Nasıl Us.digitaldsp.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Us.digitaldsp.com

Us.digitaldsp.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Us.digitaldsp.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Aniden, tarayıcınızın sayısız tacizkar reklamlar ve pop-up ile alı? Bir sıra dışı tarayıcı davranışı yavaş minimizasyonu veya maksimizasyonu program penceresinin, daha yavaş internet bağlantısı gibi yaşıyor musun? Ve en önemlisi, sürekli Us.digitaldsp.com Web sitesi görüyor musun? Bu soruların yanıtlarını olumlu ise, biz sizin için kötü haberlerim var. Görünüşe göre senin kaş adware sızmış. Bu o-ebilmek yaratmak gelir oluşturan kesmek için böylece kötü amaçlı uzantıları kullanır kötü bir parazit ve sponsor sayfaları için teşvik edeceklerdir.

Belgili tanımlık adware sen online olun ve tarama geçmişinizi almak, aynı zamanda veri arama her hareketini izleyeceğiz. Kullanıcı tarafından tıkladım olasılığı artacaktır hedefli reklam içeriği sağlayabilir böylece bu yapılır. Ama adware’s eylemleri orada bitmiyor. Da eklemek-ons, uygulamalar ve kurbanın PC toplam büyük hasara yol onun misyonu ile yardımcı olabilecek araç çubuklarının, gibi sahte yardımcı programı araçlar yükleyebilirsiniz. Ve senin iznini rahatsız etmeyeceğim.

Adware dağıtım için en yaygın araç freeware, sahte güncelleştirme isteklerini, spam e-postalar ve ekleri, sel, şüpheli reklamlar ve bağlantılar, vb dahil. Spam e-postaları Internet üzerinde yaygın olarak yayılır. Herkes spam e-posta alabilirsiniz. Ama bu kadar yalnız bu e-postaları potansiyel tehlikeden uzak tutmak için Kullanıcı taşıyabilir. –Dan bilinmeyen gönderen e-posta alırsanız, özellikle göz alıcı başlığı olması veya ekler de dahil değil açmak için önerilir. Bunu yaparsanız, bilmeden ciddi bilgisayarınıza zarar verebilecek tehlikeli ve zararlı yazılımlar kapıyı açmak.

Remove Us.digitaldsp.com
The Us.digitaldsp.com Virus

Ne zaman İnternet üzerinde tıklatın için ödeme yakın ilgi. Her zaman şartlar ve koşulları okuyun. Bu senin düşündüğün olmayabilir gibi safça gördün mü, her şeyi güvenmiyorum. Bir görünüşte yasal reklam kesmek kolay kötü amaçlı gündemler gerçekleştirebilirsiniz backdoors, bilgisayarınıza açmak bir fırsat bekler virüslü bir kaynak gizleyebilir.

Adware bunu kendi saldırı tarayıcıları sadece ve tüm bilgisayar sistemine sınırlar beri gerçek bir ‘virüs’ olarak kabul değil çünkü korkma. Ancak, bu zararsız bir şey gelmez. Aksine, bu cidden tarayıcınızın zarar verebilir. Tamamen yok etme kez konuya gireyim. Adware bilgisayarınızda sahip sadece online güvenliğinizi ama gizliliğinizi de tehlikeye atıyor.

Parolalar, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, IP adreslerini vb. gibi kişisel bilgilerinizi açığa risk ve hackerlar bu fırsat kayma izin vermeyeceğim. Onlar bu durum tam olarak yararlanmak ve sadece bu kar için diğer üçüncü şahıslarla paylaşabilmeleri bu değerli verilerinizi çalmak. Bu ne adware katılımsız uzun bir süre için PC’NİZDE izin verirsen yapabilecek biri sadece bir tat var.

En kısa zamanda en kötü olmadan önce varlığını algılamak Us.digitaldsp.com kurtul! Bu kötü amaçlı yazılım temizleme ile devam etmek nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, aşağıda ayrıntılı talimatları takip öneririz.

Us.digitaldsp.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Us.digitaldsp.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *