Nasıl Trk.dsllgal.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Trk.dsllgal.com, varlığını adware aktiviteye üstünde senin bilgisayar ile ilgili bir Web sitesidir. Bu sayfa ekranınızda görünmeye devam ederse, başın büyük belada. PC’nizi bir kötü cyber parazit tarafından sızmış bir işarettir. Adware işgal etti sonra çok sayıda müdahaleci reklam pop-up, metin, afiş veya uyarı iletileri yanıp sönen gibi farklı formlar oluşturmak başlar. Bu içeriğin genellikle teşvik özel fırsatlar, indirimler, kampanyalar, kuponlar vb

Dahası, bu kötü amaçlı yazılım tarayıcı geçmişinizi ve diğer web veri çalarak tıklandığında şüpheli promosyonlar şansını arttıracak bu görüntülenen reklam daha iyi özelleştirebilirsiniz. Bu eylem reklamlar Kullanıcı ve bu nedenle, daha fazla daha çekici olmasını sağlamak tıkladım için büyük olasılıkla. Yaptığınız her tıklama için parazit para alır. Rahatsız edici reklam saldırılarını adware cyber enfeksiyon tek sonucu değildir. Online güvenliğinizi ve gizliliğinizi tehlikeye ve kişisel bilgilerinizin çalınması alma riski koymak.

Adware dağıtım için en yaygın araç içerir ancak spam e-postalar ve ekleri, gölgeli bağlantıları ve reklamlar, torrent dosyaları, ücretsiz yazılım paketi yanı sıra için sahte güncelleştirme isteklerini sınırlı değildir. Malware fark edilmeden, kurbanın bilgisayarında sinsice olduğu bilinmektedir. Bu çok zekice ve hileler her türlü aygıtınız erişmek için kullanır çünkü. Genellikle neler olduğunu, bir Kullanıcı bilmeden parazit bir yazılım paketi aracılığıyla yükler. Tüm şartlar ve koşullar sürecinin okuma değil, aynı zamanda tarafından ne tıklandığında için dikkat etmeyip, hamlelerini yapmak böyle fırsatları aramak kesmek için kolay bir hedef açabilirsiniz.

Bir şey tıklatmadan önce iki kere düşünün. Acele düşmanıdır. İyice yükleme işlemini tamamlamak için zaman ayırın. Ne zaman elde edilebilir, özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçtiğiniz. Bu şekilde, gizli bonus programları veya uygulamalar, varsa onları hemen görmek mümkün olacak. Bundan sonra tek yapmanız gereken onlar gerek yok ek yazılım olarak yüklü değil bu yüzden sadece onlara, seçimini kaldırmak için var.

Adware göz ardı gerekir bir tehlikeli zararlı olduğunu. Bir kez kendi evinde tarayıcınızın diyor, tüm cehennem gevşek kıracak. Yakında beklenmedik davranışlar, web uygulamanızda fark etmeye başlayacağız. Tarayıcınızı tüm yolunda atılmış reklamları görüntülemek mücadele edecek ve bir kaza veya günlük olarak sabitlemek başlayana kadar zaman meselesi olacaktır. Ayrıca, online bilgilerinizi crooks için maruz kalacağı. En kısa zamanda varlığını algılamak bu parazit karşı hareket değil eğer onlar kolayca şifrelerinizi, kredi kartı numaraları, banka hesapları, oturum açma kimliği, IP adresleri ve diğer önemli bilgileri elde edebilirsiniz.

Hiçbir şey üstünde senin bilgisayar kalmasına izin vererek elde edersiniz. Sadece baş ağrısı kendini getireceğim ve sonunda, tarayıcınız tamamen çalışmayı durdurur. Bunu önlemek için bir yolu, tüm yapmanız gereken bu rahatsız edici böcek bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak için!

Trk.dsllgal.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Trk.dsllgal.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *