Nasıl Weknow.we (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Tarayıcınızı her açtığınızda garip bir şey fark ettiniz mi? Sayfanıza yeni sayfalar ve tercih edilen arama motorunuza Weknow.we Web sitesi ile bile yerine kötü tarayıcı korsanının şimdi cihazınızda bulunan bir işaretidir.

Parazit senin kaş, ‘yuva’ diyor sonra ekran ile çok sayıda tacizkar reklamlar sel başlar. Ama o görünüşte tehlikeli tehditleri güvenilir promosyonlar gizleyebilir. Sonuçta, korsanları bir pay-per-click gelir yaratma olasılığını artırmak için mümkün olduğu kadar birçok reklam göstermek için programlandı. Bu reklamlara doğrulamak için onların iş değil. Bu sponsorlu İçerik’i öneririz neden olan parazit tarafından sağlanan.

Weknow.we Web tarayıcınız almış bir tarayıcı korsanının enfeksiyon nedeniyle görünür. Parazit sadece sizin izninizle sızmak olabilir. O does öylesine, hileler kullanarak ve dikkatsizlik ve saflık güvenerek. En yaygın tarayıcı korsanının dağıtım araçlarının bunlarla spam e-postalar, yazılım demetleri, sahte güncelleştirmeleri ve şüpheli bağlantılar için sınırlı değildir.

Çoğu zaman, kullanıcılar bilmeden kötü amaçlı yazılımları bilgisayarlarında, hızlı yükleme için gözle ilgili bir hata yaparak yükleyin. Böylece, diğer programlarla birlikte herhangi bir gizli parazitler otomatik olarak aygıtınızda, sizin bilginiz olmadan yüklü. Bu değil durum emin olmak için özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçmeniz gerekir. Bu şekilde, herhangi bir ek yazılım size görünür olacak ve tüm yapmanız gereken bilgisayarınıza erişimi almaz böylece böyle bonus içerik seçimini kaldırın.

Katılımsız terk etseydi, tarayıcı korsanları web tarayıcılar ciddi zararlar ve aynı zamanda kişisel ve mali bilgilerinizi uzlaşma. Reklam için zararsız görünebilir, ama asıl olayın asalağın ağır reklam saldırılar nedeniyle tarayıcı, yakında app düzgün çalışması başarısız olur. Yavaş internet hız herhangi bir iş çevrimiçi yapmayı dener ciddi engeller olacak ve ahşap kaplama gibi şeyler. Tüm bunun üzerine, kaçırmak Ayrıca tarayıcınızın araç çubukları, eklentileri veya uzantıları gibi diğer şüpheli yazılımları yüklemek yeteneğine sahip.

Basitçe söylemek gerekirse, bu kötü amaçlı yazılımlar, bilgisayarınızda tutarak yok pozitif elde edersiniz. Bu korsanının tek sorun getirecek. Artık o üstünde senin bilgisayar, senin durum kötü olacak kalmak izin verir. Bu yüzden en kısa zamanda daha fazla zararlardan yapmalarını önlemek için varlığını fark parazit kaldırmak önemlidir. Web tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve güvenli bir çevrimiçi varlığını bir kez daha dönmek için tek yolun bu can sıkıcı tarayıcı korsanının karşı zamanında hareket etmektir.

Weknow.we kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Weknow.we kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Weknow.we–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *