Nasıl Web Browser Redirect (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Web Browser Redirect kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Web Browser Redirect kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Çevrimiçi olmak karar zaman gölgeli sayfalara sürekli yeniden yönlendirmeleri deneyim yok? Tarayıcılar artık sizin kontrolünüz altında değil gibi mi hissediyorsun? Evet ise, Web Browser Redirect virüs bulaşmış mümkündür. Bu tür bir kötü amaçlı yazılım tam olarak ne yukarıda belirttiğimiz yapıyor. Bu tarayıcılar ele geçirilmesini ve çevrimiçi sörf zorlaştırır. Sürekli kesilir gibi sizin için aradıklarını bulamıyor. İyi haber, ancak, enfeksiyon ile sıkışmış tamamen çıkarılabilir olmasıdır. Onunla ilgili herhangi bir sorun olması. Diğer bir deyişle, elbette, Eğer acil önlemler almak ve durum kontrolden izin verme.

Sen neden olacak daha fazla zarar gemide, yönlendirme virüs kalır daha fazla zaman unutmayın. En kısa zamanda tarama ile yanlış bir şey olduğunu hissediyorum bu nedenle, sorun için aramaya başla. Kendinize bir güvenilir anti-malware programı ve kapsamlı bir tarama makinenizin emin olmak için hiçbir şey koşmak sol fark edilmeden. Online faaliyetlerinin bir karışıklık yapmak zararlı bulduğunuzda, oracıkta silin. O kadar çabuk, o kadar iyi.

Web browser redirect enfeksiyonları sadece malware Sahne Alanı’nda görünmedi. Crooks için tamamen biraz zaman şimdi onları geliştirmekteyiz. Tahmin edebileceğiniz gibi onları bir nedenle ve bu nedenle bu kar için yaratıyorlar. Böyle bir virüs sayesinde, bilgisayar korsanları para. Zararlı web trafiği belirli sayfalara artırır ve siber ödenir. Bu yüzden her zaman için entrikalı siteler yönlendirilir. Üzerinde arazi her sayfa için virüs’ün geliştiriciler para kazanmak.

Ayrıca, tarayıcı virüs casus size Yönlendirme ve bilgi toplar. Online ne aradığınız izler ve daha sonra bu benzer içeriğe sahip sayfaları için yönlendirir. Özel reklamlar sizin için de terzi için bu bilgileri kullanır. Muhtemelen gördüğün gibi reklam sayısı önemli ölçüde büyüdü fark etmişsinizdir. Bu bir tesadüf değil.

Böylece emin yapma ilgi, kıvılcım ads yanında olacak Web Browser Redirect bombalayan üzerlerine tıklayınız için cazip. Eğer sen tıkırtı, hırsızlar yine ödenir. Bu pay-per-click pazarlama sistemi olarak adlandırılan ve siber suçluların zahmetsiz kar yapmak için yararlanılmaktadır. Ama hepsi bu değil. Bu kişisel verileri sizin konum zararlı kayıtları yalnızca pazarlama amacıyla kullanılmaz. Enfeksiyon arkasında yabancılar bunu kolayca diğer kötü niyetli gündemi için de kullanabilirsiniz. Yoksa onlar şüpheli çıkarları ile üçüncü kişilere satabilirsiniz. Bu güvenli değil.

Crooks kişisel ve finansal bilgileriniz ile neler yapabileceğini hayal edin. Kendine bir iyilik yap ve onları çalmak senin veri izin verme. Redirect virüs hemen bulmak ve çıkarmak o–dan senin sistem. Daha bu geri dönüşümsüz hasara neden zorunda daha fazla zaman ertelemek. Davetsiz misafir temelli kurtulmak ve bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu kullanın.

Gelecek enfeksiyonları kendinizi korumak için nasıl? Tek kelime-uyanıklık. Tüm parazitler hileci üstünde senin sistem girmek için itimat ama onlar çoğunlukla, dikkatsizlik güveniyor. Ziyaret ettiğiniz sayfaları ne aldırmayınız ne üzerinde tıklatın ve neye “Evet” denir, temelde malware PC’nize kapılar açılıyor. Dikkat Bu seni güvende tutmak var.

Bir şey kabul etmeden önce iki kere düşünün. Gölgeli ve doğrulanmamış siteler kaçının. Yalnızca güvenilir download kaynak kullanın. Bir program veya bir güncelleştirme yüklerken her zaman şartlar ve koşulları okuyun. Sadece daha fazla dikkat. Bu biraz fazla sorunları ton kaydedebilirsiniz.

Web Browser Redirect Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Web Browser Redirect–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *