Nasıl Wallet Protector Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Wallet Protector Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Wallet Protector Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Adından da anlaşılacağı gibi m-cüzdan koruyucusu, online para kazanmanızı sağlar gerekiyordu. Ancak, değil. Aslında, tam tersini yapıyor. Bu programı adware enfeksiyonlar kategori içine düşüyor. Sana faydalı olmak için oluşturulmadı. Bu sadece crooks kötü niyetli amaçlarla geliştirilmiştir. Evet, onlar için senin için faydalıdır. Bulmak ve silmek bu adware–dan senin sistem en kısa zamanda emin olun.

Parazit en tehlikeli türü olmadığı halde, bu ve sorunları neden olur. Daha fazla zaman bu gemide, sen daha fazla sorunlar karşısında harcıyor. Bize güven bu haşere barındırma deneyimi nefret edecek. Online faaliyetlerinin tam bir karmaşa yapar. Kendine bir iyilik yap ve çok geç değil iken kaldırın. O ayrılmak çok büyük bir hata oldu. Yani, bir kez m-cüzdan Protector makinede olduğunun farkında, herhangi bir zaman kaybetmeyin. Buna karşı acil eylem al. Ne kadar çabuk öldü daha iyi. Aksi takdirde, önlemleri zamanında alınmayan pişman önce uzun sürmez. Ertelemek değil! Hareket!

M-cüzdan koruyucu adware çok müdahaleci olduğunu. Sonra hemen ayarı gemide sorunları dökme başlatın. Yeni başlayanlar için tüm tarama deneyimi değişiklikler önemli ölçüde. Bu yardımcı program, rakip reklamları engeller ve bunları kendi ile değiştirir. Buna ek olarak, daha fazla reklam tarayıcılar enjekte eder. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları şimdi ağır afiş, fırsatlar, indirimler, metinler, açılır pencereler, en uygun fiyatlarla, karşılaştırmalar, video reklamları, reklam kapağı günlük olarak, haşhaş ve sayfaların içeriği engelleme üstünde senin perde vb

. Ama tek yaptıkları bu değil. Başka bir amacım var. Crooks adware arkasında onları belirli siteler için web trafiği artırmak ve böylece pay-per-click gelir elde kullanıyorsunuz. Temel olarak, her biri bir reklamı tıklama ile hackerlar kar elde edersiniz. Onlar gölgeli her sayfa için yönlendirildi için daha fazla kar kazanç. Ve çok çok tehlikeli tür siteleri ziyaret zorunda kalıyor. Sadece zararlı tutarak bir sponsor suçtan arındırırkentertemizdir hale gelmektedir.

Ayrıca, senin çıkmaz kötüleşen riske. Adware’s maskaralık nedeniyle, her zaman tek bir tıklama daha fazla malware uzak olur. Ekranınızda gördüğünüz bir şey güvenilir değil. Eğer yanlış ad/ linke tıklayın ne varsa, otomatik olarak daha fazla enfeksiyonlar indirin. Zaten endişelenecek bir enfeksiyon olduğunu unutma. M-cüzdan koruyucu daha önce keyifli tarama deneyimi yok.

Ayrıca makineniz underperform için neden olur. PC kalıyor, çöker ve çok daha sık sık donuyor. Hatta çevrimdışı çalışma kullanarak son derece zor ve sinir bozucu bir görev haline gelir. Bununla bir şey koymayın. M-cüzdan koruyucusu temelli kurtulmak ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl bununla did sen almak bulaştırmak? Bu tür enfeksiyonlar infiltrasyon eski ama altın araçlarının açın. Biz spam e-postalar, freeware/ shareware demetleri, bozuk sayfalar ve bağlantılar, doğrulanmamış sel, sahte program güncellemeleri, vb söz ediyoruz. Makinenizi gelecek enfeksiyonları korumak istiyorsanız, daha dikkatli ol. Yukarıda belirtilen Taktikler hiçbiri etkin olmayan işbirliği, aka, dikkatsizlik ile çalışmak iyi değil. Değil sağlamak. Her zaman gardını yukarıda tut.

Web yanlış hareket edin bekleyen parazit dolu. Yanlış onlara kanıtlamak. İki kez bazı gölgeli sayfa veya reklam tıklatmadan önce uyanık ve düşünmek olabilir. Kendini daha da kolay bir hedef ihmalkar davranarak yapmayın. Kendinizi koruyun. Zaten inç

ele geçirmiş bulunmaktadır kez izinsiz girmesini engelleyen çok bununla uğraşmaktan daha kolaydır

Wallet Protector Virus Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Wallet Protector Virus–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *