Nasıl Websearch.thesearchpage.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Websearch.thesearchpage.info

Websearch.thesearchpage.info kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Websearch.thesearchpage.info kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Websearch.thesearchpage.info en kısa zamanda PC girer, sisteme çeşitli değişiklikler için herhangi bir izin istemeden Çünkü bu tarayıcı korsanları kategoriye aittir.

İlk olarak, program varsayılan ana sayfası ve arama motoru değiştirir, ama bu kesinlikle korsanının şeyi değil. Aslında, Websearch.thesearchpage.info tüm değişiklikleri için izninizi hiç sormadan yapma gibi hissediyorum yapmak. Böylece daha iyi–dan senin bilgisayar en kısa zamanda korsanının silmeyecektir bu şekilde, sanal güvenlik ciddi, tehdit.

Çoğu zaman, Websearch.thesearchpage.info infiltratlar sahte sisteminin arkasındaki arkasına saklanarak PC veya bir program güncelleştirir. Hatta bir Java ya da birden parlamak güncelleştirmek yüklüyoruz, gerçek şu ki, bir gaspçı inç

izin veriyorsun, bu yeni freeware-e gelince hemen hemen aynı şey olur düşündürücü olabilir. Kurulumu tamamlamak ve tüm şartlar ve koşullar bile onları okumadan program tarafından sağlanan kabul için acele oldukları için yükleme işlemi sırasında bilgisayar kullanıcılarının genellikle çok dikkatli değildir. Bu şekilde, kullanıcıların kendi sistemlerinde korsanının ile bitirmek. Ayrıca, Websearch.thesearchpage.info olabilir akılda tutulması gereken de bazı bozuk bağlantılar, bozuk Web siteleri veya spam e-posta eklerini kullanarak fark edilmeden sistem girin.

Remove Websearch.thesearchpage.info
The Websearch.thesearchpage.info Virus

Bir kez Websearch.thesearchpage.info senin PC bulaşmış var birkaç sinir bozucu ve tehlikeli şeyler ile uğraşmak zorunda. Bunlardan birincisi korsanının bilgisayara bulaştığında, eklenti değişiklikleri uygulamadan önce sizden izin istemek için daha uzun sınır olması olduğunu. Bu sürekli değişiklikler sisteminize bilginiz veya izniniz olmadan yapılacak anlamına gelir. Ancak, bu ana sorunu ile uğraşmak zorunda değildir.

Websearch.thesearchpage.info olduğunu bilmeniz gerekenler sanal etkinlik her zaman depolamak ve izlemek. Program tüm verileri toplar sonra ihtiyacı, Websearch.thesearchpage.info korsanının gizli bilinmeyen üçüncü kişilere gönderir. Bu veriler tüm tarama faaliyetleri, yani sizin web aramaları, IP adresi ve sen paylaşılan online-örnek, adı, telefon numarası, banka hesap, için herhangi bir kişisel ve finansal bilgiler içerecektir vs. Unutmayın, paylaşılan veri böylece bu durumda ne yapmalıyım kötü amaçlar için kullanılabilir fark gibi Websearch.thesearchpage.info Bilgisayarınızdan kaldırmak için.

Burada iyi haber Websearch.thesearchpage.info kaldırma zor bir işlem değildir. Uygulama el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Kaldırma işleminin herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, el ile öğretim sağlamak feryat bu makalede takip edebilirsiniz. El kaldırma tamamlamış olsa bile, yine de, hala tüm mevcut tehditlere tamamen çıkarılmış olduğundan emin olmak için meşru antimalware aracı bilgisayarınızla taramak var.

Websearch.thesearchpage.info Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Websearch.thesearchpage.info–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *