Nasıl Wemidon.win (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Wemidon.win

Wemidon.win kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Wemidon.win kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Wemidon.win sayfa sürekli görünümünü çok kötü bir işarettir. Bu makine bir enfeksiyon limanlar anlamına gelir. Bir adware parazit bir yere üstünde senin sistem köşelerinde gizlenen ve Wemidon.win ekranın kendisi için açığa onun yoludur. Kafa bunu uyarı. Sisteminizde bir adware parazit olması iyi bir şey neden olmaz. Aksine. Bademcik-in hangi olacak rakam ve önem zaman geçer olarak büyümeye devam ediyor sorunlar karşı karşıya gelecek. En kısa zamanda adware silmek için elinden geleni yap.

Bir kez tarayıcılar alarak Wemidon.win site noktaya, eylemleri. Neyse ki, bu haşere mücadele Eğer ertelemek ve derhal hareket nispeten kolaydır. Olsa da, poz riskleri yoksayarsanız, çıkmaz da kötüleşeceğini ve enfeksiyon bile bazı geri dönüşümsüz hasara neden. Bunun olmasına izin vermeyin. Hiçbir şey kaybetmek zorunda anlıyorum ama tarafından kazanmak için çok yabancı nesneyi silin. Bu ASAP yapmak. Kendinizi adware yaklaşık atmak etmektir sayısız sorunları korumak. Ne kadar çabuk o sizin ve sisteminizin refahı için iyi kurtulmak.

Bir kez belgili tanımlık adware ki, Wemidon.win yerleşir, sürekli online arkadaşı olur. Senin gölgen döner ve ne zaman görsem seni o kadar çok daha önce güvenilir tarayıcıların dokunmak gibi. Ama bu tek sayfa ziyaret etmek zorunda değil. Tabii ki, değil. Adware nedeniyle her zaman gölgeli sayfalara yönlendirilirsiniz. Bazıları hatta tek bir tıklama ile alabileceğiniz enfeksiyonların dolu olabilir. Kenara alındı, aynı zamanda reklam ile alı.

Zararlı bir çığ reklam size atar ve onlara’ı tıklatırsanız, bilgisayar korsanları ödenir. Bu pay-per-click mekanizması denir. Tıklamalarınızın crooks ceplerini doldurmak. Onların sponsor hale gelmektedir. Ama daha fazla. Reklamları da riskleri gizle. Onlar sponsor olmaz. Çoğunu, her neyse. Tıklatarak yalnızca siber suçluların daha zengin olmak yardımcı olmuyorsun ama Ayrıca malware riski için kendinizi açığa.

Remove Wemidon.win
The Wemidon.win Virus

Gibi çok tehlikeli siteleri ile yanlış reklam tek bir tıklama ile daha fazla parazit bulaşmış olsun size yeter. Tıklama izin eşittir. Kötü amaçlı yazılım makine girer ve habersiz çıkar. Bakacak şekilde sorunun reklamları engellemek için çok fazla olmasıdır. Onlar her yerde ve niyetinde değilim olsa bile er ya da geç tıklamak.

Bazen reklamlar şu fare imleç altında açılır ve altında hareket eder ve üzerine tıklayın. Veya, tüm sayfayı engeller ve “X” düğmesi ile kapatmaya çalıştığınızda, sen bir şüpheli sayfasına yönlendiriliyorsunuz sonunda. Bu savaşı kazanamazsınız. Reklam ve yönlendirmeleri kurtulmanın tek yolu tamamen reklam yazılımını kaldırmaktır. Bunu sonra her şeyi geri normale geçecektir. Öylesine, yapmak o. Bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve enfeksiyonlar hemen silin.

Nasıl adware bilgisayarınızı girdiniz mi? Genellikle, bu zararlıları donatılacak tekniğine güveniyor. Bir dahaki sefere bir program veya bir güncelleştirme yüklüyorsanız, dikkatli dinleyin. Onlarla birlikte başka ne bilmiyorum. Sakın acele ve her şeyi dikkatle okuyun. Kur Sihirbazı’ndaki Gelişmiş ayarları seçebilirler. Onlar daha fazla zaman alır ama onlar da herhangi bir “bonus” apps makinenizi girmek üzere olan özgün programına bağlı olup olmadığını görmenizi sağlar. Ayrıca onları yüklemeyi bitirmeden önce seçimini kaldırmak edebiliyoruz. Bunu kesinlikle öneririz. Böyle ekstralar genellikle virüsler ve onları üstünde senin sistem ihtiyacın yok.

Wemidon.win Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Wemidon.win–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *