Nasıl “Windows Security: Microsoft Edge” virüs kaldırmak için | Güncelleme

PUP

“Windows Security: Microsoft Edge” iletisi rastlamak Eğer, merak etme. Bu uyarı sahtedir. Sizi, sizi gereksiz eylemlerde içine kandırmak için korkutmak için hazırlanmıştır. Çünkü ne istediğini yapmak size ileti çağrısı hiçbir şey yapmayın. Sahte mesaj kötü yavru (potansiyel olarak istenmeyen yazılımı), bilgisayarınızda bulunan bir işarettir. Yavru köpek-ebilmek var olmak bir şey-görünüşte güvenilir bir app veya bir tarayıcı uzantısı ama kötü niyetli niyeti ile.

Tarayıcınızı her açtığınızda de başka şeyler, sular altında reklam ekranı ile gibi gibi bu tür parazit bu mesaj uyarı için sorumludur. Bunun söz konusu terfi içeriği yaptığınız her tıklama için para alacak. Bu şey ki, bu tür reklamlar genellikle PC zarar ve değerli bilgilerinizi çalmaya aramak güvenilmez ve bile virüslü kaynakları için yol. Yönlendirmek için bu kötü amaçlı yazılımlardan gelen sorunlar net en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmak gerekir!

Zaten dediğimiz gibi “Windows Security: Microsoft Edge” uyarı, bilgisayarınızdaki bir yavru varlığını kaynaklanmaktadır. Ama nasıl o orada düştün? Sen installed. Bu parazitler onların masum kurban bilgisayarda gizlice için hile kullanın. Muhtemelen bir enfekte spam e-posta açtığınız veya Kur Sihirbazı’nda bir yazılım paketi altında hızlı mod yüklü. Diğer anlamına gelir dağılımının bozuk sel, şüpheli bağlantıları ve reklamlar yanı sıra sahte güncelleştirmeleri içerir.

Üstünde senin bilgisayar yazılımı yüklemeye çalışırken, bir özel veya Gelişmiş yükleme türünü için tercih emin olun. Bu şekilde Eğer gizli kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza girmenin önlemek mümkün olacak. Parazitler genellikle hızlı bir yükleme işlemine devam etmeyi seçerseniz görünür olmayacak kadar ek yazılım, kılık.

“Windows Security: Microsoft Edge” gördükten sonra hızlı bir şekilde hareket etmek çok önemlidir. Korsanların tuzağa düşmek değil. ‘İletisinde listelenen destek ekibi’ iletişim kurabilirim. Orada de dahil herhangi bir yazılımı yüklemeyin. Bu kullanım, crooks akıllı bir strateji olduğunu sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi ele geçirmek için. Dediğini yap, onları gibi hassas bilgileri çalmak için ama bunlarla sınırlı olmamak üzere banka hesapları, kredi kartı numaraları, şifreler, IP adresleri, sağlayacak oturum açma kimliği, vb

misyonunu izleyen parazit durdurmak tek yolu olduğunu almak için en kısa zamanda at! Yavru köpek bulmak ve çıkarmak o–dan senin bilgisayar! Bunun nasıl yapılacağı konusunda emin değilseniz, aşağıda ayrıntılı talimatları takip edebilirsiniz.

Windows Security: Microsoft Edge kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Windows Security: Microsoft Edge bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *