunlar yanıp sönen ve içeriğin engellenmesine ziyaret girişimi her sayfada görünür. Sinirlerinizi almak için tüm bu reklam yapmak, yine de değil. Bir amaca hizmet ediyorlar. Crooks amaç. Hackerlar zahmetsiz gelir kazanmak için pay-per-click mekanizması avantajlarından yararlanın. Her biri bir reklamı tıklama ceplerine doldurur. Sadece enfeksiyon gemide tutarak onların sponsor ol. Bir şey daha var.

Adware sayesinde sürekli tek bir tıklama daha fazla malware uzak vardır. Bu haşere nedeniyle bkz: hiçbir şey güvenilir olabilir. Aslında, reklamlar ve bağlantılar çoğu bozuk ve parazitler getiriyorlar. Sadece sizin makineniz daha da uzlaşmaya için tek bir tıklama alır. Bunu yapma. Belgili tanımlık adware yok pozitif getiriyor. Online faaliyetleri yok eder ve PC underperform geri çekme ve öteleme için neden olur. Bu da her zaman rahatsız ediyor. Soru neden bununla katlanıyorsun. Neden bu veba silinsin mi? Bir kez sen yapmak, her şey normale döneceğim. Daha fazla reklam ve daha fazla yok yönlendirmeler olacak. Sen-ecek muktedir yeniden Web’de barış içinde. Tartışmalar vaktini harcama. Karar senin için. Belgili tanımlık adware gitmek zorunda. El ile kaldırmak için aşağıdaki detaylı silme rehberimiz kullanın.

Nasıl adware girdiniz mi? Hemen hemen tüm diğer parazitler gibi bu infiltrasyon eski ama altın araçlarının çok açıyor. Spam e-postalar, freeware demetleri, üçüncü taraf reklamları, doğrulanmamış sel, bozuk sayfalar, sahte program/ sistem güncelleştirmeleri, sahte sosyal medya mesajları, vb kullanır. Ancak, en başarılı olmak için gerekeni etkin olmayan işbirliği, aka, ihmal olduğunu. O olmadan, yukarıda belirtilen Taktikler hiçbiri çalışır. Yani, vermek yok. Bu sadece daha kolay bir hedef yapıyor gibi ihmalkar olma. Teyakkuz seçin. Parazitler uzak tutmak yardımcı olur. Ne dikkatsizlik, öte yandan, onları davet yapıyor. Akıllıca seçin. Her şeyi senin.

X18.famousintactswitch.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan X18.famousintactswitch.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala X18.famousintactswitch.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *