Nasıl White-canary.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove White-canary.com

White-canary.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu White-canary.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Eğer sık sık White-canary.com Web sitesine bakın. Bilgisayarınızda reklam yazılımı olduğu anlamına gelir. Bu sayfa, kötü amaçlı bir uygulama tarayıcı virüs bulaşmış olup açık bir göstergesidir. Adware, web güvenliği tehlikeye yeteneğine sahiptir. Bu gibi özel verileri kolayca elde edebilirsiniz ama geçmiş, alışkanlıkları veya arama tarama için sınırlı değildir. Bu bilgileri kullanarak, Kullanıcı büyük olasılıkla olacak uygun reklam-e doğru tıkırtı üstünde oluşturmak edebilecektir.

Bu reklamların amacı nedir? Ödeme tıklama başına gelir oluşturmak için. Reklam ve açılır pencereleri ile sular altında ekran almak yeterli değildi sanki, ayrıca tarayıcınızda yeni yüklenen uzantılar, eklentileri veya araç çubukları varlığı fark edebilirsiniz. Onlar sizin bilginiz veya izniniz olmadan adware kendisi tarafından yüklendi. Onların hedefi cyber parazit onun kötü niyetli planlarında yardımcı olmaktır.

Remove White-canary.com
The White-canary.com Virus

Adware, yaygın olarak spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaları, yazılım donatılacak, sahte güncelleştirme isteklerini, vb yayılır. Internet’ten yazılım indirirseniz, özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda tercih etmenizi öneririz. Neden? Çünkü genellikle geliştiriciler apps ya da programları yeniden paketlemeyi ve onları doğru şekilde ifşa değil malware ile birlikte paket.

Bu şekilde, bizim tavsiye izlerseniz yüklemek istediğiniz yazılım tam içeriğini görmek mümkün olacak. Herhangi bir ek program veya uygulama fark ederseniz, şansı var, onlar kılık değiştirmiş ve zararlı yazılımlar vardır. Onları kolayca bu yükleme modu ile seçimini kaldırabilirsiniz.

Kullanıcılar bu adware Bilgisayarlarında olmasını istedikleri bir şey olmadığını bilmek önemlidir. Bu gibi kötü amaçlı yazılım çevrimiçi güvenliğinizin ve gizliliğinizin için gerçek bir tehlike var. Bu sinir bozucu parazit tarafından oluşturulan reklam şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yeniden yönlendirme. İlginizi çeken bir özel satış teşvik güvenilir bir reklam, ancak kadar gerçek olabilir om tıklatıyorsunuz düşünebilirsiniz.

Sadece tek bir tıklama ile size bilmeden ve istemeden bir arka kapı, kişisel verilerinizi çalmak ve kar için diğer kişilerle paylaşmak için aramak kesmek için açılabilir. Dahası, adware tarafından oluşturulan reklam trafik sadece zamanla artacak. Tarayıcınızın sonunda düzgün çalışması ve gürültüyle çarpmak veya beklenmedik bir şekilde sabitlemek başlatmak başarısız olur. Herhangi bir tarayıcı üzerinde iş yapmak mümkün olmayacaktır. Bu yüzden bu zararlı parazit en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir. Artık onun kaldırma gecikme, sonuçları kendi fiyatına daha kötüye gider.

White-canary.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan White-canary.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

White-canary.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *