Nasıl WinSnare Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

WinSnare Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu WinSnare Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

WINSNARE başka bir şey yararlı bir programdır. Bu çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek değil. Ya her alanında yararlı olmayacaktır. WINSNARE adware enfeksiyonlar ailesine ait. Bu bir adware. Olsa bile bu zararlıları diğerlerinden daha az tehlikeli olarak kabul edilir ve mücadele nispeten kolay, onlar are değil zararsız. Tabii ki, değil. WINSNARE neden mükemmel mümkün zarar. Ve o-ecek. Özellikle yeterli zaman tahtada eğer sen vermek o, o bile geri dönülmez bir zarar neden olabilir.

Neyse ki, dediğimiz gibi zararlı başa çıkmak o kadar da zor değil. Gemide onun varlığının farkında mısın sonra tamamen kaldırabilirsiniz. Nerede saklandığını bulmak ve ondan kurtulmak için tereddüt etmeyin. Bir şey yok kazanmak için çok kaybedecek. WINSNARE hala bir siber parazit ve zararsız bir parazit diye bir şey yok. Yeterince bu zor yolu bulmak için beklemeyin. Bize güven zararlı olabilir en iyi elbette eylem alabilir. Ve ne kadar çabuk al şunu, sizin ve sisteminizin refahı için daha iyi. Oyalanmak yok. Zaman bu durumda senin arkadaşın değil.

WINSNARE reklam-taraftar. Bu varlığını uzatmak için belgili tanımlık adware böylece onları “işlerini” genişletmek ve daha fazla enfeksiyon oluşturmak yardımcı sahibi için pay-per-click gelir elde etmek olduğu anlamına gelir. Bu nasıl sence? De, bu artırmak için belirli sayfaları web trafiği ile çok sayıda rahatsız edici reklam bombardımanı tarafından. Ekranınızın tamamını tamamen reklamlar tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları bile afiş ve Kuponlar ağır değildir.

Tıklattığınız her reklam için sahtekarlardan para alıyorum. Öyle. Sadece tarama deneyimi tüm müdahalelerine yüzünden mahvoldu, ama da hacker bir sponsor hale geliyor. Dahası da var, yine de. Belgili tanımlık adware emin olmak için görüntülenen reklamları tıklayın isteyeceksiniz ihtiyacı var. Bu yüzden bu ilk çalışmalar.

Zararlı tarayıcılar casusluk ve ne gibi ve ne ilgilendiğiniz öğrenmek için kullanır. Onlar senin ilgi kıvılcım biliyor çünkü o zaman, reklamlara benzer içeriğe sahip size gösterir. Çok sinsiceymiş değil. Ancak, bu kişisel bilgilerinizi yalnızca pazarlama amacıyla kullanılır. Belgili tanımlık adware cybercriminals arkasında her bit gönderir. Burada, onunla her istediklerini yapabilirler. Onlar hatta üçüncü şahıslara satmak ve, bize, birçok potansiyel alıcılar olacağına inanıyorum.

Bilgilerinizi yanlış ellerde sonlandırırsanız çok daha fazla sorunlarla karşı karşıya. Bu senaryo açılmak ve hala zaman varken hareket izin verme. Bu insanlar daha fazla zararlıları oluşturmak ve daha fazla masum kullanıcıları bulaştırmak yardım etme. WINSNARE en kısa zamanda kaldırın. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Adware gidince, her şey normale döneceğim.

Nasıl bu enfeksiyon ile sıkışmış almak? Genellikle, adware parazitler diğer apps ile hedeflere ulaşmasını için otostop. Bu donatılacak tekniği denir. Eğer bir davetsiz misafir zamanında girmesini önlemek için ise, biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Yükleme sürecinde acele etme. Kalmayı sürdürüyor okumak için zaman ayırın. Bazı yanıltıcı yan tümceleri saklandığına gibi yazıları atlama.

Temel olanlar yerine Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş ayarlar için tercih. Onlar tüm paket programı tarafından kontrol ve tüm ilave apps seçimini kaldırmak için şans ver. “İkramiye” kaldırdıktan sonra hala aslında kurmak için planlanan yazılım yükleme bitirebilirsiniz. Nasıl biraz ekstra zaman görüyorsun ve dikkat sorunları ton kaydedebilirsiniz? Yakın zaman için makinenizde programları yüklemeye karar hatırlıyorum.

WinSnare Virus Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala WinSnare Virus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *