Nasıl Websearch.eazytosearch.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Websearch.eazytosearch.info kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Websearch.eazytosearch.info kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Websearch.eazytosearch.info varsayılan ana sayfası ve arama motoru sizin bilginiz olmadan değişiklikleri bir reklam destekli tarayıcı hijacker olduğunu. Yüklendiğinde, program sisteminizi birden çok reklam ve şüpheli Web sitelerine kurşun ve bilgisayarınıza zarar verebilir açılır pencereleri ile sel başlar.

Eğer Websearch.eazytosearch.info zaten içinde senin sistem, bir web araması gerçekleştirdiğinizde hakiki olanlar yerine sponsor reklamları gösterecektir. Ayrıca, tarayıcı hızınızı yavaşlatır, böylece kısa sürede Websearch.eazytosearch.info kaldırmak gerekir.

En sık program sisteminize bazı diğer uygulamalar ile birlikte gelir. Genellikle bir kurulum işlemi çalıştırdığınızda ve adım adım seçenekleri atlamak olur. Talimatları dikkatle okursanız, Kurulum Sihirbazı ekranında kaç kutu kaldırarak kötü amaçlı yazılım önlemek olabilir. Bunu yaptığınızda, Websearch.eazytosearch.info–dan senin PC koruyacak. Onlar donatılacak güvenilmeyen yazılım kaçının çünkü sen her zaman programları kendi resmi web sitelerinden yüklemeniz gerekir unutmayın.

Websearch.eazytosearch.info ailesinin büyük tarayıcı korsanları Websearch denir. Bu aile olan Websearch.just-browse.info, gelen diğer bilgisayar enfeksiyonları Websearch.homesearch-hub.info ve Websearch.helpmefindyour.info. Hava korsanı Websearch üzerinden justplug.it uzantısı altyapısı’nı kullanan ve justpulg.it yaratıcıları çarpı işareti-peron tarayıcı uzantıları üretimi için hizmetlerini sağlarlar.

Ne zaman Websearch.eazytosearch.info senin sistem girer bu online aktivite izleme başlar ve bu bilgileri diğer distribütörleri ile paylaşır. Bu nasıl program geliştiricileri ile özel reklam sağlar.

Websearch.eazytosearch.info kullanma hakkında başka bir sorun yeni sekme sayfalarının ele geçirilmesini bir SearchNewTab adware uzantısı ile birlikte geliyor olması. Buna ek olarak, uygulama tarafından görüntülenirken sponsorlu bağlantılar web tarama ve şüpheli bazı Web sitelerine yeniden yönlendirme kesebilirsiniz. Daha fazla problem için sanal etkinlik ile ilgili önlemek için SearchNewTab uzantısı ile birlikte Websearch.eazytosearch.info kaldırmak gerekir.

Websearch.eazytosearch.info zararlı, bu makalede kaldırma yönergeleri körük daha iyi takip edecek. En kısa zamanda program silinir, bulmak ve herhangi bir kötü amaçlı dosyaları kaldırmak için güvenilir malware dedektörü ile bilgisayarınızı taramalısınız.

Websearch.eazytosearch.info Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Websearch.eazytosearch.info kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Websearch.eazytosearch.info–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *