Nasıl Videoommooth.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Videoommooth.com

Videoommooth.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Videoommooth.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Son zamanlarda çok sayıda tacizkar reklamlar ile alı getting başladı? Ne böyle bir olağandışı tarayıcı davranışı neden olmuş gibi clueless? Biz cevap var, ama hoşuma gitmiyor. Videoommooth.com Web sitesinde alan tutar, bu tarayıcı tarafından adware sızmış anlamına gelir. Bu kötü amaçlı parazit bir gol-tarayıcınız bir reklam görüntüleme aracı çevirmek için vardır. Hatta görüntülenen reklam içeriği mümkün olduğunca kurban için çekici olacaktır emin olmak için tarayıcı geçmişi ve arama sonuçlarınızı, çalmak kadar ileri gidecek. Tıkırtı üstünde görüntülenen reklamlar ve pop-up olman için her şeyi yaparım.

Adware seni kandırmaya kurnaz bir yolu vardır. Ne kadar onu önlemek denemek olursa olsun, bu kaçınılmazdır. Reklamlara ziyaret ettiğiniz her sayfanın üstünde görünür. Açılır pencereler, metin, afiş, yanıp sönen Uyarı mesajlar-onlar normal tarama deneyimi, herhangi bir iş online yapma kesme imkansız. Daha da kötüsü, ne böyle gölgeli reklam tehlikeleri gizlemek bilemezsin. Şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web siteleri için neden olabilir. Çevrimiçi durum olduğunu emin olmak için tek yolu güvenli olduğunu, bu kötü amaçlı parazit tamamen kaldırarak.

En yaygın tarayıcınızı işgal adware spam e-postaları, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaları, yazılım donatılacak, sahte güncelleme ve yükleme iletileri, virüslü bağlantıları ve reklamlar, vb yoludur. Körü körüne güven sen görünüşte güvenilir bir yardımcı programını yüklemek için çağırıyor rasgele bir açılır pencere yok. Daha sık sık–dan değil, gibi araçlar işe yaramaz olduğu ortaya çıkar ve sadece baş ağrısı getirecektir. Güncelleştirme isteklerinin için aynı şey geçerlidir.

Remove Videoommooth.com
The Videoommooth.com Virus

Bir program veya uygulama, bilgisayarınızdaki güncelleştirmeniz gerekiyorsa, yalnızca resmi ve lisanslı kaynaklardan güven. Bilgisayar yazılımı bohça ile uğraşırken, yapılacak en akıllı şey böylece paket herhangi bir gizli programları veya uygulamalar içeriyorsa görmek mümkün olabilir bir özel veya yükleme, gelişmiş türü için tercih etmektir. Paket ile birlikte gider ek yazılım yüklemeyin. Şansı var, bilgisayarınızı bulaştırmak çalışın aslında zararlı parazitler, kılık değiştirmiş olduklarını.

Adware sadece tarayıcılar, bu hala zararsız olduğu anlamına gelmez değil sistemin kendisi, saldırıları beri gerçek bir ‘virüs’ olarak kabul edilir değil iken. Reklamlar tehlikeli görünmeyebilir, ancak enfekte kaynaklarına yeniden yönlendirmek veya düz bilgisayarınızın sistem için bir yol aramak kesmek için arka kapı açık. Bu siber suçlular kar için diğer üçüncü şahıslarla paylaşabilirler değerli verilerinizi çalmak için büyük bir fırsat verecektir. Yanı sıra internet güvenli ve gizli varlığını sürdürmek diğer virüslere karşı bilgisayarınızı korumak istiyorsanız, zaman israf gerekir.

En kısa zamanda bilgisayarınızda reklam yazılımı olup olmadığını belirlemek, bunu kaldırmanız gerekir ya da korkunç bir tarama deneyimi acı. Senin kaş-ecek başlamak geri kalmış ve Internet bağlantınızı alacak zaman geçtikçe daha yavaş. Artık ücretsiz, daha fazla reklam oluşturmak mümkün olacak dolaşmak için bu siber parazit izin. Reklamlar gibi büyük miktarda sonunda tarayıcınızın aşırı ve bir noktada tamamen çalışmayı keser misin. Nasıl devam etmek için emin değilseniz ve başarılı bir şekilde bu kötü kötü amaçlı yazılım bilgisayarınızdan kaldırmak yönergeler için arıyoruz, biz yardımcı olabilir. Okumak gerekeni yapmak için tarayıcınızın adware ücretsiz yapmak için öğrenin.

Videoommooth.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Videoommooth.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *