Nasıl WINDOWSDEFENDER.SITE (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

WINDOWSDEFENDER.SITE kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu WINDOWSDEFENDER.SITE kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

WINDOWSDEFENDER.SITE sayfa sisteminiz için kötü haberdir. Görme ve üzerinde her zaman iniş enfeksiyon belirtisidir. Tam olarak adware enfeksiyon. Bildiğiniz gibi adware zararlıları çok aldatıcı ve sinsi vardır. Onlara güvenmiyorum. Ve ile sıkışmış bir istisna değildir. WINDOWSDEFENDER.SITE Bu kapanmasını engelleyen zararlı bir komut dosyası içerir. Bu siteye yönlendirildi Eğer size bazı uzantısı olmanın kabul böyle bir şey ilk indirilen olmadan çıkmak mümkün olmayacaktır ki anlamına gelir. Hiçbir koşul altında sizin izniniz hiçbir şey için bu sayfa istiyor vermeyin. Bu tehlikeli olur. Görev Yöneticisi’nin yardımıyla kapatın ve yeni bir gözatma oturumu başlatın.

Dediğimiz gibi sisteminizde bir adware enfeksiyon olduğunu ve daha kötü amaçlı uzantıları indirmek yerine sen üstünde izale belgili tanımlık adware makinenizden odaklanmış olması gerekir WINDOWSDEFENDER.SITE sayfa gösterir. Adware zararlıları için hoş kiracı çıkarma. Bunlar rahatsız edici ve müdahaleci. Daha fazla zaman içinde senin sistem, yüzleşmek zorunda olacak daha fazla sorun bu tehdit kalır. Oyalanmak yok. Belgili tanımlık adware olabildiğince çabuk silin.

Bir kez içinde senin sistem, zararlı zaman kaybetmiyor. Tüm daha önce güvenilir tarayıcılar reklam ton ile enjekte eder. Ve değil herhangi bir reklam. Belgili tanımlık adware reklam bombardımanı önce onun ödev yapar. Bu ne gibi ve ne ilgilendiğiniz bilgi edinmek için çalışmaları. Daha sonra bu gibi olacak reklamlar oluşturmak için bilgi ve çekici bul kullanır. Neden? O arttırmak senin online alışveriş ya da browsing deneyim istiyor değil çünkü. Tabii ki, değil. Kendi gündemi vardır. Belgili tanımlık adware tıklatmanız gerekir. Böylece onun mülkiyet için ödeme tıklama başına gelir getirici belirli sitelere web trafiğini artırmak için oluşturulur. Bu yüzden sana o göstermek reklamlara tıklamaya ihtiyacı. Her tıklama için hackerlar ödenir. Onların sponsor hale gelmektedir. Ama hepsi bu değil.

Daha dikkatli olman. Hiçbir adware görüntüler güvenilir olabilir. Güvenliğiniz hakkında umurunda değil. Sadece Yani tıklayın ilgi kıvılcım reklamlar görüntüler. Belgili tanımlık ads, ancak doğrulanmadı. Dahası, çoğu bile bozuk veya yanıltıcı ya da her ikisi. Yanlışlıkla yanlış reklama tıklatırsanız, gemide daha fazla zararlıları indirerek, çıkmaz daha da kötüye gidebilir. Reklam güvenmiyorum. Çok iyi bir teklif görünüyor eğer muhtemelen değil gerçek olamayacak. Tıklayarak hata yapmayın. İn reklam kurtulmak için elinden geleni yap. Belgili tanımlık adware kaldırmak için bunu yapmak için tek yolu bu. Aksi takdirde, her geçen gün daha da saldırgan olacak ve ile daha fazla reklam bombardımanına. Zamanını boşa harcama. Bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve davetsiz misafir temelli kurtulmak. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile belgili tanımlık adware? Bu gibi zararlıları genellikle demetleri uzakta-in örümcek ağı download diğer programlar ile seyahat. Ancak, yükleme acele ve şartlar ve koşullar atlamak öylesine onlar sisteminizi rahatsız edilmeden girmek için paket eklenen ilave uygulamalar fark edemez. Bunu önlemek için her zaman Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş ayarlar için tercih. Onlar daha fazla zaman alır ama aynı zamanda yükleme işlemi üzerinde tam denetim vermek. Tüm ekstralar görüp onları aslında istedim programı yüklemeyi bitirmeden önce seçimini kaldırın. Bir dahaki sefere bir şey indiririm. Senin durum tespiti yapmak. Bilgisayarınızı güvenli tutmak için tek yoldur.

WINDOWSDEFENDER.SITE Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan WINDOWSDEFENDER.SITE kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala WINDOWSDEFENDER.SITE–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *