Nasıl Wrotector.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Wrotector.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Wrotector.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sürekli olursa olsun inanılmaz derecede sinir bozucu ziyaret etmek gibi bir niyetim vardı sayfalara yönlendiriliyorsunuz. Ancak, Wrotector.com siteye yönlendiriliyorsunuz sadece rahatsız edici değil, bu makine bir siber enfeksiyonu ile enfekte olmuş bir işarettir. Evet, sisteminizde bir adware parazit olduğunu ve kötü niyetli Bu sayfa size zorla sebebi kesintisiz. Zararlı zaten içine senin PC gizlice başardı ve Wrotector.com görünümünü kendisini açığa onun yoludur. Bunu uyarı dikkate alın.

Adware enfeksiyonlar için hoş arkadaşları yapma. Aksine. Onlar girdikleri andan itibaren hasara yol açıyor. Sen şu anda bulaşmış bir farklı değil. Bazı ciddi sorunlara neden başardı önce kaldırılması gerekir. Ve eğer gemide kalmasına izin verirsen, o sonunda olacaktır. Kendine bir iyilik yap ve çok geç olmadan kurtulabilirsiniz. Haşere mücadele Eğer ertelemek ve derhal hareket o kadar da zor değil. En kısa zamanda fırsat kendini göstermektedir kaldırmak için şans ver. Tartışmalar vaktimi harcama. Bu enfeksiyon hakkında konuşuyoruz ve sisteminizde yeri yok.

Belgili tanımlık adware tek amacı onun sahipleri için ödeme tıklama başına gelir getirici için oluşturuldu. Hiçbir doğrulama mekanizması vardır ve herkes kim ödeyecek tanıtmak için kullanabileceğiniz sorundur. Aracın ne hizmetlerinin reklamı ya da reklamverenler olan denetlemez. Tabii ki, birçok hackerlar yararlanmak ve kötü amaçlı içerik çevrimiçi yaymak için ve sizin gibi kullanıcılar off para kazanmak için reklam yazılımını kullanın. Nasıl?

Belgili tanımlık adware günlük olarak çok sayıda reklam görüntüler ve her zaman şüpheli Web sayfasına sizi yönlendirir. Hangisinin meşru olduğunu ve hangi bozuk bilmek asla. 50/ olabilir 50, 20/ olabilir 80. Hiç kimse bilmiyor. Öğrenmenin tek yolu tıklatmaktır. Ama eğer bozulmuş için tıklattığınız reklam çıkıyor, senin çıkmaz kötüleşir. Bu enfeksiyonlar tam bir sayfa açabilir veya enfeksiyonları kendisini gizlemek.

Her halükarda, sizi ile daha fazla malware sisteminizde son ve sahtekarlardan ödenir. Onların sponsor ol. Bu şey ile iyi misin mi? Biz öyle düşünmüyoruz. Ayrıca, adware ve onun müdahalelerine nerede sürekli reklamları ve çok tehlikeli siteleri tarafından kesilir çünkü senin kendi makine kullanmaktan kaçının noktaya zamanla daha agresif hale. Bu-ecek değil durmak. Belgili tanımlık adware kaldırmadıkça değil. Ancak o zaman her şey normale geri dönecektir. Zararlı gidince, Web’de sörf normal edebilecektir. Tereddüt etmeyin. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve pis haşere şimdi kurtulun! O kadar çabuk, o kadar iyi.

Nasıl adware girdiniz mi? Onun bir şekilde bulmak için spam e-postalar, bozuk sayfalar, gayri meşru download kaynak, sahte program güncellemeleri, freeware ve shareware demetleri, vb gibi aldatıcı taktikler enfeksiyon döner. Eğer ihmalkar siz bu yöntemlerden çalışacaktır. Senin dikkatsizlik hacker olmadan başarılı olamıyor var. İzni vermemeniz gerekir. Kendin dikkat etmeyip tarafından daha da kolay bir hedef yapmıyorsun.

Ne ziyaret ettiğiniz sayfaları ve ne bağlantıları tıklayın dikkat edin. E-postalar gelen yabancılar açmayın. Her zaman şartlar ve koşullar kabul etmeden önce okuyun. Küçük yazıları ile iyi olmayabilir yanıltıcı yan tümceleri gizleyebilirsiniz. Acele etmeyin ama acele etmeyin. Eğer kendi makine parazitler sana bulaşmasını tutmak için bakmak yok.

Wrotector.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Wrotector.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Wrotector.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *