Nasıl Tralipon.tk (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Sen tarayıcınızın açarken bir gariplik fark ettiniz mi? Tralipon.tk yönlendirme pop-up sık, rastgele mi? Arkasındaki neden bu gibi değil. Adware. Adware tarayıcılar işgal olarak wreaks harap sinsi bir parazit var. Kısa bir süre installed üstünde senin PC sonra ekran çok sayıda şüpheli reklamlar ve pop-up ile bombardıman ile gelirleri ve zaman kaybetmiyor. Ziyaret ettiğiniz her sayfa reklamlar ile çevrilmişti, metin, afiş veya yanıp sönen mesaj olabilir. Büyük miktar ödeme tıklama başına gelir yaratma daha iyi şans belgili tanımlık adware vardır.

Ayrıca, kârını Tralipon.tk sağlamak için özellikle sağlamak için geçmiş, alışkanlıklar ve arama sorguları, tarama daha tıklayın olasılığı olacak reklam hedef gibi web verilerinizi çalmak olacaktır. Adware da çeşitli kötü amaçlı uygulamaları, araç çubukları ve uzantıları tarayıcınızda, için senin iznine rahatsız olmadan yüklemek edebilmek için bilinir.

Adware dağıtım için en yaygın araç dahil spam e-postalar ve ekleri, virüslü bağlantılar ve açılır pencereleri, sahte güncelleştirme isteklerini, yazılım donatılacak, sahte yardımcı programı aracı reklamlar, bozuk sel dosyaları, vb tüm korumalı online durum tutmak için kez, yakın ilgi tıklayın ve aceleci olmamak gerekir. İşin aslı, böyle bir kötü amaçlı yazılım, ihmal ve saflık dayanmaktadır. Senin yardımın olmadan bilgisayarınıza erişim elde edemezsiniz. Tek başına istila etmek için izin verebilir.

Çoğu durumda, kullanıcıların cyber parazitler çok geç olmadan bilgisayarlarında sızmaya izin verdiğiniz fark yoktur. Böyle bir şey önlemek için bir özel veya Gelişmiş tip-in tesisat, sen kolayca herhangi bir ek program veya değil düzgün açıklanması uygulama olup olmadığını görebilmek için seçme öneririz. Malware genellikle isteğe bağlı teçhizatları gizlemek, herhangi biriyle karşılaşırsanız onları dışarı-e yeğlemek emin olun, böylece için görülüyor. Onlar ne onlar indirmek için çok kullanışlı bir program olduğunu siber suçluların yalan inanıyorum çünkü diğer durumlarda, kullanıcıların kötü amaçlı yazılımla bilinçli olarak yükleyin.

Adware tipik bir virüs olduğundan korkma. Aslında, birçok kullanıcı sadece tarayıcılar, değil tüm bilgisayar sistemi bozar bu yana, olmasını dikkate almaz. Ama bir Truva atı virüsü ağır hasar neden olmayabilir iken, bu parazit katılımsız izin anlamına gelmez. O zararsız değil.

Adware bilgisayarınızda sahip sadece kişisel bilgilerinizi risk ama varmış gibi herhangi bir finansal veri koyar. Anlam, hackerlar kolayca kredi kartı numaraları, banka hesaplarını, parolaları, IP adreslerini ellerine almak, vb. Bunu önlemek, bu sinir bozucu kötü amaçlı yazılımlara karşı en kısa zamanda hareket etmek yeterlidir. Uzun süre sorunu önlemek için kötüye gider. Normal, güvenli ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için bu tehdit bir kalemde kurtularak dönün. Bu adware kaldırma konusunda emin değilseniz, sadece bizim ayrıntılı talimatları izleyin.

Tralipon.tk kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Tralipon.tk–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *