Nasıl Varielcontentdelivery.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Varielcontentdelivery.info Web tarayıcınız yaparsa, ciddi sorunlar bulunmaktadır. Görünümünü bilgisayarınızı kötü adware parazit tarafından saldırıya bir işaretidir. Bu sayfa aralıksız yönlendirilirsiniz. Tarafından haşhaş yukarıya üstünde senin perde, artık tarayıcınızın onun ‘ev’ diyor kötü amaçlı yazılım, büyük giriş duyurdu. Göz ardı gerekir açık bir göstergesidir. Buna karşı işlem yapmadan kendi şey yapmak bu haşere izin seçerseniz, online gizliliğinizi tehlikeye attın.

Özel verilerinizi böyle alakalı reklamlar tıklayın daha büyük olasılıkla olacak üretmek mümkün bu nedenle değil olarak tarama geçmişi ve arama sonuçları için sınırlı kolayca adware tarafından elde edilebilir. Görüntülenen reklamları yaptığınız her tıklama için gelir onları getiriyor bu yana bu rahatsız edici içeriğin bu tehlikeli yazılım geliştiricileri için çok faydalıdır. Ama daha fazla. Doğrulanacak sponsorlu İçerik için beklemeyin. Bu parazit sayfaları güvenliğini yeniden programlanmış değil. Virüslü bir kaynağa açılıyor bir linke tıklayabilirsiniz bir şansımız var. Bu, bilgisayarınızda gizlice diğer enfeksiyonlar için veya kişisel ve mali bilgilerinizi çalmak kesmek için kolay bir yoldur.

Varielcontentdelivery.com sayfası bir adware nezaket görünür zaten kurulmuş. Ama nasıl fark edilmeden, aygıtınızda gizlice başardı? Şey, kesinlikle bilgisayarınızı kesmek değil. Bu kötü amaçlı yazılımı gelişmiş değildir. Şansı var, bu yazılım donatılacak aracılığıyla veya ekleri veya yürütülebilir dosyaları içeren spam e-postalar yoluyla istila başardı. Bu sahte güncelleştirme isteklerini, torrent dosyaları ve şüpheli bağlantıları sızmaya için imkansız değil.

Her şeyden önce kötü parazitler dikkatsiz ediliyordu çünkü PC bulaştırmak edebiliyoruz ve saf. Bir saniye, oyalama, yerini almak korkunç enfeksiyon için alabilir. Bu yüzden bir rastgele pop-up veya reklam tıklatmadan önce iki kere düşünmek gerekir. Ayrıntılı ve satır aralarını okumak. Tam hüküm ve şartlarını okumak için bir alışkanlık haline getirin. Senin’installing bilgisayar yazılımı üstünde senin bilgisayar, hızlı bir tane yerine özel kurulum modu altında yüklemek en iyisi. Bizim tavsiyemiz takip ederek, herhangi bir bonus programları veya daha önce sizden gizlenmiş uygulamalar görmek mümkün olacak. Daha sık sık–dan değil, bu sadece kötü amaçlı yazılım bilgisayarınızın bir şekilde aradığınız kılık.

Bir adware tehlikeli bir tehdit gibi görünmeyebilir, ama seni kandırmasına izin verme. Tarayıcınızın zorunda kalır bu birden çok reklam görüntü onun düşüşünü olabilir. Er ya da geç, web tarayıcınızın düzgün çalışması çok zor bulacaksınız. Bazı parazit başarılı kurulumundan sonra izleyin işaretler ahşap kaplama, yavaş internet hızı ve genel arızası vardır. Kişisel bilgilerinizi şifreleri, kredi kartı numaraları ve daha fazlası, suçluların eline gibi için risk unutmayalım.

Senin için bir tarama güvenli, reklamsız dönmek ve verilerinizi emin olmak için tek yolu korumalı, adware parazit için Varielcontentdelivery.info reshuffles sorumlu kaldırmaktır. Daha fazla zaman harcamak, daha fazla hasar bu haşere yapmak mümkün olacak. Bu kabus kurtulmanın tek yolu rahatsız edici parazit çıkartılmasıdır.

Varielcontentdelivery.info kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Varielcontentdelivery.info–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *