Nasıl Usd.bravo-dog.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Usd.bravo-dog.com

Usd.bravo-dog.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Usd.bravo-dog.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Usd.bravo-dog.com site ne zaman sörf web her zaman görüntülenirse, başın belada. Bu sayfa bir işarettir. Kötü bir tane. Sisteminizde bir adware varlığını gösterir. Öyle. PC’niz artık enfeksiyon-Alerjik değil. Tam bu adware Usd.bravo-dog.com site size günlük olarak zorluyor. Ve durmayacak. Kendiniz kaldırmak kadar olmaz. Amaç için sisteminizde asıl olayın asalağın varlığı dikkat etmelisiniz.

Usd.bravo-dog.com görünümünü, uyarı işaretidir. Kulak verin. Sayfa gösterilmesini başladığında, bulaşmış ve tedbirleri almak biliyorum. Adware bir yere üstünde senin makine gözlemliyor, gölgelerin içinde saklanan ve sorunlara neden. Tam onun saklandığı yer bulmak ve keşif silin. Neyse ki, bu zararlıları mücadele nispeten kolaydır. Ancak, Eğer ertelemek, işler kontrolden alırsınız. Herhangi bir zaman kaybetmeyin. Usd.bravo-dog.com sayfa spot gibi davran! Ne kadar çabuk kötü adware, sizin ve sisteminizin refahı için daha iyi kurtulmak. Belgili tanımlık adware kendiliğinden kaybolmaz unutmayın ki! Kendiniz kaldırmak zorunda.

Eğer yapmazsan, işte ne olacak. Çünkü her zaman görecek Usd.bravo-dog.com siteye alış. Tarayıcınızı açtığınızda, orada olacak. Yeni bir sekme açtığınızda, orada olacak. Başka bir sayfaya girdiğinizde, Usd.bravo-dog.com otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Bu sayfa hiçbir kaçış olduğunu. Belgili tanımlık adware kaldığı sürece sayfanın de kalır. Ama daha fazla. Usd.bravo-dog.com, tek sorun bu değil. Bu parazit bir neden için bir “reklam yazılımı” denir. Bu reklam denizinde boğuluyor. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları şimdi ağır afiş, fırsatlar, teklifler, açılır pencereler, video reklamlar ve diğer her türlü reklam aklınıza gelebilecek.

Remove Usd.bravo-dog.com
The Usd.bravo-dog.com Virus

Reklam 24/ ekranınızın tamamını kapsayan 7. Sen onlardan biri, herhangi bir şekilde değil “X” düğmeyle değil kurtulamazsın. Zaman geçtikçe daha agresif hale bile. Ne zaman bu reklamlar yüzünden kendi PC kullanarak önlemek olacaktır ve sabit yönlendirir bir zaman gelecek. Ve sadece onlar için riskler ortaya çıkarmak ama aynı zamanda son derece rahatsız edici, çünkü çünkü. (Çoğu reklam bozuktur) bozuk bir reklam tıklarsanız, daha fazla zararlı, zaten bulaşmış ve düşük performans makinaya yükleyebilirsiniz. Tek bir tıklama yeterli ve bunu önlemek için yolu yoktur. Er ya da geç’i tıklatarak kadar sona erecek ve sonra senin durumun kötüleşeceğini. Çevrimdışı olduğunuzda bile bilgisayarınızın çok halsiz ve tepkisiz olduğunu saymıyorum bile. Bu her zaman çöker ve hiçbir belirgin nedenle yeniden doğmuş gibi. Tüm bu kadar koymak gerek yoktur. Bu haşere PC’nizi temiz ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Bir kez sen yapmak, tekrar enfekte olmayacak emin olun. Bu adware ihmalkar olduğun için enfekte başardı. Bu giriş için izin vermeleri için kandırdı. Onayı olmadan, o cant’almak o. Yeşil ışık veren hatırlıyor musun? Hayır, delikanlı sormuyor çünkü. Freeware demetleri, spam e-postalar, sahte güncelleştirmeleri, bozuk bağlantıları, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, doğrulanmamış download kaynak, vb gibi aldatıcı taktikler dayanmaktadır. Dikkat bu yöntemlerden çalışacaktır. Senin dikkatsizlik hacker olmadan başarılı olamıyor var. Yani, vermeyin. Uyanık olun. Dikkatli olun. Senin makine güvenli tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer ciddiye almazsan, bir dahaki sefere seni çok daha tehlikeli bir parazit ile enfekte. Bu sefer şanslıydın. Dersini!

Usd.bravo-dog.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Usd.bravo-dog.com–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *