Nasıl Ultimate Popup Killer (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

PUP

Ultimate Popup Killer kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Ultimate Popup Killer kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Ultimate Popup Killer program harika, değil mi? Bu app sinir bozucu, istenmeyen reklam kurtulmak yardımcı olan zararsız bir araç olarak bildirilir. Bu doğru olsaydı mükemmel olurdu. Hangi değil. Bu program aslında potansiyel olarak istenmeyen. Bir yavru olduğunu. Bir enfeksiyon. Rahatsız edici açılır pencereleri engellemez. Aslında, hatta daha getiriyor. Burada bir siber böcekten bahsediyoruz. Hiçbir cyber parazit zararsız ve hiçbir parazit yardımcı olur emin olun.

Bu yavru hiçbir şey sorunlar ve konular getirecek. Ve artık bilgisayarınızda kalır, daha fazla reklam görmeye gidiyoruz. Onun kaldırma karşı acil eylem al. Gemide olduğunun farkında olarak, tam olarak nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. Ne kadar çabuk bunu, daha iyi. Haşere çalışmasına kesintisiz olarak bırakırsanız, bu reklam günlük bazda denizinde boğulur. Zaman çok geçtikçe durumunuza üzerinde kötüleşen tutmak. Yavru fok tarama deneyimi içine ediyor iken tembel tembel oturma. Şimdi önlemleri. Bu haşere yer üstünde senin PC yoktur. Çok geç olmadan kurtulabilirsiniz.

Dediğimiz gibi Ultimate Popup Killer yardımcı olmuyor reklam savaş. Ne önemi var mı, her gün daha da reklamlar görüyorum. Ekranınızın tamamını tamamen Kuponlar, fırsatlar, teklifler, afiş, metinler, video reklamları, pop-under, büyük fiyatları, karşılaştırmalar ve hemen hemen her diğer türlü aklınıza gelebilecek reklam ile kaplıdır. Online faaliyetleri içine çevirmek düşünün. Bir kabus. Artık sürekli kesilir gibi çevrimiçi aradığınız bir şey bulmak mümkün değil. Reklamlar yanıp sönen ve sayfaların içeriği engelleme her zaman, ekranda görüntülenen. Ziyaret ettiğiniz her sayfa pop-up ağırmış. Hangi reklam ücretsiz eskiden olanları bile. Bu birden çok can sıkıcı. Sinir bozucu. Ve söz, tehlikeli değil.

Onlar are değil güvenlikte üstünde birisi-in belgili tanımlık ads tıklatın değil dikkatli olun. Bunların çoğu onları son derece güvenilmez kılan sponsor olmaz. Eğer yanlış reklamı olur, senin durumun kötüleşeceğini. Bazen tek bir tıklama gemiye ulaşmak daha fazla parazitler için izninizi eşittir. Makinenizi malware ile enfekte. Bu istediğiniz bir şey mi? Senin makine zaten nedeniyle tek bu yavru mücadele unutmayın ki. Halsiz ve her zaman kalıyor. O gürültüyle çarpmak ve sık sık donuyor. O da yeniden doğmuş gibi. Tarayıcılar içerik doğru şekilde görüntülenmesini zorluk yaşıyorsanız. Berbat durumda. Ultimate Popup Killer neden berbat. Bu yavru ASAP kaldırmak ve almak senin online ve offline normale döndü deneyim. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Yavru köpek nasıl girdiniz mi? Genellikle, bu tür enfeksiyonlar gemide farkedilmeden içeri için aldatıcı taktikler için ama en başarılı olmak için gerekenleri, dikkatsizlik. Yani, vermek yok. Ne zaman çevrimiçi olduğunuzu her zaman dikkat. Gölgeli sayfaları kaçının. Seni görmek her reklam tıklatmayın. Her zaman alınan bir e-posta gönderen tahkik. İçin katılıyorum çok dikkat. Asla “İlk kabul eden nedir okumadan kabul ediyorum” seçeneğini tıklatın. Unutma, fazladan dikkat uzun bir yol gidiyor. İhmal umurumda bile değil. Enfeksiyonlara karşı tek yönlü bir sokaktır. Uyanıklık, öte yandan, senin makine temiz tutar. Ayrıca, bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olmak için güvenilir anti-malware programı iyi bir fikir de alınıyor.

Ultimate Popup Killer Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Ultimate Popup Killer bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *