Nasıl Tv.mysearches.co (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Tv.mysearches.co

Tv.mysearches.co kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Tv.mysearches.co kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tv.mysearches.co yönlendirme, bilgisayarınızın tarayıcı korsanı tarafından sızmış bir işaretidir. Bu kötü amaçlı yazılımlar kurbanları onların homepage, yeni sayfalar ve tercih edilen arama motoru bu Web sitesi tarafından yerini almış fark edeceksiniz. Ne yazık ki, bu kötü amaçlı yazılım yapabiliyor tek şey bu değil. Bu korsanının tarama geçmişinizi, alışkanlıkları ve arama sorguları, böylece tıklayın büyük olasılıkla olduğunuz reklam içeriği belirli bir türünü oluşturmak için elde edebilirsiniz. Bu içeriğin özel teklifler reklamlar, açılır pencereleri, özel fırsatlar, şeklinde görüntülenir ve kuponlar, iletileri, yanıp sönen sahte güncelleştirme isteklerini, vb
[[sürekli böyle tacizkar reklamlar ve pop-up tarafından bombardıman sonra tarayıcınızı kaçırıldı 6 Eğer]]. Bu gerçek bir cehennem senin browsing deneyim yapabilirsiniz. Dahası, bu kötü amaçlı parazit kurbanları yeni yüklenen araç çubukları, uzantıları veya onların bilgisi veya onayı olmadan tarayıcı eklentileri fark edebilirsiniz. Sahte olmalarını veya kötü amaçlı bir enfeksiyon kaynağı için kötü-mümkündür.

Tarayıcı korsanları en yaygın olarak özgür yazılım demetleri veya sahte Güncelleştirmeler üzerinden yayılır. Dağıtım diğer anlamı spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir eğe–dan bilinmeyen gönderen, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, torrent dosyaları, vb vardır. Olası kötü niyetli yazılımın bulaşmasını önlemek amacıyla, bizim okuyucu için resmi ve güvenilir kaynaklardan gelen kendi yazılım güncelleştirmeleri almak için önerilir.

Remove Tv.mysearches.co
The Tv.mysearches.co Virus

İçerik Internet’ten yüklerken, yükleme, standart yerine bir Quick/ Custom/ Gelişmiş türünü tercih yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kolayca herhangi bir istenmeyen programları ve sen olabilir bile ilk etapta indirmek amacıyla uygulamalar seçimini kaldırabilirsiniz ilk sen yükleme işlemi üzerinde tam kontrol verecektir.

Yalnızca tarayıcı, bilgisayar sisteminizin etkilediğinden tarayıcı korsanları aslında ‘virüs’ olarak sınıflandırılmış değildir. Hala katılımsız bırakılmalıdır anlamına gelmez. Reklamları büyük miktarda, tehlikeli görünmüyor olabilir ilk, ama onlar çok iyi yönlendirmek sizin şüpheli ya da hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine. Diğer tip-in malware bilgisayarınıza bulaşmasını uzakta bir tıklama olabilir.

Ama bu kez yanlışlıkla nerede tehlikeli virüsler gibi Truva atları, solucanlar veya hatta ransomware pusuda virüslü bir kaynak stumble ve şanslı olamaz! Bu yüzden en kısa zamanda varlığını algılamak bu can sıkıcı tarayıcı korsanının bilgisayarınızdan kaldırmak öneririz. Web güvenlik ve gizlilik, tehlikeye istemezsin, değil mi? Bu kötü amaçlı Tv.mysearches.co korsanının tamamen kaldırmanıza yardımcı olabilir. Sadece bizim talimatları izleyin.

Tv.mysearches.co kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Tv.mysearches.co–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *