Nasıl Unmelted Segreant Pyronyxis (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Unmelted Segreant Pyronyxis kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Unmelted Segreant Pyronyxis kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Unmelted Segreant Pyronyxis kötü amaçlı bir program! Yararlı değil. Yararlı değil. Uzmanlar bu yardımcı program bir adware parazit, aka reklamlar oluşturma programı olarak kategorize. Eğer sen almak online faaliyetleri berbat olacak. Adware zararlıları enfeksiyonlar en tehlikeli tipinde olmayan olsa bile, onlar zararsız değildir. Unmelted Segreant Pyronyxis bir istisna değildir. Yeterli zaman verilirse, çevrimiçi deneyiminizi bir kabus içine dönecek. Sorunları her geçen gün daha fazla olmak gibi atıyor.

Bu haşere’nın varlığı göz ardı etmeyin. En kısa zamanda sisteminizde spot, takip et ve hemen silin. Bize güven bu virüs barındırma zevk bir şey değil. Bu bir veba ve gemide yeri yok. Bu kontrolden alır ve bazı geri dönüşümsüz hasara neden önce silin. Ertelemek değil! Gecikmeler pişmanlık için yol.

Adware, bir kez, tüm tarayıcılar bozar ve onları reklamlarla enjekte eder. Açtığınız her sayfa afiş, köprüler, teklifler, fırsatlar, Kuponlar, metinler, en iyi fiyatları, fiyat karşılaştırma, video reklamları ağırmış. Sen, olsa da, onlar için ve yalnız seçilen gibi bu reklamlar görünür fark ettiniz mi? İlgilendiğiniz ürünler sunuyor musunuz? Bu bir tesadüf değil.

Belgili tanımlık adware tıklamalarınızın hayatta kalmak için ihtiyacı var. Sahipleri için ödeme tıklama başına gelir elde etmek vardır. Bu yüzden şans sayılmaz. Emin olmak için size gösterir reklamlara tıklamaya en az cazip olacaktır ihtiyacı. Bu yüzden zararlı casuslar üzerinde ve gerekli tüm bilgileri öğrenir. Ne gibi ne aradık biliyor hangi sayfaların çoğu, Sık Kullanılanlar, vb için. Bu çalışmalar ve bu bilgileri ilgi kıvılcım reklamları görüntülemek için kullanılan. O zaman, o tıklayarak düşünecek emin ‘s.

Tuzağa düşmek değil. Bu reklamlar are taklidini yapmak. Çoğunu, en azından. Eğer sen tıkırtı, muhtemelen enfeksiyonlar ile trimming bir virüslü sayfasında geldin. Burada, tek bir yanlış tıklama daha fazla tehdit üzerinde senin zaten virüslü ve acı bilgisayar indirmek için yeter. Bir şey üzerinde tıklayarak kaçının. Gemide Unmelted Segreant Pyronyxis adware ile Web’de sörf artık güvenli değil. Tek bir tıklama uzakta daha fazla malware sürekli vardır.

Ayrıca, sürekli kesintiye ve kendi PC kullanarak kaçınarak başlatmak tahriş olmuş. Tüm belgili tanımlık adware yüzünden. Bu maskaralık ile koymayın. Enfeksiyon yapan pisliği tahammül yok. Kendi eline almak ve iyi için PC’nizi temiz. Bir kez sen yapmak, her şey normale geri dönecektir ve özel bilgilerinizi daha güvenli olacak. Zararlı el ile kaldırmak için bu makalenin sonundaki bizim kaldırma kılavuzu izleyin.

Nasıl Unmelted Segreant Pyronyxis mi senin makine girin? Var bolluk hileler adware girmek için kullanılan ama en önemlisi, senin dikkatsizlik yararlandı. Hiçbir infiltrasyon yöntemi çalışmak yeterince iyi. Eğer dikkat ne tıklayın ve ne kabul için davetsiz misafir zamanında belirlenebilir ve girmesini önlemek mümkün olacaktır. Ortada. Sen dikkatli belgili tanımlık rüzgar ve son bir enfeksiyonla kustum. Aynı hatayı ikinci kez yapmayın. Şu andan itibaren daha uyanık ve şüphe olacak. Gördüğünüz her ad/ linke tıklamayın. Gölgeli yer uzak kalmak ve yalnızca güvenilir download kaynak kullanın. Teyakkuz ihmal seçin ve makinenizi güvende tutmak.

Unmelted Segreant Pyronyxis Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Unmelted Segreant Pyronyxis kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Unmelted Segreant Pyronyxis–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *